Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 111 of 303 FirstFirst ... 11 61 101 109 110 111 112 113 121 161 211 ... LastLast
Results 2,201 to 2,220 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #2201 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    e mare, si pe vita are 3 si ceva

  2. #2202 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Daca in acest moment am doar PS 3 si imi achizitionez PS Plus de maine, voi beneficia si de jocurile de PS Vita si PS 4 oferite gratis luna de luna si le voi putea juca la achizitionarea respectivelor console?

  3. #2203 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Le pui in lista de downloads de pe PC, iar cand achizitionezi consola respectiva le vei putea juca fara probleme.

  4. #2204 SP
    Member excess's Avatar
    e normal sa descarc Bioshock Infinite in 18 minute iar PES 2014 sa se descarce in 3-4 ore?

  5. #2205 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pune pauza si apoi resume, asa mi-a facut si mie, apoi l-am luat in 15 minute

  6. #2206 SP
    Member madskills's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Din pacate este gresit ce spui. Pentru a ti se emite un card in US, trebuie sa ai domiciliu (chiar si temporar) in US. Prin urmare, poti folosi pe contul de PSN US aceeasi adresa pe care ti s-a emis si cardul, fara probleme. Chiar daca momentan ai adresa de Romania, unde esti domiciliat. E vorba strict de card... ei fac o verificare si daca nu se pupa numarul cardului cu adresa ta, inseamna ca nu e OK. Simplu.
    Am card emis de o banca din Sua pe o adresa din Romania. Este un card payoneer, il am atasat unui cont de paypal si cumpar cu el din orice colt al lumii ori cu paypal ori direct (de cele mai multe ori). Nu iti cere nicio adresa din SUA, doar ca dureaza ceva pana primesti cardul (in jur de 3-4 saptamani in cel mai fericit caz).
    Intrebarea mea era de ce nu pot sa folosesc cardul pentru PSN UK, ca pe US stiu si eu ca merge Dar la UK au zis ca trebuie sa ai adresa in tara in care s-a emis cardul si asta mi s-a parut aiurea. Daca nu ma insel am incercat sa cumpar ceva de pe UK si imi cerea neaparat o adresa de acolo, care asa cum a zis mai multa lume, puteam sa pun de la un hotel etc, nu asta era problema.
    Dar na, ei stiu mai bine, desi daca eu sunt in regula si nu am probleme pe niciun site, nu vad de ce tocmai la ei sa am problema asta (la uk ma refer)

  7. #2207 SP
    Member TocSyk's Avatar
    Salut. Nu sunt mare fan PES, de aceea as avea o mica intrebare. Stiu ca la PC era patch care sa modifice echipele din Anglia gen: North London, Man. Blue in Arsenal si Man. City. Stie careva daca si la PS3 se poate face? Inclusiv si emblemele? Sau asa e PESu cu echipele astea?

  8. #2208 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu stiu ca nu ai ce face pe PS3. Am facut si acel update dar degeaba

  9. #2209 SP
    Member Striker09's Avatar
    Quote Originally Posted by TocSyk View Post
    Salut. Nu sunt mare fan PES, de aceea as avea o mica intrebare. Stiu ca la PC era patch care sa modifice echipele din Anglia gen: North London, Man. Blue in Arsenal si Man. City. Stie careva daca si la PS3 se poate face? Inclusiv si emblemele? Sau asa e PESu cu echipele astea?
    PES nu are licenta pentru Anglia

  10. #2210 SP
    Member ovydik's Avatar
    @Aliosa : daca le dai purchase de pe site la momentul cand sunt free,da!

    LE:scuze,n-am observat ca s-a mai postat.

  11. #2211 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Quote Originally Posted by TocSyk View Post
    Salut. Nu sunt mare fan PES, de aceea as avea o mica intrebare. Stiu ca la PC era patch care sa modifice echipele din Anglia gen: North London, Man. Blue in Arsenal si Man. City. Stie careva daca si la PS3 se poate face? Inclusiv si emblemele? Sau asa e PESu cu echipele astea?

    Probabil ar trebui mutate atat intrebarea cat si raspunsul in thread-ul PES 14.
    Poti aplica un patch si pe PS3, ai aici detalii - aici

  12. #2212 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Quote Originally Posted by b615dub View Post
    Serios, PES 14 ?! Nici ca se putea mai rau, mai bine Mario HD (asta daca exista )
    Se poate si mai rau ! Mercenary kings , ala care l-au bagat pe Ps4 👎

  13. #2213 SP
    Member madskills's Avatar
    asa odios e PES 2014? Recunosc, eu n-am jucat pana acum vreun PES, dar are rost sa-l pun la download ? Am jucat Fifa 2014 putin (la fel, pentru prima oara) si sincer nu mi-a placut.

  14. #2214 SP
    Member styng's Avatar
    ce ai de pierdut daca il incerci? ... cat timp e gratis da-i o sansa

  15. #2215 SP
    Member madskills's Avatar
    Normal ca-l iau, eram curios de ce e lumea asa inversunata impotriva acestui joc. Si tinand cont ca sunt noob in ceea ce priveste jocurile PES, ma miram ce e cu el. Ca multi mi-au zis ca e mult mai realist decat fifa. Acum na, vechea situatie: gusturile nu se discuta

  16. #2216 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Am o intrebare: nu am mai fost deloc abonat la ps plus pana acum, prefer jocurile in format fizic, dar avand in vedere ca am de gand sa imi cumpar ps4, se schimba treaba. Intrebarea mea este, daca imi fac acum abonament, exista instant collection pt ps4, sau e doar jocul de luna aceasta?

  17. #2217 SP
    Member madskills's Avatar
    doar jocul de luna aceasta.

  18. #2218 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Ah, merci de raspuns. E bun de ceva? Nu am citit inca niciun review.

  19. #2219 SP
    Member Buyk's Avatar
    Mercenary Kings e varza pe langa Metal Slug, i-am dat o sansa am intrat in el vreo 20 minute dar este destul de enervant, cred ca il sterg... uite aici parerea colegilor de forum. Daca iti cumperi consola probabil ai sa joci ceva Warframe este destul de fun, Black Light Retribution are ceva probleme cu lagul.

  20. #2220 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Am inteles pare interesant din ce am vazut pe youtube, dar toata lumea zice ca e enervant si plictisitor. Oh well, sper sa fie ceva mai interesant in mai.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 111 of 303 FirstFirst ... 11 61 101 109 110 111 112 113 121 161 211 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts