Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 78 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 LastLast
Results 1,521 to 1,540 of 1558

Thread: DriveClub

  1. #1521 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce aiurea mi se pare ca in Season Pass nu e inclus chiar tot. Inteleg sa nu includa partea de VR sau de Bikes, dar sa nu ai Finish Line si No Limits (si poate mai sunt, dar nu le-am vazut eu), mi se pare destul de penibil...

  2. #1522 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai e normal, cele doua fac parte din Bikes, au venit odată cu acel expansion.

    LE: Cred ca m-am exprimat greșit, fac parte din lista de trofee Bikes, cele doua DLC sunt cu mașini, dar au venit dupa ce s-a încheiat Season Pass-ul, odată cu acel Expansion, Bikes. Nu cred ca altceva mai lipsește din SP.

  3. #1523 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Season Pass e "SEASON" Pass, adică de sezon. Asta nu înseamnă că trebuie să îți deblocheze tot contentul ieșit vreodată, ca şi la Destiny unde season passul debloca doar ce era în Year 1 (un sezon = un an)

  4. #1524 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da da da, normal. Am inteles de la Dan. Credeam ca cele 2 sunt de la inceput, nu ca au venit odata cu Bikes. Din cate stiu, inafara de Bikes, tot restul este inca din "primul sezon", deci banuiam ca ar trebui sa am totul deblocat, mai putin ala.

  5. #1525 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu am fost totuși surprins sa aflu ca Bikes are platina lui.

  6. #1526 SP
    Junior Member Draqullla's Avatar
    Este cineva dintre voi membru al unui club cu rank peste 10? Am cautat cluburi in Ro, am dat request join si nu am primit nimic, nici un semn. Stiu ca nu prea se mai joaca jocul....dar totusi cei care-l mai deschideti ocazional.... add me

  7. #1527 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Eu, insa nu e club RO. Chiar am mai dat o invitatie unui coleg de pe forum. Am gasit un club ok si am dat join, intre timp l-am crescut dat fiind ca am jucat chiar mult Driveclub (ca de altfel primul joc pe consola) pe vremea cand am cumparat consola anul trecut in toamna.

  8. #1528 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Care-i faza cu rank-ul peste 10 ? Clubul meu are level 10 - Foolish Racers - si eu m-am tot jucat zilele astea.

  9. #1529 SP
    Junior Member Draqullla's Avatar
    sunt 2 trofee disponibile:
    - unu e pt join - Clubman - Join a Club, or have someone join a Club that you have created.
    - al doilea e pt rank-ul clubului - Team Work - Be a member of a Club that is Club Level 10 or above.

  10. #1530 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    salut, vad ca e Driveclub la reducere pe store
    pentru experienta completa ce ar tebui sa cumpar, jocul + season pass + bikes? trebuie sa intru neaparat intr-un club?

  11. #1531 SP
    Member micul_'s Avatar
    Eu am jocul cu Season pass și face toți banii. E atât de mult content, merita 100%. Nu e obligatoriu sa intri în vreun club.
    Bikes nu îl am, dar îl voi lua și eu.

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

  12. #1532 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    si season passu are toate packurile? ferrari, lamborghini...ce mai e pe acolo?
    ma oftica ca nu e o versiune completa, sa fii sigur

  13. #1533 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sunt 2 packuri care nu intra în season pass din ce îmi amintesc

  14. #1534 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Cam asa, 2 pe jocul vanilla si parca 2 si pe BIKES. Oricum, poti intra pe Store si dai search cu Driveclub, multe dintre ele iti vor aparea sa le downloadezi pentru ca sunt free. Masini mai speciale sau motoare. Sunt unele care apar cu pret, dar nu trebuie sa le cumperi pentru ca le poti debloca si in joc, trebuie doar sa cresti in rank pe diversi producatori auto.

  15. #1535 SP
    Member micul_'s Avatar
    Asa știu și eu ca în afara de 2 sunt toate. Oricum ai de jucat, nu gluma. Unele curse sunt grele, dar asta e farmecul jocului.
    Mașini poți debloca pe parcurs.

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

  16. #1536 SP
    Junior Member danmertzan's Avatar
    Salut. Am eu clubul meu, este level 16. Mertzan club ii spune. id meu de psn este danmertzaan.

  17. #1537 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pot sa ma alatur?

  18. #1538 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Doar daca ai Mertzan.

  19. #1539 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Am eu. Pot ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #1540 SP
    Junior Member danmertzan's Avatar
    Da.Orice vrea se poate alatura.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 78 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts