Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 202 of 303 FirstFirst ... 102 152 192 200 201 202 203 204 212 252 302 ... LastLast
Results 4,021 to 4,040 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #4021 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Eu le iau pe toate ca sunt sigur ca pentru un copil mic sunt jocuri ok. Eu am jucat multe tampenii pe atari insa pareau super jocuri ca atat aveam.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  2. #4022 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Slaba luna. Am inteles ca Tricky Towers e destul de fun, dar totusi... Eh, asta e.

    @BizZare Yakuza 5 nu exista pe PS4

  3. #4023 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by BlueLightning View Post

    @BizZare Yakuza 5 nu exista pe PS4
    Si eu care am crezut ca anu' trecut au lansat o remasterizare pt ps4, cand defapt ei au lansat jocul in Eu pt ps3... la 3 ani dupa lansare din Jp.

  4. #4024 SP
    Member Striker09's Avatar
    PS+ a murit practic atunci cand s-a facut trecerea de la PS3 la PS4. Nici macar pe consola inferioara nu mai apar titluri interesante.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  5. #4025 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ce sa mai apară, au dat cam tot ce a fost bun. Ce amintiri frumoase...

  6. #4026 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Cand vinzi in draci, nai pasa cuiva de niste fraieri..
    Daca va vine sa credeti, inca au probleme cu stocurile (cel putin pe Asia), ba mai mult, preconizeaza ca vor mai vinde inca vreo 15 milioane unitati pana la sfarsitul trimestrului urmator.
    43.5 Million PS4 Consoles Shipped by Sony as of June 2016; 60 Million Still Predicted by March 2017 | DualShockers

    PS: toate astea in conditiile in care nu a iesit NEO.

  7. #4027 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Eu nu inteleg ce asteptari aveti voi, sincer... Abonamentul asta costa 220 de lei pe an, daca nu l-ai prins ca mine la 170. Inseamna ca daca ar da un singur joc major pentru PS4 in 12 luni de abonament DEJA ei ar fi in pierdere si noi am primi pomana. Luna trecuta am primit Furi (100 de lei) si un expansion standalone pentru Saints Row (90 de lei), ceea ce inseamna ca eu personal mi-am recuperat investitia pe un an numai luna trecuta. Sa nu mai zic ca a fost si un joc mare pentru Vita (doar ca nu genul meu) si Yakuza 5, am mai primit NBA si Gone Home, iar astea numai recent.

    Ce sa zic, unii nu sunt niciodata multumiti - probabil cu orice lucru din viata, nu numai cu abonamentul asta. Sau o fi la moda sa fii hater PS Plus.

  8. #4028 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Quote Originally Posted by Encman View Post
    Cand vinzi in draci, nai pasa cuiva de niste fraieri..
    Paradoxal, asta face problema mai grea pentru Sony decat mai usoara. Cand ai atatea console si deci atatea abonamente PS+, devine destul de complicat sa faci rost de jocuri. Odata ce l-ai dat la niste zeci de milioane gratis, cati ti-l mai cumpara ?

  9. #4029 SP
    Member Striker09's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Eu nu inteleg ce asteptari aveti voi, sincer... Abonamentul asta costa 220 de lei pe an, daca nu l-ai prins ca mine la 170. Inseamna ca daca ar da un singur joc major pentru PS4 in 12 luni de abonament DEJA ei ar fi in pierdere si noi am primi pomana. Luna trecuta am primit Furi (100 de lei) si un expansion standalone pentru Saints Row (90 de lei), ceea ce inseamna ca eu personal mi-am recuperat investitia pe un an numai luna trecuta. Sa nu mai zic ca a fost si un joc mare pentru Vita (doar ca nu genul meu) si Yakuza 5, am mai primit NBA si Gone Home, iar astea numai recent.

    Ce sa zic, unii nu sunt niciodata multumiti - probabil cu orice lucru din viata, nu numai cu abonamentul asta. Sau o fi la moda sa fii hater PS Plus.
    Ce nu intelegi tu e faptul ca fiecare dintre noi e diferit, deci nu pe toti ne intereseaza aceleasi lucruri in viata... Ca urmare nici aceleasi jocuri. Pe langa asta cu totii stim ce titluri bune am primit la PS3 si e cam penibil in comparatie cu ce platformere primim pentru 4.

  10. #4030 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Striker09 View Post
    Ce nu intelegi tu e faptul ca fiecare dintre noi e diferit, deci nu pe toti ne intereseaza aceleasi lucruri in viata... Ca urmare nici aceleasi jocuri. Pe langa asta cu totii stim ce titluri bune am primit la PS3 si e cam penibil in comparatie cu ce platformere primim pentru 4.
    Normal ca fiecare e diferit, si oamenii sa plang ca nu primesc jocuri pe gusturile lor. Pai da, nu poți mulțumi pe toată lumea, dar obiectiv vorbind jocurile sunt bune. Ca tu nu joci decât FIFA si shootere, e treaba ta.

    Asta cu jocurile bune de pe PS3 e preferata mea: daca erau nasoale si in trecut, asta nu mai era un argument. Cu alte cuvinte omul iti da un deget si tu ești nemulțumit ca nu ii poti lua toată mana.

    Dar nu are rost sa te contrazici cu mine. Oricât bate cineva din gura, cat timp isi păstrează abonamentul, este 100% de acord cu ce am zis mai sus.

  11. #4031 SP
    Member Striker09's Avatar
    Pai dupa 4 ani am zis pas... Nu ma contrazic, spun doar ca pe mine nu prea ma mai atrage.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  12. #4032 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Mi s-a zambit ironic la un moment dat cand am spus ca eu vreau un abonament mai scump dar cu un serviciu de calitate superioara, nu cioara asta vopsita (cealalta cioara vopsita, ca mai e una numita PS Now). Poate asa i-ar determina pe astia sa vina cu niste jocuri mai de Doamne-ajuta.. si cu altceva!
    Nu odata la o luna albastra, vai saru-mana $ony ca mi-ai dat "la mocangeala" ceva si m-am scos!

    Problema insa este reprezentata de felul in care $ony a prezentat acest serviciu (si cum s-a impamantenit de-a lungul vremii) si ce este el de fapt acum. Multiplayer platit si-atat. Joculete indie? Np, le cumparam oricum. Reduceri? mda, nu stiu ce zic, si da si nu. Salvari in cloud? mie de exemplu mi se par foarte putini 10GB. Ca de "jocuri gratis" ne-am lamurit cum sta treaba.. etc.
    Vreau un serviciu de calitate si sunt gata sa dau bani. Dar cand imi bagi pe gat niste mizerii.. spun pas si merg mai departe.
    Dar na, cum se zicea si mai sus, fiecare cu ale lui..

    PS: pe partea cealalta, M$ are alta abordare, la ei se poate, tocmai pentru ca nu au vanzarile $ony..

  13. #4033 SP
    Member Victor420's Avatar
    Quote Originally Posted by Zahpeter View Post
    Paradoxal, asta face problema mai grea pentru Sony decat mai usoara. Cand ai atatea console si deci atatea abonamente PS+, devine destul de complicat sa faci rost de jocuri. Odata ce l-ai dat la niste zeci de milioane gratis, cati ti-l mai cumpara ?
    Cu cat un lucru devine mai popular cu atat mai nasol devine. Stiu si hipsterii ceva ceva

  14. #4034 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Eu nu inteleg ce asteptari aveti voi, sincer...
    Ei nu intelegi. Ori suntem Romani ori nu mai suntem.

  15. #4035 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar


    ---------- Post added 30-07-2016 at 12:59 ----------

    Ce treaba are cu romanii? Uita-te pe blogurile ps si pe alte forumuri sau pe reddit si ai sa vezi ca si altii sunt nemultumiti.

    Nu e vb de romani, cred ca problema vine de la asteptarile create pana prin 2013 cand veneau jocuri precum Arkham city, uncharted 3, bioshock infinite, dmc, metal gear rising etc. Asta pentru ca la ora respectiva jocurile erau cam principalul motiv sa cumperi +. Dupa aparitia ps4 si obligativitatea sa ai ps+ pentru multiplayer a scazut in mod evident calitatea sua macar valoarea jocurilor oferite. Ceea ce pentru o corporatie care vrea profituri mai mari in fiecare an este natural.

    In ultimul an ms a oferit jocuri mult mai bine cotate pentru un serviciu aproximativ la acelasi pret. Basca ca la ei nu ai nevoie de gold ptr salvari in cloud si jocurile de x360 oferite merg si pe one. Ramane de vazut daca o fac pentru ca tin mult la gameri sau doar pentru ca xbone a pierdut lupta vanzarilor cu ps4

  16. #4036 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Total de acord cu ce ai spus. Era o gluma.

  17. #4037 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    My bad atunci, n-am sesizat tonul. Partea a doua din post ramane valabila totusi

  18. #4038 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Va merge PSN?

    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

  19. #4039 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    https://store.playstation.com/#!/en-...DWARPS3REMPKG1

    end war e gratis pentru ca Retro Grade a mai fost o data la lansare

  20. #4040 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts