Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 245 of 303 FirstFirst ... 145 195 235 243 244 245 246 247 255 295 ... LastLast
Results 4,881 to 4,900 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #4881 SP
    Member westy9009's Avatar
    Quote Originally Posted by YamiMc View Post
    Am PS+ 1an. Daca sterg unul din jocurile gratuite pe luna septembrie, pentru a face loc sa iau ce este gratuit pe octombrie, atunci cand vreau sa reinstalez unul din jocurile pe septembrie trebuie sa il platesc? Ramane in biblioteca ca fiind cumparat chiar daca el nu mai este gratis si pot sa il reinstalez gratis oricand doresc?
    Odata ce l'ai achizitionat prin PS Plus cu cost zero ramane lipit de contul tau cat timp ai cont , traieste SONY , sau ca sa fiu macabru ...tu ...deci poti sa stergi orice ...si poti sa iti reinstalezi orice atat timp cat ai abonamentul valabil.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  2. #4882 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Zvon pt luna viitoare:



    Asta e pe site-ul lor oficial, inca apare: https://www.playstation.com/en-us/ex...ortal-ps-plus/ .

  3. #4883 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Nu mai pune-ti botul la toate zvonurile ca o sa ramaneti dezamagiti.Linkul mi se pare cam dubios.Sony nu anunta niciodata cu o luna inaine ce jocuri ofera pentru ps plus.

  4. #4884 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Acel link este de pe site-ul oficial...

  5. #4885 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Link-ul e oficial 100%, crede-ma.
    Putin probabil ca cineva a hack-uit serverele Sony si a pus imaginea acolo. Daca era asa, sigur ar fi remediat deja problema.
    Eu cred ca intentionat au "leak-uit" anunturile, dovada si faptul ca inca apare acolo imaginea.
    Probabil ca au vrut sa mai calmeze oamenii care au fost dezamagiti dupa ultima luna.

  6. #4886 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Greseli se mai fac, probabil cineva a pus un asset gresit pe pagina.

  7. #4887 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Mie imi apare un tab cu PS+, join now si dupa nu imi mai intra pe link.
    Attached Images Attached Images dfsdfsfdssdf.jpg

  8. #4888 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by Frankie. View Post
    Nu mai pune-ti botul la toate zvonurile ca o sa ramaneti dezamagiti.Linkul mi se pare cam dubios.Sony nu anunta niciodata cu o luna inaine ce jocuri ofera pentru ps plus.
    LoL? dar e site-ul oficial...deci sunt prea multe chestii care vreau sa te intreb de logica pe care o folosesti dar probabil ca voi deraia discutia si voi fi banat. Adica e out of this world.

  9. #4889 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Daca accesati acum linkul,apar jocurile disponibile pentru octombrie.Ori a fost leak-uit intentionat ori site-ul e DUBIOS(ca sa il eneverz si mai tare pe domnul deranjat de logica mea)

  10. #4890 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Ultimul timp oricum au fost cam ciudat ei , mie imi apareau jocuri cu plus si cand dadeam pe ele era pret normal.

  11. #4891 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Frankie. View Post
    Daca accesati acum linkul,apar jocurile disponibile pentru octombrie.Ori a fost leak-uit intentionat ori site-ul e DUBIOS(ca sa il eneverz si mai tare pe domnul deranjat de logica mea)
    E site-ul oficial Sony Playstation. Hai.. chestia cu leak-ul intentionat e plauzibila dar nu vad/inteleg din ce motiv site-ul ar fi dubios. Ce anume ti se pare dubios la site/link??

  12. #4892 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by Frankie. View Post
    Daca accesati acum linkul,apar jocurile disponibile pentru octombrie.Ori a fost leak-uit intentionat ori site-ul e DUBIOS(ca sa il eneverz si mai tare pe domnul deranjat de logica mea)
    Site-ul nu e dubios, e 100% oficial . Doar ca e facut sa fie accesat folosind browser-ul consolei.
    Avem confirmare si de la un angajat SEGA cum ca Yakuza Kiwami va fi free:


  13. #4893 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ^^^Dubios și ăla de la Sega, numai dubioși. Și tu tot un dubios ești.

    Semnat: Un dubios

  14. #4894 SP
    Junior Member YamiMc's Avatar
    A probat cineva Friday the 13th? Eu incerc sa joc si nu se conecteaza. Imi da sa verific conexiunea la internet. Am sters si am reinstalat si tot asa.

  15. #4895 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu prea pierzi nimic, e un gunoi de joc full de buguri.

  16. #4896 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Se pare ca cei de la Playstation trimit membrilor PS Plus pe US vouchere de 3 luni de Netflix.

    Eu l-am bagat pe contul de RO si l-a creditat cu 32.97 euro.

    Mailul arata cam asa:

  17. #4897 SP
    Member Otman's Avatar
    Eu am primit pe cont de UK luna trecuta.

  18. #4898 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Se pare ca cei de la Playstation trimit membrilor PS Plus pe US vouchere de 3 luni de Netflix.

    Eu l-am bagat pe contul de RO si l-a creditat cu 32.97 euro.

    Mailul arata cam asa:
    Dar daca ai contul pe ro nu primesti nu ?

  19. #4899 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nu stiu. Pe RO parca era promotia in care la 12 luni de PS Plus cumparate, iti dadeau 3 luni pe Netflix.
    Poate iti dai seama din artcolul asta:
    https://comicbook.com/gaming/2018/10...-free-netflix/

  20. #4900 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Nu stiu. Pe RO parca era promotia in care la 12 luni de PS Plus cumparate, iti dadeau 3 luni pe Netflix.
    Poate iti dai seama din artcolul asta:
    https://comicbook.com/gaming/2018/10...-free-netflix/
    A mersi , poate pana reinoiesc eu abonament ps plus va mai fi valabil poate.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 245 of 303 FirstFirst ... 145 195 235 243 244 245 246 247 255 295 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts