Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 224 of 303 FirstFirst ... 124 174 214 222 223 224 225 226 234 274 ... LastLast
Results 4,461 to 4,480 of 6049

Thread: PlayStation Plus

  1. #4461 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by hildrdr View Post
    Probabil SONY nu va oferi compatibilitate cu vechile jocuri de la PS4 la PS5...
    Argument / dovada? Ce face aceasta afirmație sa fie probabila, din moment ce arhitectura le permite?

  2. #4462 SP
    Junior Member hildrdr's Avatar
    Faptul ca exista PLAYSTATION Now?

  3. #4463 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Quote Originally Posted by hildrdr View Post
    Consider inutila acum orice achizitie- la E3 se prezinta XBOX SCORPIO si $ONY probabil anunta PS5 si va fi la vanzare la sfarsitul anului...
    Probabil SONY nu va oferi compatibilitate cu vechile jocuri de la PS4 la PS5...
    A visat el noaptea trecuta

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  4. #4464 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by hildrdr View Post
    Consider inutila acum orice achizitie- la E3 se prezinta XBOX SCORPIO si $ONY probabil anunta PS5 si va fi la vanzare la sfarsitul anului...
    Probabil SONY nu va oferi compatibilitate cu vechile jocuri de la PS4 la PS5...
    hahahahahahaha

    ON Delir: Mai inutilă e postarea ta.

  5. #4465 SP
    Junior Member eyesburner's Avatar
    pentru offtopic ii oke

  6. #4466 SP
    Junior Member alecx92's Avatar
    Quote Originally Posted by hildrdr View Post
    Consider inutila acum orice achizitie- la E3 se prezinta XBOX SCORPIO si $ONY probabil anunta PS5 si va fi la vanzare la sfarsitul anului...
    Probabil SONY nu va oferi compatibilitate cu vechile jocuri de la PS4 la PS5...
    Nu au cum sa soata cei de la Sony PS5, cred ca va mai dura cel putin 2-3 ani pana o va face. Si atunci cand se va lanasa noua consola PS5, daca jocurile nu sunt compatibile si cu cele de la vechea generatie va avea de pierdut enorm ..

  7. #4467 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Facand cumva abstractie de unele afirmatii hazardate (de mai sus), sincer, in ritmul asta.. nu cred ca mai trec 3 ani pana la urmatorul PS. Vom vedea urmatoarea iteratie, mai devreme decat ne inchipuim noi acum.

  8. #4468 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Daca scot astia PS5 atat de repede, nici nu mai cumpar. Ar fi si prima si ultima mea consola acest PS4. Dar oricum, ciclul de viata al PS4 ar continua ca si la PS3 deci pana sa renunte sa scoata jocurile pentru PS4 ar trece ani buni.

  9. #4469 SP
    Member Kratos666's Avatar
    La sfarsitul anilor 2018-2019 o sa lanseze sony consola noua zic eu.(nu sunt Nostradamus...asa ca nu e sigur)

  10. #4470 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by hildrdr View Post
    Consider inutila acum orice achizitie- la E3 se prezinta XBOX SCORPIO si $ONY probabil anunta PS5 si va fi la vanzare la sfarsitul anului...
    Probabil SONY nu va oferi compatibilitate cu vechile jocuri de la PS4 la PS5...
    Lasa-mi un pm cu nr-ul dealer-ului


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #4471 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Si cand te gandesti ca e thread de playstation plus si nu dava sau hardware.

    https://media.giphy.com/media/3o6Ztf...AtkA/giphy.gif

  12. #4472 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    A deraiat rau threadul aici. Si pe GoW 4. Inainte se primea warn instantaneu la primul offtopic. Numai ca in astea 2 se tine din offtopic in offtopic. Si nu cred ca userii vechi sau cu nu stiu ce culoare ar tb trecuti cu vederea. Inteleg un post offtopic (culmea si ce scriu acum tot off e) dar asta deja e ceva ce nu vedeai mai demult. Daca eu incerc sa respect regulile, chiar daca as face si eu un offtopic din cand in cand, cred ca ar putea si altii.

  13. #4473 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    https://blog.eu.playstation.com/2017...games-for-may/

    Alienation (PS4)
    Tales from the Borderlands (PS4)
    Blood Knights (PS3)
    Port Royale 3: Pirates and Merchants (PS3)
    Laser Disco Defenders (PS Vita)
    Type: Rider (PS Vita)

  14. #4474 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Observație: US primește Abzu (de la creatorii Journey) in loc de Alienation.

    PS Plus: Free Games for May 2017 – PlayStation.Blog

    Pentru Asia nu s-a anunțat încă.

  15. #4475 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Alienation e mult mai ok.

  16. #4476 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Bunicica luna, Alienation imi face si mie cu ochiul. Chiar voiam sa-l iau de pe store. Parca vad ca ma fac astia sa-mi reinnoiesc abonamentul de PS Minus..

  17. #4477 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Si eu voiam sa iau mai devreme sau mai tarziu Alienation. Aparent luna asta e ok. E loc de mai bine comparativ cu Gold, dar nu ma plang.

  18. #4478 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    https://blog.eu.playstation.com/2017...games-for-may/

    Alienation (PS4)
    Tales from the Borderlands (PS4)
    Blood Knights (PS3)
    Port Royale 3: Pirates and Merchants (PS3)
    Laser Disco Defenders (PS Vita)
    Type: Rider (PS Vita)
    as fi dat toate astea doar pe abzu, my2c.

  19. #4479 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pff ce porcarie... eu am Plus pe US si am ambele jocuri deja. Chiar ma bucurasem initial de Alienation. Chiar l-as fi jucat, dar parca n-as fi dat nici bani pe el.
    Exceptand situatia mea, overall mi se pare o luna destul de ok. Jocuri ne AAA, dar bune sau chiar foarte bune.

  20. #4480 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Alienation e mult mai ok.
    +1, am investit cateva zeci de ore bune in el. Daca vrea cineva pe viitor sa dam un CO OP pe Hardcore pt platina, astept

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 224 of 303 FirstFirst ... 124 174 214 222 223 224 225 226 234 274 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts