Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 198 of 303 FirstFirst ... 98 148 188 196 197 198 199 200 208 248 298 ... LastLast
Results 3,941 to 3,960 of 6049

Thread: PlayStation Plus

  1. #3941 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Asa este, poti adauga un card (si gol) si il poti sterge imediat dupa ce ai activat Plus. Nu stiu daca Sony baneaza pentru asta, though. Pana pe la 6 uses nu ar fi suspicios, cine poate zice ca nu am multi frați acasă.

  2. #3942 SP
    Junior Member babone22's Avatar
    Ceva vesti despre jocurile din luna Iunie?

  3. #3943 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    cred ca saptamana viitoare

  4. #3944 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Ciudat, in mod normal era in ultima miercuri din luna.

  5. #3945 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    am cautat si eu pe net si am citit, cred ca pe reddit, ca are legatura cu modul cum se updateaza store-ul in fiecare miercuri si caar intra de 7 jocurile

  6. #3946 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar

  7. #3947 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Woot, inca un joc de baschet si un walking simulator. Nici macar unul din astea mai faimoase (am inteles ca e scurt si nu are cea mai awesome poveste). Sa speram ca totusi nu

  8. #3948 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sper sa fie adevărat, îmi doream Gone Home

  9. #3949 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by Zahpeter View Post
    Woot, inca un joc de baschet si un walking simulator. Nici macar unul din astea mai faimoase (am inteles ca e scurt si nu are cea mai awesome poveste). Sa speram ca totusi nu
    Ce este ăla walking simulator?

  10. #3950 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Eh, eram hater. E un mod "usor" peiorativ de a descrie jocurile astea fara prea multa actiune gen Everybody's gone to the rapture, The Vanishing of Ethan Carter sau Dear Esther. Unele sunt chiar ok. Altele not so much.

  11. #3951 SP
    Member Mousey's Avatar
    Gone Home e super mișto dacă ești în stare să vezi gaming-ul ca pe un mod interactiv de a spune o poveste. Și dacă-ți place să citești.
    Eu recunosc că n-am știut la ce să mă aștept inițial, am fost dezamăgit de lipsa de acțiune și fascinat de detaliul și realismul poveștii.
    Supraapreciat? Clar. Nu merită pe deplin laudele ce le-a primit, iar premiul de jocul anului de la Polygon nici atât. E un exemplu foarte bun despre utilizarea eficientă a narațiunii într-un joc video, și asta doar din cauză că prezintă evenimente normale (pentru toată lumea sper) evitând clișeele și exagerările pentru a avea o poveste cât mai realistă și apropiată de realitate.

    L-am jucat când a apărut, aș fi curios să-l reîncerc, să văd cum l-aș percepe acum.

  12. #3952 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Parca vad ca va agitati degeaba cu aceste dezbateri si cand vine data de 1iunie ne baga pe gat ceva candy crush

  13. #3953 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by Mousey View Post
    Gone Home e super mișto dacă ești în stare să vezi gaming-ul ca pe un mod interactiv de a spune o poveste. Și dacă-ți place să citești.
    Eu recunosc că n-am știut la ce să mă aștept inițial, am fost dezamăgit de lipsa de acțiune și fascinat de detaliul și realismul poveștii.
    Supraapreciat? Clar. Nu merită pe deplin laudele ce le-a primit, iar premiul de jocul anului de la Polygon nici atât. E un exemplu foarte bun despre utilizarea eficientă a narațiunii într-un joc video, și asta doar din cauză că prezintă evenimente normale (pentru toată lumea sper) evitând clișeele și exagerările pentru a avea o poveste cât mai realistă și apropiată de realitate.

    L-am jucat când a apărut, aș fi curios să-l reîncerc, să văd cum l-aș percepe acum.
    deci ne place sau nu? i'm confused

  14. #3954 SP
    Member Mousey's Avatar
    tldr: walking simulator, rich & believable storyline

    dacă joci jocuri pentru poveste, merită să-l încerci.

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

  15. #3955 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    si poveste... dar si ca sa .... shoot people in the face si ca sa culeg pointless treasures ici colo


    in alta ordine de idei, post-ul de mai jos de pe blogul PS US m-a facut sa zambesc. Este o reactie la jocurile de luna trecuta si la post-urile negative despre ele.
    Attached Images Attached Images screenhunter_001.jpg

  16. #3956 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    mai bine imi dadeau Plague Inc. moca in loc de NBA cel putin ala l-as fi jucat

  17. #3957 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai ai rabdare ca nu au anuntat nimic oficial

  18. #3958 SP
    Junior Member Vader's Avatar
    Tropico 5, 2k16, si Gone Home sunt toate 3 jocuri foarte bune. Ca nu va plac unora, asta e partea a doua. Niciodata nu o sa fie toata lumea multumita, indiferent ce jocuri ar da. Sunt oameni care urasc pana si jocuri ca The Last of Us. Putini, dar sunt. Au fost luni groaznice, dar ultima luna plus zvonurile pentru luna aceasta, sunt departe de a fi rele.

  19. #3959 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pana la urma zvonul a fost adevarat, bun asa
    https://blog.eu.playstation.com/2016...us-this-month/

    Here’s your full line-up of games for June:

    NBA 2K16 (PS4)
    Gone Home (PS4)
    Echochrome (PS3)
    Siren: Blood Curse (Episodes 1-12) (PS3)
    God of War: Chains of Olympus (PSP/PS Vita)
    Little Deviants (PS Vita)

  20. #3960 SP
    Member Mousey's Avatar
    Bagă la God of War pe handhelduri .

    Îmi place că au pus NBA, n-am mai jucat un joc cu baschet de la NBA Live 2005.
    De Siren: Blood Curse am citit lucruri bune, iar Echochrome e țapul ispășitor de luna asta.

    Eu-s mulțumit, prima lună de la Rocket League în care îmi place ce văd.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts