Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 190 of 303 FirstFirst ... 90 140 180 188 189 190 191 192 200 240 290 ... LastLast
Results 3,781 to 3,800 of 6049

Thread: PlayStation Plus

  1. #3781 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    3 jocuri next-gen

  2. #3782 SP
    Junior Member ~bella~'s Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Mâine se actualizează
    Well, se pare ca nu...sau nu pana in momentul asta.

  3. #3783 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Normal ca nu la prima oră, răbdare, după ora două ar trebui să fie disponibile

  4. #3784 SP
    Junior Member ~bella~'s Avatar
    Jenant. Luna incepe asadar diferit pentru Sony.

  5. #3785 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Dar ce jocuri ... ce rau imi pare ca am renunat la PS Minus.. :/

  6. #3786 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by ~bella~ View Post
    Jenant. Luna incepe asadar diferit pentru Sony.
    Cred ca ești nou pe aici sau ai cumpărat consola ieri. În prima zi de marți din noua lună se face update pt "Store". Acum vreun an se făcea update-ul în fiecare miercuri pt zona europeană.

    LE: în martie fix în prima zi, iar în aprilie pe 5

  7. #3787 SP
    Junior Member ~bella~'s Avatar
    Recunosc ca nu stiam asta dar tot mi se pare jenant...in fine, asta este.

  8. #3788 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ce este jenant? Lăsând la o parte unele jocuri oferite.. Se știe clar ca in prima marți din luna se actualizează jocurile "gratuite". Nu e ca și când Sony te-ar fi mințit ca le primești pe intâi ale lunii

  9. #3789 SP
    Junior Member ~bella~'s Avatar
    Nu inteleg de ce te agiti asa ca si cum ti-as fi adus tie vreun afront.

    Relax...

  10. #3790 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jocurile sunt disponibile acum.
    Ce oferă Sony prin acest abonament mi se pare jenant, nu faza cu actualizarea.

  11. #3791 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Quote Originally Posted by ~bella~ View Post
    Recunosc ca nu stiam asta dar tot mi se pare jenant...in fine, asta este.
    Nu iti baga nimeni mana in buzunar. Apesi un buton "Cancel Subscription" si gata cu jena


    Parerea ta a fost vazuta si ti s-a dat o solutie... Crezi ca eu joc tot ce este la plus...? Nu exista satisfacere la milioane de abonati. In schimb se gaseste mereu unul ca tine sa planga ca el este mai important si trebuie sa fie ce ii place lui. Asteapta in 12 luni o sa primesti si tu un joc care sa isi merite banii care i-ai dat.

    Sa gandim putin nu inseamna sa ai actiuni la SONY.

  12. #3792 SP
    Junior Member ~bella~'s Avatar
    Wow, nu ma gandeam la asta. Voi cei ce pareti ca aveti actiuni la Sony puteti tolera si alta parere decat a voastra?

    Just asking...
    BTW: Si aici inchei polemica.

    ---------- Post added 02-02-2016 at 15:14 ----------

    Daca ai avea rabdarea sa citesti inainte de a raspunde ai vedea ca nu EU m-am plans de content ci doar de aberatia ca un monthly ceva incepe in prima zi de marti a lunii respective. Dar, se pare ca goana ta dupa posturi iti inhiba capacitatea de a analiza inainte de a raspunde.

  13. #3793 SP
    Member Hitman's Avatar
    Monthly inseamna ca este in fiecare luna, in niciun caz ca in fiecare prima zi a unei luni.

    On topic : Ma bucur de Helldivers, chiar eram pe punctul sa il cumpar.

  14. #3794 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Cand mi-am facut abonament la PS Plus dadeau jocuri precum Bioshock Infinite si Tomb Raider pentru PS3, eram incantat si speram ca pana o sa imi iau PS4 o sa strang si ceva jocuri de jucat la el de la Plus.
    Din pacate, m-am inselat amarnic. Ofera cu nonsalanta numai pixeLATURI.
    Succesul PS4 i-a lacomit pe cei de la Sony. Nici macar de sarbatori nu au oferit si ei vreun titlu AAA (Killzone Shadow Fall sau Infamous Second Son sau macar Knack). Probabil le tin ca sa le ofere la Plus atunci cand o aparea PS5.
    Cand ai timpul pt. gaming limitat nu poti sa iti permiti sa incerci toate porcariile, in speranta ca poate o sa iti placa.

  15. #3795 SP
    Member mircoid's Avatar
    Vesnica situatie in care vreti jocuri AAA. Dragilor, sunt cel putin la fel de multi ca voi cei care gasim distractia si in jocurile pixelate oferite la PS+. Noi, cei mai old school, care apreciem jocurile pentru ca ne punem mintea la contributie. Si alea, tot jocuri sunt ... Si pt 6 euro pe luna, sa primim continut gratuit de 100 euro este un plus, impreuna cu posibilitatea de a juca online pe PS4, sa nu mai zic si de reducerile exclusive membrilor PS+.

    Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk

  16. #3796 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Prefer sa imi pun mintea la contributie cu un cub Rubik pe metrou sau rezolvandu-mi problemele la serviciu.
    Vreau 1 sau 2 jocuri triple A pe an, nu un joc triple A pe luna. Inainte se putea si acum brusc nu se mai poate cand vindem PS4 in draci.

  17. #3797 SP
    Member mircoid's Avatar
    Helldivers mi se pare foarte frumos si cerut si mai ales ca e cross platform. Grid Autosport este iarasi frumos pentru fanii jocurilor racing.
    In trecut am avut Dragon Age Origins si Gow Ascension pt. PS3, Rocket League si Injustice pe PS4.
    Saptamana trecuta mi-am luat la reducere pe PS4 Risen 3 si Everybody's Gone to the Rapture cu 90 lei ambele.
    Daca vrem sa vedem valoarea in PS+, ea exista ...

    Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk

  18. #3798 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Cand mi-am facut abonament la PS Plus dadeau jocuri precum Bioshock Infinite si Tomb Raider pentru PS3, eram incantat si speram ca pana o sa imi iau PS4 o sa strang si ceva jocuri de jucat la el de la Plus.
    Pai da, acolo ai MP gratis, aici își permit să te ia de fraier. Din păcate nu ai ce face dacă te joci des MP. Eu de când am renunțat la Destiny am renunțat și la PS Plus.

  19. #3799 SP
    Member mircoid's Avatar
    Dante, nu te ia nimeni de fraier.
    Ca sa tii o retea de multiplayer pe termen lung ai niste costuri ... La PS3 cumparai network pass la jocuri. Nici xbox one nu-ti da mp gratis.

    Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk

  20. #3800 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by mircoid View Post
    Nici xbox one nu-ti da mp gratis.

    Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk
    Corect, dar ăia îmi dau jocuri mai bune în abonament. Știu, probabil din cauza vânzărilor sunt mai cu dare de mâna aia de la MS
    Btw faza cu Network Pass a fost pt toate consolele, dar au renunțat, era o chestie impusă de anumiți dezvoltatori, vezi EA și Ubi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts