Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 222 of 303 FirstFirst ... 122 172 212 220 221 222 223 224 232 272 ... LastLast
Results 4,421 to 4,440 of 6049

Thread: PlayStation Plus

  1. #4421 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Cu atat mai mult cu cat zici ca sunt 40 milioane de console vandute, Sony va trebui sa negocieze la acest numar. Ce producator va fi de acord sa dea jocul gratis pentru atata cota de piata?!? Cand era PS3 erau la fel de multe console vandute? Plus ca trebuie sa intelegem prezentul si nu trecutul. Asta e, actionarii vor doar sa se mareasca profitul asa ca sunt obligati sa scoata bani extra din ceva. Si o fac cu PSPlus foarte bine. Nu ne convine dar asa vor supravietui.

  2. #4422 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    @cosmin Peste 55 de milioane de unități vândute. (PS4)

  3. #4423 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Daca ar face doua abonamente separat, unul pentru multiplayer si altul pentru jocuri si oferte, nu cred ca s-ar mai plange nimeni

  4. #4424 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Astfel ar scadea pretul la abonamentul MP si toata lumea ar fi fericita.

  5. #4425 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Full lineup:

    Drawn To Death, PS4
    Lovers in a Dangerous Spacetime, PS4
    Invizimals: the Lost Kingdom, PS3
    Alien Rage – Extended Edition, PS3
    10 Second Ninja, PS Vita (crossbuy with PS4)
    Curses ‘n Chaos, PS Vita (crossbuy on PS4)

  6. #4426 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Pentru cei care au avut probleme cu plata ING, sa sune la ei si sa le spuna sa dezactiveze restrictia pentru PlayStation. Au spus ca a fost o frauda acum ceva timp si au restrictionat platile cu cardul catre ei.

  7. #4427 SP
    Junior Member KodiaK's Avatar
    Atentie ca mai exista o restrictie de numar de plati si suma maxima pe zi. Eu uitasem de asta si tot incercam sa fac o a doua plata intr-o zi si nu mergea ca pusesem restrictie la 1 plata/zi...

  8. #4428 SP
    Junior Member alexander_waky's Avatar
    Aveti idee de ce nu a mai fost si azi oferta pentru o luna extindere cu 4.45 lei? parca era pana pe 31 martie

  9. #4429 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Presupun aici, dar cumva ai luat 1 luna la pretul acela si te-ai decis sa mai iei o luna. A doua luna nu cred ca mai mergea cu pretul promotional.

  10. #4430 SP
    Junior Member alexander_waky's Avatar
    Salut,

    Toata treaba a stat in felul urmator:
    pe 27.03 mi-a expirat licenta pe 1 an de zile, apoi mi-am luat extinderea aceea de 48 de ore, pe data de 30.03. am vrut sa imi iau extinderea de 1 luna cu 4.45, aceasta imi aparea in cont si cand am vrut sa fac plata imi cerea sa depun 25 de lei dar nu aveam acea suma pe card, apoi a 2 a zis pe 31 am depus bani pe card dar oferta cu 4.45 nu imi mai aparea

    A2a intrebare a mea:

    daca imi iau card playstation store sony de 250 lei pot sa imi iau playstation plus cu el? sau e doar ca sa depun bani in portofel si sa imi cumpar jocuri?

  11. #4431 SP
    Member iliedobre's Avatar
    Poti, depui banii in portofel si cumperi ce vrei tu.

  12. #4432 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    jocurile sunt sus

  13. #4433 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Am incercat Drawn to death, si pot sa spun ca e ceva chiar inedit. Stilul grafic e fantastic dar e greu sa te obisnuiesti cu el ca te cam incurca in joc. E bun jocul.

  14. #4434 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Cam asta se da în Asia pfff.

    http://www.psu.com/news/32651/playst...pril-2017-Asia

    Și nouă ne bagă pe gat toate ***urile.


    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  15. #4435 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Pot juca multiplayer de pe contul meu european daca am PS Plus pe un cont de Asia setat ca primary?

  16. #4436 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Da, atat timp cat e Primary contul cu plus, poți juca pe orice cont.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  17. #4437 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Quote Originally Posted by alexander_waky View Post
    Salut,

    Toata treaba a stat in felul urmator:
    pe 27.03 mi-a expirat licenta pe 1 an de zile, apoi mi-am luat extinderea aceea de 48 de ore, pe data de 30.03. am vrut sa imi iau extinderea de 1 luna cu 4.45, aceasta imi aparea in cont si cand am vrut sa fac plata imi cerea sa depun 25 de lei dar nu aveam acea suma pe card, apoi a 2 a zis pe 31 am depus bani pe card dar oferta cu 4.45 nu imi mai aparea

    A2a intrebare a mea:

    daca imi iau card playstation store sony de 250 lei pot sa imi iau playstation plus cu el? sau e doar ca sa depun bani in portofel si sa imi cumpar jocuri?
    Faza e ca daca luai un trial, apoi nu mergea oferta aia. Am primit eu un trial de la ei de 30 de zile pe uk, i-am dat redeem si nu mai aveam pretul promotional la 30 zile, ci ala normal.

    Poti sa ii iei direct ps plus de la altex fara sa te mai stresezi (sau din store). Dar, da, cu bani din wallet poti sa iei orice din store, inclusiv plus.

  18. #4438 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Cred ca era vreo smecherie cu cei 4 lei. Am luat si eu subscriptia cu 4 lei si am fost taxat 26 de lei. Restul de 22 de ron s-au pus in wallet. Din cauza asta cred ca nu ai reusit nici tu, pentru ca in loc sa platesti 4 ron erai obligat sa ai disponibili 25-26 ron.

  19. #4439 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Nu e nici o smecherie in sensul ca ar fi legata de oferta aia (si us, si uk au avut). Daca iei ceva sub 25 de lei, iti ia minim 25 lei de pe card (aici e smecheria). Chestia e veche, nu de acum.

    Eu aveam vreo 5 lei uitati pe acolo in wallet ( ramasi tot dupa o faza ca asta) si am luat o luna.

  20. #4440 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Va recomand sa NU va mai prelungiti abonamentele de Plus pe Europa / US, Asia primeste mereu jocuri mai bune. Cu un cont pe hong kong puteti descarca jocurile si le puteti juca de pe contul principal setat ca primary, inclusiv multiplayer, deci nu exista dezavantaje.

    Ah, si abonamentul pe 1 an la Hong Kong costa exact 268 HKD, adica 34 USD, mult mai ieftin decat la noi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 222 of 303 FirstFirst ... 122 172 212 220 221 222 223 224 232 272 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts