Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 213 of 303 FirstFirst ... 113 163 203 211 212 213 214 215 223 263 ... LastLast
Results 4,241 to 4,260 of 6049

Thread: PlayStation Plus

  1. #4241 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Nu lipsesc si preturile sunt foarte ok, bine cele mai mici sunt pe usa dar nu e diferenta atat de mare. Au fost unele cazuri izolate, dar se gaseau prin search sau au fost adaugate a doua zi.

    Eu sunt foarte multumit de storeul in ro si pe langa asta avem si carduri valorice preplatite atat pentru plus cat si credit, iar bonus avem si suport in romana care chiar isi face treaba cand apelezi la ei.

    Pe scurt este foarte ok si este exact ca un store din tarile mai "civilizate".

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  2. #4242 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Salut ..mi-a zis un prieten ca daca vrei sa joci online pe ps4 nu ai nevoie de playstation plus. Este adevarat sau nu?, ca pe xbox daca vrei sa joci online din care stiu eu Trb sa ai xbox live.

  3. #4243 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Te-a dezinformat prietenul. Pe ps4 e la fel ca pe xbox one doar ca la sony ai nevoie de ps+. Pe ps3 puteai sa te joci online gratuit.

  4. #4244 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Ok multumesc mult!!!

  5. #4245 SP
    Junior Member alexulq's Avatar
    Ca fost detinator de XO din prima saptamana de la lansare si pana la aparitia PRO-ului, si platitor de Live in fiecare an, pot spune ca pe forumurile dedicate oamenii se plangeau exact la fel de jocurile oferite de MS si dadeau ca exemplu Plus-ul de la Sony.
    De fapt odata ce m-am hotarat sa astept lansarea PRO-ului nici nu mi-am mai reinnoit abonamentul. In primul rand nu jucam online iar apoi acele reduceri saptamanale aduceau jocul din store-ul lor digital la acelasi pret pe care l-as fi platit intr-un magazin retail sau pe Amazon. Am descarcat cam toate joculetele gratuite dar din lipsa de timp nu cred ca am terminat vre-o unul.

  6. #4246 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Eu nu ma mai plang ca platesc Playstation Plus, inca mai am si PS3 si mai primesc jocuri gratis AAA acolo, se joaca nepotul meu pe el si e mega incantat. Iar pe PS4 mi-au placut cateva din joculetele primite. Pe langa asta au fost cateva AAA si pe PS4, jocuri pe care poate nu le cumparam dar au ajuns sa imi placa, Lords of the Fallen e ca un Dark Souls, jocul e fainut, are probeleme de framerate dar in rest foarte underrated, a mai fost si NBA 2k16. La discounturi nu mai zic, si de acolo se justifica serviciul. Am luat acum NFS cu 7.50$, iar de Black Friday am luat, Mad Max, FarCry Primal si Batman cu 20$, adica nici SH nu ai cum sa prinzi oferte asa bune. Overal pentru aia 60$ pe care ii dau o data pe an eu cred ca ii primesc inapoi, poate nu am control asupra felului in care ii cheltui dar pentru mine merita. Pe langa asta de cand e obligatoriu pentru online PS Plus se intampla mult mai rar sa fie picat PSN fata de generatia trecuta, si jocurile se descarca mai rapid.

  7. #4247 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Eu sincer nu ma plang de PS Plus. jocurile AAA oricum le cumpar pe disc pentru colectie, si sunt multumit de joculetele care le dau moca, unele chiar au fost misto. Plus vorba lu psicho reducerile care le primesti daca ai ps plus sunt chiar ok.

  8. #4248 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Am uitat sa mai mentionez un aspect, daca mai ai un prieten cu PS4 puteti sa impartiti costurile, e putin mai greu de configurat cele doua sisteme, dar va bucurati amandoi de beneficii, deci inca un avantaj foarte mare. Contul meu de plus e pe US, iar platile le fac dupa ce imi incarc wallet-ul cu coduri de pe CDkeys, contul meu este utilizat de un prieten bun, dar nu impartim costurile, el mai face rost de jocuri pe disk, si eu digitale. Cred ca am jucat tot ce merita pana acum pe PS4

  9. #4249 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu e deloc greu de configurat, durează cel mult două minute

  10. #4250 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Joculetele care se ofera gratis sunt bune intr-adevar, insa nu o sa le joc. Daca eram mai tanar cu vreo 10 ani si timp liber mai mult mai mult ca sigur o faceam.

  11. #4251 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Bine spus. Sunt convins ca atunci cand pustiul meu creste va fi entuziasmat sa primeasca lunar 2-3 jocuri noi. Pentru el ar fi ca un cadou lunar

  12. #4252 SP
    Junior Member cristi1910's Avatar
    Salut,

    1) Share play PS4 este posibil si pentru jocuri pe disc?
    2) Daca imi activez PS+ (printr-un cod luat de pe cdkeys) pana sa imi expire subscriptia actuala, mi se prelungeste de la data la care expira cea actuala sau de la data de la care activez?

    Multumesc.

  13. #4253 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Salut,
    1: Da
    2: Ti se prelungeste subscriptia de la data la care expira. Personal nu am apelat la metoda asta dar colegii de pe forum asta ziceau.

  14. #4254 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    2. Ti se adauga lunile respective la perioada pe care o ai deja. Daca iti expira PS+ in Martie 2017 si iti activezi acum un cod de 12 luni, PS+ va fi valabil pana in Martie 2018.

  15. #4255 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Confirm. Eu cumpar aproape de expiry date insa daca vad oferta la Robertdinu iau cu 2-3 luni inainte si e ok. Se prelungeste cu 1 an de la data pentru care se termina PS+ existent

  16. #4256 SP
    Member justamodel's Avatar
    Care e cel mai ieftin loc sa imi iau ps+ 1 an uk

  17. #4257 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Allromedia au preturi bune la ps+

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  18. #4258 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    În Store £30 12 luni

    Sent from my EVA-L09

  19. #4259 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    E 40£ pe store, mie asa imi apare

  20. #4260 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Era o oferta cu %20 discount

    Sent from my EVA-L09

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 213 of 303 FirstFirst ... 113 163 203 211 212 213 214 215 223 263 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts