Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 199 of 303 FirstFirst ... 99 149 189 197 198 199 200 201 209 249 299 ... LastLast
Results 3,961 to 3,980 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #3961 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Pana la urma zvonul a fost adevarat, bun asa
    https://blog.eu.playstation.com/2016...us-this-month/

    Here’s your full line-up of games for June:

    NBA 2K16 (PS4)
    Gone Home (PS4)
    Echochrome (PS3)
    Siren: Blood Curse (Episodes 1-12) (PS3)
    God of War: Chains of Olympus (PSP/PS Vita)
    Little Deviants (PS Vita)
    Eu am putut descărca GoW: Ghost of Sparta pe Vita cam acum o săptămână și ceva fără sa îl fi cumpărat în prealabil. Ciudat.

    Edit. Acum observam că au pus de fapt Chains of Olympus 😅 Si luna trecută au pus Ghost of Sparta...

  2. #3962 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Incepe sa isi revina PS Minus, deja nu mai regret ca am reînnoit. Luna trecuta doua jocuri cu platina, luna asta Gone Home, in ritmul asta o sa avem prea multe.

  3. #3963 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    ^Asta sa fie problema

    Daca baga NBA am motiv sa mai cumpar un controller

  4. #3964 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cum adica daca baga NBA? Nu sunt anutate oficial jocurile lunii iunie?

  5. #3965 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Vader View Post
    Tropico 5, 2k16, si Gone Home sunt toate 3 jocuri foarte bune. Ca nu va plac unora, asta e partea a doua. Niciodata nu o sa fie toata lumea multumita, indiferent ce jocuri ar da. Sunt oameni care urasc pana si jocuri ca The Last of Us. Putini, dar sunt. Au fost luni groaznice, dar ultima luna plus zvonurile pentru luna aceasta, sunt departe de a fi rele.
    Nu am zis ca ar fi un joc rau....doar ca as fi preferat altul sincer eu nu ma astept sa dea titluri AAA, ci chiar asa vrea sa dea joculete mai mici, indie...dar care sa fie ok...ca de multe ori dau cam ce nu se vinde pe store. Si intradevar ultimele 2 luni au fost ok la ce au dat la ps plus, si la discount-uri la ps store

  6. #3966 SP
    Banned asperas's Avatar
    Far' de Echochrome (PS3) si Little Deviants (psbore'in vita) restul le cam am asa ca la naiba cu urmatorul nba 2k17 si care o mai da banii pe el

  7. #3967 SP
    Member lucas22010's Avatar
    lol, eu am devenit fan de plus, in ultimele 2 luni au dat chiar jocuri pe care doream sa le cumpar: zombi, tropico, acum nba

  8. #3968 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Cum adica daca baga NBA? Nu sunt anutate oficial jocurile lunii iunie?
    Nu cred nimic pana nu vad cum se downloadeaza.

  9. #3969 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jocurile lunii iunie sunt disponibile, have fun!

  10. #3970 SP
    Junior Member Vgeorge's Avatar

    PS+ RO vs UK vs US

    Salutare,
    Sunt nou pe teritoriul PS-ului. Am vazut ca acum altex are si oferta pe PS+ pt romania.
    Exista diferente intre RO - UK -US?
    Nu stiu daca e ok sa il fac pe RO, imi este teama ca pe UK sau US sa aibe promotii mai bune. Pe de alta parte, la RO imi este mai usor sa platesc direct cu cardul.
    Dasta, va intreb pe voi, ce mai experiemntati

  11. #3971 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    La PS Plus primești întotdeauna aceleași jocuri indiferent de regiune. Pe RO jocurile sunt de obicei mai ieftine decât pe UK, pe US tind sa apara promoții mai bune decat pe Europa, nici noi nu stam chiar rau la capitolul asta. Eu am cont de Romania pentru comoditate.

  12. #3972 SP
    Member Victor420's Avatar
    Eu am pe RO. L-am facut imediat ce serviciul s-a lansat aici, nefiind atasat cu jocuri de celalat cont pe UK. A fost mai greu la inceput ca aveau jocuri lipsa la PS+, si am pierdut cateva dar acum s-a stabilizat treaba. Eu iti recomand sa faci la fel, fiind si mai usor de discutat cu cei de la suport. Daca toata lumea isi face cont pe US, normal ca acolo se duc toate ofertele

    Stiti cumva, daca achizitionezi de la altex abonamentul, vine in carcasa? Sau doar un cartonas?

  13. #3973 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Am cumparat eu ieri de la altex.Vine in cartonas.

  14. #3974 SP
    Junior Member IulianCRC's Avatar
    Salut. Ma puteti ajuta si pe mine va rog cu niste info?
    Nu am mai avut ps+ pana acum si as avea cateva intrebari de incepator.
    Imi pot activa ps+ pe un cont de Romania?
    Care ar fi costul pentru un an?
    Cum imi pot cumpara/de unde?
    Multumesc

  15. #3975 SP
    Junior Member reddy91's Avatar
    Salutare, incerc sa imi reinnoiesc subscriptia PS+ si nu reusesc cu cardul atasat. Precizez ca am contul pe RO. Exista alta posibilitate pe net sau doar altex/mediagalaxy prin cartonase ? La ei din ce vad au doar optiunea de 3/12 luni

    ---------- Post added 14-06-2016 at 16:38 ----------

    am reusit pana la urma adaugand fonduri in my wallet. nu stiu de ce, dar asa a "vazut" cardul . multumesc oricum

  16. #3976 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by IulianCRC View Post
    Imi pot activa ps+ pe un cont de Romania?
    Care ar fi costul pentru un an?
    Cum imi pot cumpara/de unde?
    Da, poti pe RO. Costa 220 de lei pe an. Poti cumpara de pe PS Store sau de aici.

  17. #3977 SP
    Junior Member IulianCRC's Avatar
    Multumesc frumos!

  18. #3978 SP
    Junior Member eyesburner's Avatar
    Salut, am o intrebare pentru voi. Eu am cont de PSN - US si cumparam coduri(cupoane valorice de pe amazon) iar acum un prieten m-a rugat sa ii cumpar cod PSN pentru RO, incat vrea sa isi cumpere Add-0n pentru Wither(jocul ii Zona 2). Ce fel de cod PSN trebuie sa ii cumpar? Cod valoric de euro sau este si cod valoric in lei, si unde pot gasi daca trebuie sa cumpar in lei? Multumesc anticipat de raspuns.

  19. #3979 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu exista deocamdată cupoane valorice in lei. Pe magazinul romanesc poti plăti direct cu cardul bancar.

  20. #3980 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Ciudat ca nu exista cupoane valorice in lei pentru ca au aparut cupoane pentru subscriptia PS+ RO

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts