Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 890 of 903 FirstFirst ... 390 790 840 880 888 889 890 891 892 900 ... LastLast
Results 17,781 to 17,800 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #17781 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Stii pe cineva care sa o curete de praf si sa schimbe pasta pe procesor? Mai mult de 50-80 lei nu poate costa. Eventual la un service PC, se mai baga si aia.

  2. #17782 SP
    Member musat's Avatar
    Atatea sfaturi date cand cel mai simplu este sa ia legatura cu vanzatorul si sa o returneze. A primit sfaturi si inainte sa o cumpere (sa nu o cumpere de acolo) dar nu a ascultat ! Din descrierea facuta este vorba de Hdd-ul stricat.

  3. #17783 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Am 4 coduri NA si 3 EU PS4 pentru Rogue Company - Closed Alpha Test, daca este cineva interesat, PM :




  4. #17784 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ați încercat Predator Hunting Grounds prin crossplay? Eu nu am reușit, conturile prietenilor de PlayStation sunt legate de Epic, opțiunea crossplay este bifată, îi vad offline

    ---------- Post added 28-03-2020 at 12:57 ----------

    Scârbe, deși au spus clar că merge, acum au dat-o la întors.

    https://twitter.com/IllFonic/status/...817046019?s=08

  5. #17785 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Apropo de Predator. Acest joc nu a fost pe radarul meu absolut deloc, vazusem recent pe diferite siteuri si aici ca este acest trial si am zis azi dimineata sa vad ce e de el. Nu stiu cat cer pe acest joc, dar nu l-as mai downloada nici daca ar fi F2P. Tehnic vorbind, este un gunoi, cel putin pe PS4 Pro. Merge in sub 30 de FPSuri in majoritate timpului, nu este fluid sub nicio forma, totul se simte sluggish. Armele nu au niciun fel de feedback cand tragi cu ele sau cand iti atingi tintele, este pur si simplu pistol cu apa. Problemele de matchmaking am inteles ca "le investigheaza", sa vada de ce dureaza asa mult. Plus ca nu arata a joc de generatia asta in anumite momente, pe langa faptul ca nu este prea balansat (asta sa zicem ca se poate modifica in timp).

    Inteleg ca e inca in BETA sau ceva, dar nu vad cum acest joc nu o sa moara in maxim 3 luni de la lansare. Cat sa joci in squad de 4 sau ca Predator?


    Clik dreapta delet.

  6. #17786 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mi s-a părut decent pe PC, dar l-am șters pentru că nu puteam să joc cu prietenii de pe PS4.

    PS: Pe mine m-a distrat și Vineri 13

  7. #17787 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vineri 13 mi s-a parut o capodopera comparativ cu asta. Chiar am pierdut ore bune in jocu ala. In asta, nici gratis nu ma bag sa-l instalez. Am vazut niste gameplay videos si este penibil, la nivelul Alien Colonial Marines.

  8. #17788 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu știu, m-am uitat și la asta și nu vad nimic atât de oribil cum spui tu.


  9. #17789 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am vazut niste gameplay videos pe IGN si m-a convins.

    Credeam ca e ca Friday 13. X oameni vs 1 predator. Dar de fapt sunt x oameni vs alti oameni AI + un Predator care sare din creanga in creanga absolut penibil cu un laser (singura arma cu care a tras predator) care zici ca era pistol cu apa, iar cand a ajuns intre omeni se invartea inutil si nu facea nimic cu melee combat.

  10. #17790 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Bine, nu stiu daca este relevant un clip cu cineva care probabil nici nu stia toate butoanele sau abilitatile, desi iti dau dreptate per total pentru ca asta este si parerea mea de ansamblu asupra jocului. Este mediocru, si asta o zic fiind extrem de indulgent. Pacat ca din clip nu poti sa iti dai seama cat de "ingreunata" este miscarea, cum se face aimingul, no feedback pe arme, etc.

    Eu nu m-am dat in vant nici dupa F13, dar stiu ca aveau un playerbase destul de ok si constant. Cu siguranta aia care au jucat F13 vor face mare parte din publicul acestui joc. Cei care incearca acest Beta doar pentru ca e Predator in titlu, probabil vor fi dezamagiti, mai ales ca este extrem de slab, balancingul este gresit.

    Lipseste AA in jocul asta, plus ca nu stiu ce fel de efect au bagat astia + low FPS in general = durere de cap cand misc camera sau ma uit la copaci/jungla.

  11. #17791 SP
    Member Sopi's Avatar
    Conteaza in ce regiune imi fac contul de PSN?

  12. #17792 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Conteaza doar la Store, ca vei avea preturile in alta moneda, nu te afecteaza la servere sau chestii de genul. Fa-ti pe Romania, este mult mai simplu, poti plati cu cardul direct. Daca vrei sa ai un al doilea cont pe alta tara, recomand US, uneori mai ai niste oferte bune si acolo si poti plati cu top up cards. Tu poti sa iti faci cate conturi vrei, sunt gratis, ce este pe bani este PS+.

  13. #17793 SP
    Junior Member razvan65181990's Avatar
    De doua zile nu pot sa ma conectez la PSN.


    Totul a mers perfect pe 06.04 si pe 07.04 cand am incercat sa intru pe ps plus sa vad jocurile lunii aprilie nu am putut, imi dadea eroarea nw-31473-8 .


    Am facut o verificare la network status, totul e ok mai putin conectarea la PNS unde da esuat. La conection mai jos imi da type 2.
    Am restartat routerul si tot nu a mers, am incercat sa folosesc internetul de la telefon prin hotspot si am primit acelasi rezultat.
    M-am deconectat cu contul si cand am incercat sa ma conectez iar imi da o eroare identica cu cea cand bagi parola gresit (acum e foarte posibil sa fi uitat eu parola) dar cand dau la recuperare parola trece la ecranul urmator unde introduc mailul si cand dau confirmare primesc mesajul incercare esuata.


    la status playstation network apare mesajul: you may experience somewat slower or delayed downloads because we're working with ISPs to manage download traffic.We belive its importantto do our part to address internet stability concerns as an unprecedent number of people are staying home and practicing social distancing.
    All services are up and running

  14. #17794 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu te poti conecta nici de pe PC pe site-u lor, sa poti da redeem la jocuri si sa verifici status?

  15. #17795 SP
    Junior Member razvan65181990's Avatar
    Nu stiam ca te poti conecta si de pe pc dar am cautat acum si am gasit my playstation com
    Cred ca despre site-ul asta vorbesti... am incercat si cand dau log in imi da eroare:
    ErrorThis page can't be displayed. Contact support for additional information.
    The incident ID is: N/A.


    Imi cer scuze dar chiar nu ma pricep am luat consola acum cateva luni sa joc RDR2, nu ma pricep prea bine la cum functioneaza toata treaba

  16. #17796 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ala e doar pt wall si notificari. Intra aici la store si logheaza-te.

  17. #17797 SP
    Junior Member razvan65181990's Avatar
    Ok dar nu am nici un buton de log in



    Daca dau clik pe playstation.store nu face nimic, nici butoanele de meniu : games services hardware etc nu fac nimic, daca dau clik pe un joc care imi apare in pagina din linkul trimis de tine ma duce pe alta pagina si daca dau clik pe add to wishlist sau add to basket se apasa butonul si cursorul de face ca semnul de circulatie interzis dupa care ma duce pe o pagina pe care scrie :
    Unable to Find This Page
    It may be unavailable or the address may be incorrect. Select [Home] to continue browsing PlayStation™Store.

  18. #17798 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Incearca sa te loghezi de pe un alt browser, de preferat Mozilla.De cand am trecut la Windows 7, nu mai functioneaza corect cu Chrome si Opera.

  19. #17799 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ar trebui sa ai in dreapta sus buton de Sign In. Se incarca fara probleme pagina si pe Windows 10, in Chrome, Edge si Firefox si pe Mac in Chrome si Safari.
    Attached Images Attached Images annotation-2020-04-09-180545.jpg

  20. #17800 SP
    Junior Member razvan65181990's Avatar
    Deci aia e gata... de pe pc nu merge indiferent de browser eu oricum foloseam mozilla si am incercat si cu opera si cu chrome.
    Am incercat de pe telefon si acelasi rezultat, nu merge pagina, insa am incercat de pe telefon dupa ce am dezactivat wifiul si am folosit netul de pe telefon si am intrat in account si am toate optiunile inclusiv redeem codes, pot sa intru in PSN profile sa schimb numele si tot, e ok.
    Deci cand folosesc netul de la router (telekom) nu pot nici macar de pe telefon sa intru in store in contul de PSN


    PS: internetul merge bine nu e problema

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 890 of 903 FirstFirst ... 390 790 840 880 888 889 890 891 892 900 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts