Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 886 of 903 FirstFirst ... 386 786 836 876 884 885 886 887 888 896 ... LastLast
Results 17,701 to 17,720 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #17701 SP
    Member adin33's Avatar
    Eu am ps+, am cumparat si foarte multe de pe store si nu am primit nimic, nici macar tema.

  2. #17702 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Si eu am primit pt contul de UK tema si cod de 20%. Main il folosesc pe cel de US. Pe cel de UK mai cumpar dlc pt unele jocuri fizice luate de la noi.

  3. #17703 SP
    Member Para81's Avatar
    Am riscat, am curtat consola si schimbat pasta si acum nu se mai aude nimic. Este super acum. Multumesc pt sfaturi

  4. #17704 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Daca a primit careva un cont discount de 20 sau 30 % pt PSN UK si nu intentioneaza sa-l foloseasca, pm pretty pls.

  5. #17705 SP
    Member Para81's Avatar
    Mai am o intrbare. Unde pot vedea cate ore de functionare are consola? Exista asa ceva la PS4 ?

  6. #17706 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu ai cum sa vezi chestia asta pentru ca Sony nu are nimic dezvoltat in sensul asta. Daca ai noroc si o sa fie ca anul trecut, acum de sarbatori o sa faca un fel de "wrap-up" cu anul 2019 pentru fiecare si iti arata ceva statistici pe anul asta, dar nimic super in detaliu sau la nivel de ani.

    Sau, daca iti arde de adunat (si esti singurul proprietar al consolei), aduni numarul orelor de la toate jocurile jucate. Ar trebui sa iti arate pe profil la orice joc.

  7. #17707 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Nu ai cum sa vezi chestia asta pentru ca Sony nu are nimic dezvoltat in sensul asta. Daca ai noroc si o sa fie ca anul trecut, acum de sarbatori o sa faca un fel de "wrap-up" cu anul 2019 pentru fiecare si iti arata ceva statistici pe anul asta, dar nimic super in detaliu sau la nivel de ani.

    Sau, daca iti arde de adunat (si esti singurul proprietar al consolei), aduni numarul orelor de la toate jocurile jucate. Ar trebui sa iti arate pe profil la orice joc.
    Nu iti arata nici asta consola.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #17708 SP
    Member Para81's Avatar
    Multumesc, sunt al doilea propietar si eram curios. Nu este bai...

  9. #17709 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Stiu ca Sony mai trimitea mailuri cu un rezumat de genul, trofee castigate, ore jucate, etc, dar nu stiu daca inca fac asta. Eu nu am subscribe chiar la toate chestiile de la ei.

  10. #17710 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Trimit prin ianuarie cu ce ai jucat anul anterior, dar nu ai chiar foarte multe detalii.

  11. #17711 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    DCPC-43NK-2H55

  12. #17712 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    A fost activat deja.

    Ce era?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #17713 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Oare ce suprize pregatesc cei de la Playstation Romania?
    https://www.mosgamer.ro/?fbclid=IwAR...IaljhvvOeWJulw
    Sa fie ceva oferte pe PSN Store Romania?

  14. #17714 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by PlayStation Romania
    Pregătit de 1 vs 1 cu Moș Gamer?

    Comandă-ți orice produs PlayStation – consolă, accesorii, jocuri, abonamente PS Plus sau carduri PSN – și ai șansa să joci 1 vs 1 cu Moș Gamer
    Quote Originally Posted by PlayStation Romania
    Moș Crăciun și-a făcut cont de PlayStation: Moș Gamer

    Anul acesta, Moș Crăciun și-a descoperit o nouă pasiune - gaming-ul. N-a stat prea mult pe gânduri: și-a făcut contul Moș Gamer, iar acum e gata să ajungă în casele pasionaților de PlayStation.

    Cumpără orice produs PlayStation în perioada 13 – 31 decembrie și poți să câștigi (prin tragere la sorți): unul dintre cele 10 Kituri de Crăciun sau Marele Premiu - 1 vs 1 cu Moș Gamer.

    Urmărește cum și-a facut contul!

    Quote Originally Posted by PlayStation Romania
    HAI SA NE JUCAM și Moș Gamer te premiază

    Comandă orice produs PlayStation de la orice retailer online, din magazin sau de pe PlayStation Store între 13 – 31 decembrie, apoi uploadează un screenshot cu comanda plasată sau o poza cu bonul fiscal în formularul de mai jos, dupa ce l-ai completat cu datele tale personale, si inscrie-te in concurs!

    MARELE PREMIU

    O sesiune de joc cu Mos Gamer + accesorii și jocuri PlayStation cadou

    TRAGERE LA SORTI

    10 x Kit-uri de Crăciun (1 abonament PS Plus de 3 luni, 1 controller și 1 card Top Up de 100 de lei)
    LP Playstation
    Attached Images Attached Images marelepremiu.jpg marelepremiu2.jpg

  15. #17715 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Fa poza, da tag la 3 prieteni, da mai departe pe mail, printeaza si lipeste afise la metrou. Si totul pentru o tragere la sorti. OK.

  16. #17716 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Si cam cum ar trebui sa funcționeze un concurs cu premii? Aproape toate presupun o achiziție de produs si o inscriere cu dovada achiziției (cod de pe produs sau bon fiscal) pe un site al producătorului.

  17. #17717 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut

    Se merita cumparat abonament ps now?

  18. #17718 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Din ce am incercat eu acum vreun an, nu as zice ca merita. Input lag cu duiumul, mi se parea nejucabil uneori. Dar poate nu erau toate jocurile asa, cine stie. Eu nu am prelungit pentru ca nu am vazut vreo valoare in el. Cred ca mai castigat iesi cu o consola cumparata SH, gasesti destule bune pe OLX, nemodate. Ca sa nu mai zic de jocuri in sine, preturi derizorii. Daca vrei pentru RDR, GoW si altele, se poate sa nu ai o experienta prea placuta.

    Cel mai simplu este sa incerci un trial, vezi daca iti place cum se comporta.

  19. #17719 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Din ce am incercat eu acum vreun an, nu as zice ca merita. Input lag cu duiumul, mi se parea nejucabil uneori. Dar poate nu erau toate jocurile asa, cine stie. Eu nu am prelungit pentru ca nu am vazut vreo valoare in el. Cred ca mai castigat iesi cu o consola cumparata SH, gasesti destule bune pe OLX, nemodate. Ca sa nu mai zic de jocuri in sine, preturi derizorii. Daca vrei pentru RDR, GoW si altele, se poate sa nu ai o experienta prea placuta.

    Cel mai simplu este sa incerci un trial, vezi daca iti place cum se comporta.
    Dar e valabil si pe store ro ca eu nu am vazut nicaieri?

  20. #17720 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu, eu am cont pe UK si asa am incercat. Iti poti face si tu unul de proba.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 886 of 903 FirstFirst ... 386 786 836 876 884 885 886 887 888 896 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: Yesterday, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts