Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 303 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 86 126 176 ... LastLast
Results 1,501 to 1,520 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #1501 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    O chestie foarte ciudata, ma jucam AC 3 si mi-a apărut mesaj ca expira in 30 de min deşi eu am abonament valabil pana in decembrie 2014

  2. #1502 SP
    Member Mechatronick's Avatar
    Probabil ai downloadat trial-ul fara acel pass care sa iti deblocheze jocul complet? N-am idee daca ac3 are trial dar dupa ce ai spus asta pare sa fie problema.

  3. #1503 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu are trial, l-am descarcat din lista cu jocurile ps plus disponibile. Un joc trial are 60 de min eu aveam deja 3 ore in el...

  4. #1504 SP
    Member enemigo's Avatar
    probabil au trecut cele 30 de minute, acum iti merge sau iti da vreun error message? la mine chiar acum se downloadeaza

  5. #1505 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dupa cele 30 de min mi-a ieşit din joc, am intrat din nou si a mers fara probleme, cred ca era vb de un bug. Am cautat pe net si am mai găsit câteva persoane care au avut parte de tâmpenia asta

  6. #1506 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Aveti idee cat costa pe Store UK abonamentul pe 1 an?

  7. #1507 SP
    Member valentin2007's Avatar
    40 lire

  8. #1508 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Aveti idee cat costa pe Store UK abonamentul pe 1 an?
    http://www.cdkeys.com/playstation-ne...y-subscription
    ^Uite aici mai ieftin, daca le dai si un like mai primeşti o reducere de 5%

  9. #1509 SP
    Member awaytokill's Avatar
    dupa ce am primit un cod de FB de 30 de zile de PS+ mi-a spus ca dupa expirarea celor 30 de zile,ei automat imi vor cumpara 90 de zile se poate sa nu mi se cumpere automat acele 90 de zile? as vrea sa-mi iau pe un an,asa ca acele 90 de zile ar fi degeaba..

  10. #1510 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Da. Se poate.
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...tml#post931893
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Sa dai si cancel la Automatic Renewal

    Pasii sunt următorii:
    Account management-transaction management-services list-playstation plus-cancel autom. renewal

  11. #1511 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Maine primim noile jocuri?

  12. #1512 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, pe UK

  13. #1513 SP
    Member Striker09's Avatar
    Pentru cei care inca nu stiau...



  14. #1514 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  15. #1515 SP
    Junior Member ionutg85's Avatar
    Salut

    As dori sa achizitionez un cod play station plus UK ( 1 an ) - cineva care a cumparat de la cdkeys.com daca ma poate ghida.
    Cum este mai ok sa fac plata dupa ce imi fac cont la ei : prin paypal sau direct cu cardul raiffeisen. ( sunt si alte comisioane sau 35 lire x cursul BNR -aproximativ )

    Mentionez ca este pentru un baietel si eu nu prea cunosc detaliile doar mai ma joc din cand in cand .

    Eventual daca o sa fie ok o sa cumpar doar de la ei sau am un prieten in londra si imi poate trimite PSN CARD cd key.

    Daca las bifata optiunea auto reneweal fara un card introdus se poate sa-l activez asa mereu cu coduri fara sa fie nevoie de un card, nu as vrea sa risc ( cont de Uk card de romania )

    Va multumesc anticipat.

    O zi frumoasa

  16. #1516 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Quote Originally Posted by jhonnyknoxville View Post
    Salut

    As dori sa achizitionez un cod play station plus UK ( 1 an ) - cineva care a cumparat de la cdkeys.com daca ma poate ghida.
    Cum este mai ok sa fac plata dupa ce imi fac cont la ei : prin paypal sau direct cu cardul raiffeisen. ( sunt si alte comisioane sau 35 lire x cursul BNR -aproximativ )

    Mentionez ca este pentru un baietel si eu nu prea cunosc detaliile doar mai ma joc din cand in cand .

    Eventual daca o sa fie ok o sa cumpar doar de la ei sau am un prieten in londra si imi poate trimite PSN CARD cd key.

    Daca las bifata optiunea auto reneweal fara un card introdus se poate sa-l activez asa mereu cu coduri fara sa fie nevoie de un card, nu as vrea sa risc ( cont de Uk card de romania )

    Va multumesc anticipat.

    O zi frumoasa
    Salut, eu platesc prin PayPal e mai ok asa, e aproximativ 35 lire x cursul BNR pe ziua in curs. Optiunea auto-renewal iti ia din fondurile atasate acelui cont. Daca ai un card atasat atunci banuiesc ca iti va lua fonduri de pe card. Eu cred ca e mai bine sa ai 40 lire (le iei cu 35 lire pe cdkeys deci zic ca merita mai mult acolo) in Walletul PSN cu cateva zile inainte sa expire acel an. Parerea mea. Sper ca am ajutat cu cate ceva.

  17. #1517 SP
    Junior Member ionutg85's Avatar
    Da a fost de ajutor, o sa cumpar direct si o sa adaug fonduri direct pe consola ( cu network card ) nu vreau sa risc sa atasez un card de Romania.

    O zi buna si multumesc de raspuns.

  18. #1518 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Aveti idee unde pot gasi carduri de $50 la un pret rezonabil? Pe Game supply sunt out of stock(era $57 acolo)

  19. #1519 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am inteles ca se pot cumpăra de pe amazon.com, adresa de US, card de România. Eu nu pot sa cumpar, nu mai am card dar stiu ca e un user care a luat fara probleme, nu mai gasesc topicul unde am discutat cu el...

  20. #1520 SP
    Member Duni's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 303 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 86 126 176 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts