Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 206 of 303 FirstFirst ... 106 156 196 204 205 206 207 208 216 256 ... LastLast
Results 4,101 to 4,120 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #4101 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Templier View Post
    ^ yes it is
    Pe mine ma luat cu nostalgie de la Residet Evil.
    Evident ca este loc de mai bine.

  2. #4102 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Septembrie si octombrie, doua luni bune, sunteți răutăcioși.

  3. #4103 SP
    Junior Member godlik30's Avatar
    Am achizitionat PS Plus membership pentru inca 1 an . Dar cand dau redeem code imi spune "Thank you for redeeming the code" si nu se updateaza subscriptia. E ceva de la PSN , sa cer lamuriri magazinului de unde am luat codul. Ce ma sfatuiti?

    *daca nu sunt pe topic-ul pe care trebuie, va rog mutati

  4. #4104 SP
    Member musat's Avatar
    Daca era o problema cu codul spunea ca este invalid sau a mai fost folosit. Incearca sa-l introduci prin aplicatia de telefon sau prin contul accesat prin calculator.

  5. #4105 SP
    Junior Member godlik30's Avatar
    Pe pc/tel imi da eroare "invalid code or allready redeemed". Pe consola acelasi "Thank you" urmat de nimic. Acum sunt confuz.

  6. #4106 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Incearca sa suni la support Sony/chat. Sa le zici ca ai dat redeem la un cod si a mers, aparent, doar ca nu este si updatat. Poate este ceva de la server, poate apare pending la ei. Daca nu vrea si nu vrea (dupa ce esti sigur ca ai scris codul corect, dai redeem, iti multumeste si confirmi tranzactia), ia legatura cu magazinul de unde ai cumparat codul.

  7. #4107 SP
    Junior Member Feelingmind's Avatar
    Mie nu mi au aparut jocurile free de luna asta pe ps plus sau apar mai tarziu ?

  8. #4108 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    In prima zi de marti a lunii.

  9. #4109 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    salut. miercuri apar

  10. #4110 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mâine, nu miercuri, a spus bine colegul Mayhem

  11. #4111 SP
    Junior Member Feelingmind's Avatar
    Am inteles multumesc.inca mai am cateva zile gratis de ps plus pe ro stiti unde pot gasi mai ieftin de 220? Sa mai astept putin poate gasesc oferte?

  12. #4112 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Oferta a fost saptamana trecuta la MediaGalaxy , 145 lei.

  13. #4113 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    jocurile sunt sus

  14. #4114 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jocurile sunt disponibile, mai puțin Mad Riders, nu îl văd deocamdată pe RO.

  15. #4115 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    pe uk este

  16. #4116 SP
    Junior Member godlik30's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Incearca sa suni la support Sony/chat. Sa le zici ca ai dat redeem la un cod si a mers, aparent, doar ca nu este si updatat. Poate este ceva de la server, poate apare pending la ei. Daca nu vrea si nu vrea (dupa ce esti sigur ca ai scris codul corect, dai redeem, iti multumeste si confirmi tranzactia), ia legatura cu magazinul de unde ai cumparat codul.
    Ca sa fie suspansul maxim am aflat de la Sony ca respectivul cod cumparat de mine de la magazin la inceputul lunii curente a fost deja revendicat luna trecuta. Si nu de mine, wow. Acum astept sa vad ce zice retailer-ul nostru roman legat de asta, tot ce sper e sa se rezolve.

    Va mai tin la curent, devine o poveste "interesanta" .

  17. #4117 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by godlik30 View Post
    Ca sa fie suspansul maxim am aflat de la Sony ca respectivul cod cumparat de mine de la magazin la inceputul lunii curente a fost deja revendicat luna trecuta. Si nu de mine, wow. Acum astept sa vad ce zice retailer-ul nostru roman legat de asta, tot ce sper e sa se rezolve.

    Va mai tin la curent, devine o poveste "interesanta" .
    Sa stii ca nu e exclus. Daca tai foarte fin sigiliul unei carcase de orice fel il poti lipi la loc, ceea ce inseamna ca poti comanda o groaza de produse gen coduri sau jocuri, scoti discul, resigilezi si ii dai retur. Am citit despre cateva cazuri prin alte tari, insa pe forumurile noastre nu am intalnit inca, din fericire.

  18. #4118 SP
    Member musat's Avatar
    Si eu care credeam ca sunt paranoic... De obicei atunci cand cumpar un joc din magazin il desfac la casa pentru verificare (am patit cu Half Life in trecut, nu avea codul de activare in carcasa si am primit codul prin telefon de la distribuitor).

  19. #4119 SP
    Junior Member godlik30's Avatar
    Singurul lucru dubios era ca de obicei codul venea in carcasa. Acum era un cartonas; ce parea sigilat/lipit si neumblat. Codul in interior era in clar si nu razuibil. Mi-am zis ca deh...asa o fi.

    Am cerut lamuriri de la magazin ... Mai ii astept azi.

  20. #4120 SP
    Junior Member godlik30's Avatar
    Quote Originally Posted by godlik30 View Post
    Singurul lucru dubios era ca de obicei codul venea in carcasa. Acum era un cartonas; ce parea sigilat/lipit si neumblat. Codul in interior era in clar si nu razuibil. Mi-am zis ca deh...asa o fi.

    Am cerut lamuriri de la magazin ... Mai ii astept azi.

    Citez raspunsul: "In urma verificarilor facute cu reprezentantii Playstation ni s-a comunicat ca pentru remedierea acestei situatii este nevoie sa oferi data de nastere corecta in momentul in care te loghezi. Iti multumim pentru intelegere."


    Sa imi fie invatatura de minte sa mai iau de la magazinele noastre ... astept de 3 saptamani si am strans 14 reply-uri ca sa primesc o asa rezolutie.
    Multumesc mult Altex *(pana acum nu am mentionat magazinul pentru ca oricine poate gresi, dar asta deja e prea mult).


    Probabil povestea o sa continue pe la Protectia Consumatorului, dar nu ma astept la vreo rezolvare si oricum v-am spamat destul. Intre timp mi-am cumparat online, oare de ce am fost eu bou si nu am facut asta de la bun inceput?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 206 of 303 FirstFirst ... 106 156 196 204 205 206 207 208 216 256 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts