Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 204 of 303 FirstFirst ... 104 154 194 202 203 204 205 206 214 254 ... LastLast
Results 4,061 to 4,080 of 6049

Thread: PlayStation Plus

  1. #4061 SP
    Member theSrN's Avatar
    Dammit, eu fix Lords of the Fallen si Journey am cumparat luna trecuta la oferte

  2. #4062 SP
    Member musat's Avatar

  3. #4063 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Am PS+ UK, dar ma joc pe contul Ro. Dupa ce expira, vreau sa iau PS+ Ro. O sa mai pot juca pe Ro ce am descarcat cat timp am avut +UK?
    Multumesc

  4. #4064 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu, jocurile primite gratuit la + sunt valabile doar daca ai abonament activ pe contul de unde le-ai descarcat.

  5. #4065 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Ce-i corect, e corect. O luna buna, raritate pentru pesari. Abia astept primavara sa mai prind o luna ca asta. Stiu, stiu, niciodata nu suntem multumiti.

  6. #4066 SP
    Member Mishy's Avatar
    Cand apar jocurle de pe luna asta?

  7. #4067 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    În prima zi de marți din luna nouă, adică mâine

  8. #4068 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Well, un lucru e sigur: in sfarsit am incercat Jourmey si e the most overrated piece of scheisse. Am stiut eu de ce nu-l cumpar.

  9. #4069 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    cum asa?

  10. #4070 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Ești noob.

  11. #4071 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    cum asa?
    Mi s-a parut extrem de "elitist", incercand din toti rarunchii sa-mi induca artificial niste sentimente false. Dpdv gameplay e varza, walking simulator, mecanica cu acele panglici nu e catusi de putin interesanta. Nu stiu cati bani au cerut Sony pe el la lansarea de acum cativa ani, insa l-am terminat intr-o ora si jumatate. Probabil 3 $ ar fi fost suficient. Exista 0 motive sa ma intorc sa-l joc, momentele acelea de coop m-au lasat mai rece decat cuburile de gheata din limonada pe care tocmai o beau. All in all, pretentious bullsh!t.
    Probabil si asteptarile mele au fost foarte mari dupa atatea laude prin riviuri, goty, copilul de suflet al neogafului etc. Cacamaca, cum zice prietenu' meu din Cluj.

    PS: don't even get me started cu muzica aia siropoasa si cu momentele care se doreau "dramatice".

  12. #4072 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Ai avut asteptari prea mari si ai intrat in hora hype-ului. Daca-l jucai open minded fara factorii mentionati anterior, parerea era sigur alta.

  13. #4073 SP
    Member sahara's Avatar
    Mie mi s-a parut absolut genial.

  14. #4074 SP
    Junior Member lamur's Avatar
    Cum pot sa alimentez un cont de PSN pe Romania, fara sa imi leg cardul la el?

    De asemenea, am incercat sa leg la el o VISA de la ING si imi tot da eroare card / nr card invalid. Ma intereseaza o modalitate de a alimenta un cont de RO fara sa imi leg cardul de credit personal la el.

  15. #4075 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pt card ING trebuie sa suni la ei sa iti deblocheze tranzacțiile pe psn. Nu poti alimenta fara sa legi cardul, dar dupa ce faci plata poti sa ștergi cardul de la Payment, din Setări parca.

  16. #4076 SP
    Junior Member lamur's Avatar
    Nu merge sa alimentezi contul prin PayPal?

    Si de asemenea, unde sunt cele mai bune preturi si promotii la jocuri, pe PLUS Romania sau pe PLUS US?

  17. #4077 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Mie nu mi-a mers prin PayPal pe UK. Pe RO nici nu stiu daca ai posibilitatea de PayPal.
    Jocurile gratis de PS Plus sunt aceleasi si pe RO si pe US. Pretul PS Plus pe US o sa fie putin mai mare incepand de luna asta fata de cel de pe RO.
    In ceea ce priveste reducerile, cateodata sunt reduceri mai bune pe RO, cateodata pe US. Deci aici n-ai decat sa iti faci un cont de US si unul de RO, sa poti profita de ambele reduceri.

  18. #4078 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Quote Originally Posted by lamur View Post
    Nu merge sa alimentezi contul prin PayPal?

    Si de asemenea, unde sunt cele mai bune preturi si promotii la jocuri, pe PLUS Romania sau pe PLUS US?
    Nu poti atasa contul de Paypal pe cont de UK daca nu ai Card de UK in PayPal !

  19. #4079 SP
    Junior Member lamur's Avatar
    Mi-am facut cont de UK, l-am alimentat prin prepaid cards pe care le-am luat de pe allromedia.com prin PayPal.

  20. #4080 SP
    Junior Member Feelingmind's Avatar
    Buna ziua. Mi am cumparat ps 4 si am o nelamurire cu playstation plus. Nu am inteles exact care e treaba cu, contul de pe Ro ce dezavantaje/ avantaje am, uk dezavantaje/avantaje, adica pot juca online daca am pe ro si cu alti useri din alte tari?etc.
    In romania la magazinele mari un cont de ps + este de aprox 250 lei pe an, pe acest forum am gasit mai multe siteuri care vand coduri de ex allromedia.com acolo contul ps+ este de 187 lei an diferenta este mare fata de 250 si ma gandesc sa nu imi iau teapa, a mai cumparat cineva sunt de incredere? Pot folosi cont de romania ca sa cunpar sau cum fac? Am incercat sa dau comanda si mi au recomandat un cod separat de ps + de 35 lire pt a putea cumpara jocuri la reducere pe ps + dar eu stiam ca pot dowloada jocurile free pot cumpara jocurile la reducere si pot juca online cu ps + fara a mai trebui altr conturi. Va rog sa ma lamuriti pt ca sunt nou si nu am gasit raspunsurile care le cautam. Multumesc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 204 of 303 FirstFirst ... 104 154 194 202 203 204 205 206 214 254 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts