Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 903 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 191 591 ... LastLast
Results 1,801 to 1,820 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #1801 SP
    Senior Member Florin85's Avatar

  2. #1802 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  3. #1803 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Inca un F2P pentru PS4 .....

  4. #1804 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Inca un F2P pentru PS4 .....
    Lasa man ca e bine, la cat mai multe, sa avem de unde alege

  5. #1805 SP
    Member theste99's Avatar
    Pai e foarte bine sa fie acolo. Mai ales ca sunt f2p-uri extraordinar de bune care nu se bazeaza pe modelul p2w (warframe, blacklight si planetside 2, pe astea le-am jucat).

    Macar stii sigur ca o sa ai ce sa te joci inca de cand cumperi consola, fara sa dai vreun leu pe jocuri. Cum stii ca dupa ce-ti iei Xbox poti sa te uiti la televizor in timp ce te uiti la televizor la un serial Halo .

    Nevoi diferite pentru persoane diferite.

  6. #1806 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    De-ar baga si un Iracing sau un Rfactor ar fi ceva.

  7. #1807 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    E PS4 ala de sub TV oare?
    Pare cam slim...


  8. #1808 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Parca arata ca un PS3 Super Slim.. sau poate chiar e PS3SS.

  9. #1809 SP
    Member MSlv's Avatar
    e un fat si alaturi un super slim

  10. #1810 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    PS4 will debut below $400 says analyst - GameSpot.com

    400$/€ mi s-ar parea pretul perfect.
    Eventual 450 pentru modelul cu 1TB HDD .

  11. #1811 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Daca-l scot la $350 se va vinde ca painea calda.

  12. #1812 SP
    Member MSlv's Avatar
    stai sa vedem si ps4 cum sta la capitolul DRM/always online. La cat de agresiv a miscat xbone pe partea asta nu stiu cum ar scapa sony atat de usor cum speram noi (practic sa fie la fel ca la ps3)... Daca nu vor fi probleme cu DRM si va avea un pret intre 1600 si 1999(+bundle joc/controller) lei la lansare la noi nu cred ca s-ar supara prea multa lume.

  13. #1813 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    stai sa vedem si ps4 cum sta la capitolul DRM/always online.
    Sony Won't Answer All of These Questions About PS4 DRM and Used Games... Yet [UPDATE]
    "At a roundtable this morning, Sony's game studios chief, Shuhei Yoshida, told reporters that any requirement for users to register a game online in order to play it would be left to game publishers. Sony won't require that."
    PS4 Always Online questions answered by Mark Cerny | Attack of the Fanboy
    “PlayStation 4 is not a permanent connection system in that sense, but the experience is much richer if you are connected. You will have access to digital content and updates for your games, along with a wide range of social functions: upload videos and screenshots, see your friends play and interact with them in various ways within the games.”

  14. #1814 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Eu cred ca si Sony va avea implementat cam aceleasi masuri de DRM ca si XBone-ul pt. jocurile 3-rd party, si in cel mai bun caz vor lasa schimbul free de jocuri pt cele produse de ei, studiourile lor 1-st party. Asta e, lumea gamingului se schimba,pt noi care ne aflam in perioada asta de tranzitie de la physical la digital,de la no-DRM la with-DRM, va fi mai dificil sa acceptam si ne vom supara mai tare, insa pt. generatiile urmatoare o sa fie ceva normal, nici n-or sa stie ca a fost ceva mai bun inainte
    De luat tot imi iau o consola oricum ar fi, o sa cumpar jocuri mai putine la lansare,doar alea f f bune, si restul care mi le doresc o sa astept cateva luni pana se ieftinesc, oricum mai putin la risc si mai mult la sigur asa se va merge pe generatia urmatoare,si jocurile mai slabute cu note de 7-8 nu or sa vanda mai nimic la lansare fiindca nu se mai risca nimeni sa le cumpere stiind ca nu-l mai poate schimba sau revinde(la un pret acceptabil) in cazul in care nu-i place.
    Winter is coming, Doamne ajuta!
    357esb.jpg

  15. #1815 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Daca si Sony va merge pe drumul asta va creste procentul pirateriei, mai ales la noi in tara unde parca incepuse sa mai cumpere lumea jocuri.

  16. #1816 SP
    Member MSlv's Avatar
    nici xbone nu e un "permanent connection system" daca e sa o luam asa... doar ca, la 24h, trebuie sa o legi putin la net ca sa "have access to digital content and updates for your games" si te verifice sa nu cumva sa fi indraznit sa fi facut vreun schimb cu altcineva, mama ta de...!!!

    dupa gogomania celor de la M$ sunt pregatit sa suflu si in iaurt! Vreau sa vad o declaratie oficiala unde sa scrie clar faptul ca poti sa tii consola offline cat vrei. Sa fie macar la fel de clar cum scrie acum la xbone ca la 24h trebuie sa dea un ping pe server sau nu mai joci nimic. Fara ambiguitati, fara formulari care pot fi interpretabile.

  17. #1817 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    E PS4 ala de sub TV oare?
    Pare cam slim...
    Era un PS3 Super Slim din cate mi-am putut da eu seama. Ce este mai interesant e ca jucau cu un DualShock 4. Deci e posibil sa fie compatibil cu PS3. Sau doar prototipurile trimise developerilor au aceasta functionalitate. Ramane de vazut.

  18. #1818 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Eu sper sa nu fie norma aberatia asta cu DRM. Call me old school, eu cand dau bani pe ceva vreau sa stiu ca-mi apartine, nu vreau o lame ass licence. Man, pana la urma toata schimbarea asta tine de NOI, gamerii. Cum? Alegem cu banii. Trebuie doar sa fim mai vigilenti

  19. #1819 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    Vreau sa vad o declaratie oficiala unde sa scrie clar faptul ca poti sa tii consola offline cat vrei.
    Asta cred ca este cea mai concreta informatia disponibila in acest moment in legatura cu online-ul:

    Michael Denny on PS4's philosophy, future & building something both developers & gamers want | PS4, PS4 controller, PS4 Features, PS4 game streaming & Gaikai, PS4 Games, PS4 News | Official PlayStation Magazine

    So I think two of the other pillars we talked about in-terms of design were simplicity and immediacy. Even taking back a step from here, PlayStation 4 can still be enjoyed old school without an Internet connection at all. So it depends what level you want to use these feature sets at. So with ’simple’ and ’immediacy’ we want it so that everything is one button click away, for example. And ’immediacy’ takes down these barriers that can be frustrating to gamers between the player getting access to the content.

  20. #1820 SP
    Member MSlv's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Era un PS3 Super Slim din cate mi-am putut da eu seama. Ce este mai interesant e ca jucau cu un DualShock 4. Deci e posibil sa fie compatibil cu PS3. Sau doar prototipurile trimise developerilor au aceasta functionalitate. Ramane de vazut.
    sau se jucau pe un devkit care nu se vede pe filmare

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 903 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 191 591 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts