Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 242 of 303 FirstFirst ... 142 192 232 240 241 242 243 244 252 292 ... LastLast
Results 4,821 to 4,840 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #4821 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Nu conteaza de pe ce store/cont cumperi un joc. Il poti juca pe contul de RO fara probleme.
    Eu am conturi pe UK/RO/US, asa pot profita mereu de cele mai bune oferte.

  2. #4822 SP
    Junior Member tbm25's Avatar
    Perfect.

  3. #4823 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Nu conteaza de pe ce store/cont cumperi un joc. Il poti juca pe contul de RO fara probleme.
    Eu am conturi pe UK/RO/US, asa pot profita mereu de cele mai bune oferte.
    Dar cum setezi sa ai ps plus si pe celelalte?

  4. #4824 SP
    Junior Member tbm25's Avatar
    Presupun ca platesti abonamente diferite? PS + PSN US // PSN RO // PSN JP?

  5. #4825 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    De ce ai vrea PS Plus pe mai multe conturi?

  6. #4826 SP
    Junior Member tbm25's Avatar
    Da, mai mult era o intrebare, deci putem descarca cu un PS Plus platit pe romania, si jocuri de pe PS JP spre exemplu?



    Prima consola o sa ajunga vineri, pana in prezent am folosit doar PC-ul.

  7. #4827 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Daca ai ps plus activ, pe un cont, poti juca multiplayer de pe un altul. Daca nu ma insel consola trebuie setata ca "primary" pe ambele.
    Iar treaba cu descarcatul jocurilor de pe o alta regiune nu functioneaza, desi ar fi redundanta, jocurile fiind aproape mereu aceleasi.

  8. #4828 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by tbm25 View Post
    Da, mai mult era o intrebare, deci putem descarca cu un PS Plus platit pe romania, si jocuri de pe PS JP spre exemplu?



    Prima consola o sa ajunga vineri, pana in prezent am folosit doar PC-ul.

    Raspuns: Nu.

    Daca vrei sa beneficiezii de reducerile specifice PS + pe anumite regiuni sau jocurile gratuite care difera pe continentul asiatic, trebuie sa ai abonamenet platit pe fiecare din ele. Nu iti bate capul cu asta. Un cont pe RO sau UK/US este de ajuns.

  9. #4829 SP
    Junior Member tbm25's Avatar
    Corect. Era o intrebare, intr-adevar nu s-ar merita, sunt suficiente promotii, era doar o curiozitate.

  10. #4830 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Guys, nu știu dacă s-a mai spus pe vreun thread, dar vedeți că e ofertă pe store la ps plus subscription: PS plus 12 luni 269 lei și primiți și un cod pt 3 luni de Netflix. Numai alea 3 luni costă 10e/lună și cum sunt abonat și acolo, evident că mi-am prelungit abonamentul

  11. #4831 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Am luat si eu 1 an ps+ cu oferta netflix(250 lei)
    Dar cum activez alea 3 luni ca nu mi-au dat nimic gen un cod sa il bag la netflix?

  12. #4832 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    O să îți trimită PlayStation un mail in aprox 24h cu codul pt netflix

  13. #4833 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Am cumparat 1an ps+ cu oferta netflix pe data de 19.08 si nici in ziua de azi nu am primit codul pentru netflix
    Ca sa vedeti ca nu sunt asa seriosi cum credeam ăștia de la sony

  14. #4834 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Dă-le un mail ([email protected]) verifică și folderul spam intre timp. Eu am luat oferta asta pe 17 august seara și pe 19 dimineața am primit mail-ul cu codul pentru Netflix.

  15. #4835 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    intrebare. codul ala promo de netflix este pentru cont nou creat de netflix (gen cum dadeau la psn coduri de ps plus, doar pentru conturi noi create) sau pot si pentru cont vechi pe care am deja platita si luna in curs?

  16. #4836 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Nope, nu are treaba, merge orice cont.
    Primesti un hiperlink pe mail de la PS cu "revendica aici". Dai click pe el si te redirectioneaza pe pagina Netflix unde ai deja codul bagat in field-ul ala de redeem. Daca esti deja logat pe pagina netflix cu contul tau, dai click pe "redeem". Daca nu, te loghezi si dai click dupa pe redeem si o sa vezi ca ai un credit de 30E adaugat pe cont, echivalentul a 3 luni de Netflix (optiunea aia cu full HD si 2 screens at the same time).

  17. #4837 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Primesti credit 30eu, adica poti selecta daca vrei si optiunea mai scumpa(4k) pe mai putine luni?

    ---------- Post added 26-08-2018 at 16:42 ----------

    Later edit:
    Eligible Persons may apply the value of the Netflix Offer to a different Netflix streaming plan. Exchanges in this manner may alter the duration of the Netflix Offer.

  18. #4838 SP
    Member westy9009's Avatar
    Destiny 2 si GoW3 Remastered .. luna buna ? ...ce o fi in capul celor de la Bungie ?

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  19. #4839 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Mai multi potentiali clienti pentru DLC-ul Forsaken... Eu ma asteptam ca jocul de baza sa fie free to play la un moment dat. Nu o sa faci mare lucru in el fara DLC-uri. Este de-ajuns sa te prinda putin, incat sa te intinzi dupa portofel.

  20. #4840 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Luna decenta pentru ca oricum am vrut sa cumpar GOW 3, deci eu sunt multumit, iar Destiny 2 nici gratis nu o descarc, sa fie sanatosi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 242 of 303 FirstFirst ... 142 192 232 240 241 242 243 244 252 292 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts