Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 197 of 303 FirstFirst ... 97 147 187 195 196 197 198 199 207 247 297 ... LastLast
Results 3,921 to 3,940 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #3921 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Deloc, e chiar surprinzator de intuitiv. Eu am jucat demo-ul si ma gandeam serios sa il cumpar pe disc.

  2. #3922 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    e foarte misto si nu e deloc greu de controlat, doar ca iti vine sa stai mai aprope de TV

  3. #3923 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    in sfrasit ceva bun si pentru ...fimiu "Table Top Racing: World Tour"
    Tropico5 pare interesant insa nu am timp pentru el. Pt mine este o luna pe "plus"

  4. #3924 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Hu știu dacă s-a mai postat asta în altă parte, dar se pare că au ajuns un sfârșit și la noi carduri prepay pentru PSN RO. uploadfromtaptalk1463462671669.jpguploadfromtaptalk1463462676976.jpg

  5. #3925 SP
    Member marv's Avatar
    mersi, nu am mai vazut pana acum. Unde le-ai gasit? Altex/MG?

  6. #3926 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Poza nu este făcută de mine, este de la cineva care lucrează la Altex/MediaGalaxy. Nu știu dacă au ajuns încă și în magazine.

  7. #3927 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Eu am vazut in MG Oradea de ceva vreme deja, erau ca si cutia de jocuri PS4 doar ca pe coperta era asa ceva. Nu am poze.

  8. #3928 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Nu am cont pe Romania, nici PS Minus de ceva vreme.. dar e foarte bine. Ma bucur sa vad asa ceva pentru Romania (am intrat si noi in randul lumii).
    Din pacate nu pot spune acelasi lucru despre Microsoft / XBOX.

  9. #3929 SP
    Junior Member kawasaky's Avatar
    Salut!
    Aveti idee cum adaug un card Master de romania pe cont de PSN-US? nu-mi da voie si sunt la 5$ niste jocuri care chiar le-as cumpara.
    Sau ce alte variante as avea pentru a aduga banii pe PSN-US
    Multumesc

  10. #3930 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Nu cred ca poti atasa card de ro pe cont US. Eu de exemplu, pe contul US, imi cumpar carduri valorice de pe amazon.com. 10 15 20$, cum doresti.

    Fa-ti cont pe Amazon, baga adresa de Ohio (taxe 0), si cumpara cu cardul de ro


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #3931 SP
    Junior Member kawasaky's Avatar
    e cea mai buna idee multumesc mult, am cont pe amazon.com si chiar am 5$ in el dintr-un ghift
    multumesc inca o data

    ---------- Post added 21-05-2016 at 18:01 ----------

    Am cumparat killzone cu 5$.
    Vedeti ca este flash sale pe US

  12. #3932 SP
    Member legokid220's Avatar
    Pe ce tara se mai poate obtine cele 14 zile trial fara ca sa adaugi un card de credit? As avea si eu nevoie sa incerc mp la uncharted ...

  13. #3933 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    se aude ceva de noile jocuri de ps+?

  14. #3934 SP
    Junior Member kawasaky's Avatar
    Sunt atat de imprevizibili astia de la Sony, incat pana nu se face anuntul oficial mai bine stam in banca noastra si asteptam , altfel ne facem iluzii degeaba, oricum mie-mi expira abonamentul pe 28.05 si nu mai am de gand sa-l reinnoiesc, ce jocuri ar baga iei pe plus le cumperi de pe US cand prinzi un flash sale pe la 5 - 8$ maxim si cumperi exact ce-ti place.

    Si ca sa-ti raspund totusi la ce se aude, se pare ca ar fi WatchDogs, dar repet sunt doar zvonuri.

  15. #3935 SP
    Member Mousey's Avatar
    Ar mai fi de adăugat că Kings Quest episode 1 e moca pe toate platformele, si infamul Grow Home e la un dolar pe Humble Bundle. Pe PC, dar e irelevant până la urmă.

    Având în vedere ca nu bag multiplayer aproape deloc, probabil voi renunța si eu.

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

  16. #3936 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    WhatchDogs se "auzea" si luna trecuta

  17. #3937 SP
    Member Hitman's Avatar
    Eu am ps+ expirat de luna trecuta. Momentan am de terminat Tomb Raider si FC Primal...putin probabil sa ma faca sa cumpar iar PS+.

  18. #3938 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Pentru online fara PS Plus: fa un cont nou si activeaza free trial, 14 zile. Il setezi ca primary si poti juca online de pe orice cont secondary. Dupa ce expira, rinse and repeat.

  19. #3939 SP
    Member legokid220's Avatar
    Dar iti cere sa bagi credit card pt trial. Eu nu folosesc si nu fac tranzactii online, jocurile mi le cumpar intotdeauna pe disc..
    Am un card, al sotiei de la BNR.... il foloseam mai de mult pt am cumpara ps plus, dar acum are 0 lei pe el si imi zice pe ps stor ca nu e valabil (ro) . Nu imi bat capul cu banca de ce nu pot eu sa.l atasez la ps store, ca oricum nu il folosec .... dar imi trebuie acum un trial de 14 zile sa ma joc si eu ceva...
    Si as repeta faza cu 14 zile daca as gasi o solutie sa nu imi ceara card..
    Am 3 conturi. Us, Ro, Uk. Pe nici unu nu merge 14 zile trial fara card
    HELP!!

  20. #3940 SP
    Member b615dub's Avatar
    Pai din cate stiu eu adaugi cardul cand iti faci contul apoi poti sa-l scoti. Sau sa adaugi un card gol.

    Dar faza asta cu conturi nu e sesizabila de Sony? Adica putem spune ca e oarecum legal.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts