Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 28 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 ... LastLast
Results 281 to 300 of 550

Thread: Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 4

  1. #281 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    merge cum sa nu, iti recomand sa bagi un "search" pe topicul asta, parerile sunt impartite
    variante:
    a) merge fara probleme
    b) merge dar e posibil sa ai surprize
    c) nu recomand

  2. #282 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu îl încarc și de la USB-ul televizorului, nu văd de ce ar avea probleme cu încărcatul de la USB-ul unui PC

  3. #283 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Vreau sa cumpar aceste 2 accesorii. Se merita?

    Skin silicon protectie pentru controller PS4, negru | ALTEX

    Controller Thumb Grips 4-Pack ORB PS4 | ALTEX (vad in Bucuresti nu mai exista pe stoc. alte recomandari?)

  4. #284 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Ai probleme cu thumbstick-urile de la controller? Daca ai prins din ghinion un coltroller la care s-au dus gumele(rupt,crapat) de pe stick-uri iti poti lua acele thumb grips-uri. Daca nu ai probleme nu te deranja sa cheltui, eu am consola de cand a fost lansata si controlerul e ok si acum.

    Iar skin-ul din silicon? Eu unul nu-i vad rostul. Uneori suntem dispusi sa consumam si cand nu avem nevoie, apoi stai si te intrebi pe ce si pentu ce ai dat bani.

  5. #285 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Am 2 controllere si nu am nicio problema cu ele (sper sa nu am deloc).
    Cel negru (din pachet cu consola) este cumparat pe 26.06.2015, iar cel rosu este cumparat separat pe 29.07.2015. Cel negru am jucat si eu si prietena mea (mai mult eu) timp de o luna de zile, iar apoi am luat pe cel rosu pt ea. Si in prezent se joaca ea mai mult decat mine, eu foarte putin, pentru ca nu am timp....
    Credeam ca daca cumpar acele thumb grips-uri, voi preveni vreo eventuala uzura. Atunci raman cu ele standard, si daca cumva voi avea probleme, imi voi cumpara niste "gume".
    Iar legat de skin-ul acela, vroiam sa il iau ca sa il protejez de praf... dar controller-ele le pun in sertar dupa ce ma opresc din jucat plus ca le mai sterg ca sa le mentin curate.

    Nu era vorba de bani, pentru ca as fi dat 100 lei pe 2 skin-uri si pe 2 seturi de thumb grips. Destul de ieftin avand in vedere ca prima oara am dat pe 2110 lei (consola + Murdered: Soul Suspect, NFS Rivals, The Order: 1886, TLoU Remastered), apoi 320 lei (AC IV, AC Unity, Watch_Dogs) si 1020 lei (1 controller rosu, cablu de alimentare pt controller, DmC, GTA V, Injustice, Thief, Tomb Raider DE)

    In concluzie: skin-ul acela nu se merita pentru ca am grija de controller si le metin curate, iar thumb grips-urile le voi cumpara in cazul in care voi avea probleme cu cele standard.

    Mersi.

  6. #286 SP
    Member yarbaverde's Avatar
    Intrebare. Tocmai ce am achizitionat un dualshock 4 la consola. Am incercat in we2k15 sa joc la dublu si nu se conecta cel de-al doilea controller. Am incercat sa apas pe butoane sa vad daca se activeaza si nimic, am apasat pe acel ps buton cand apasam imi aparea sa aleg userul si se activa unu, dezactivandu-se altu.
    Mentionez ca am folosit prin cablu ambele, apoi am incercat fara cablu si tot la fel. La devices imi apare unu activ altul inactiv, cand il aprind si pe celalalt tot la fel aleg userul si se activeaza controllerul, dar se dezactiveaza celalalt.

    Aveti idee ce trebuie facut, sau ce am facut gresit?


    Later edit: Am gasit unde era problema. Trebuia sa ma loghez ca guest cu al doilea controller.

  7. #287 SP
    Member marv's Avatar
    am citit juma' de post si vroiam sa-ti zic ca am impresia ca te loghezi cu acelasi user. Abia apoi am vazut finalul. Totul e bine cand se termina cu bine.

  8. #288 SP
    Junior Member Vespa's Avatar
    O recomandare pentru usb extension hub. asta e bun de ceva USB Hub Hama 115418 pentru PS4 4047443207593 ?
    sau sa ma orientez spre altceva?

  9. #289 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Pot lega sistemu asta de boxe http://www.emag.ro/search-log/v12853.../pd/EWQG2BBBM/ la PS4?

  10. #290 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu poți

  11. #291 SP
    Member Duni's Avatar
    Ba poti! Dar e putin mai "complicat" si costisitor.
    Iti trebuie un DAC cu intrare USB si iesire RCA. Conectezi DAC-ul prin USB la PS4, iar boxele prin RCA la DAC.
    Eu folosesc combinatia asta pentru a conecta boxele Audioengine A5+ la PS4 cu ajutorul unui DAC Schiit Modi de mai bine de un an fara probleme

  12. #292 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Si funcționează 5.1 asa? Surround 100% real?

  13. #293 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    5.1 scoti doar prin optic sau hdmi.

  14. #294 SP
    Member Duni's Avatar
    Daca vrei 5.1 iti trebuie un DAC cu iesire optica si rezolvi si aspectul asta

  15. #295 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Ma reorientez , si voi incerca sa imi fac eu un sistem audio stereo ori surround . Pentru filme , muzica , jocuri. Oscilez intre Pioneer si Yamaha.

  16. #296 SP
    Member eastbason's Avatar
    De ce nu incerci un Z906?

  17. #297 SP
    Junior Member shumy1804's Avatar
    Salutare

    Vreau sa achizitionez si eu a doua maneta, si tare ma bate gandul sa cumpar MEDIA GALAXY | Controller wireless DUALSHOCK 4 SONY PS4 Darth Vader Edition.

    As dori niste pareri legate de acest produs, pentru cei care deja l-ati achizitionat, avand in vedere ca pe google nu am reusit sa gasesc nici o analiza cu privire la controller (daca e predispus la probleme timpurii, etc)

  18. #298 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    E ca orice alt controller, doar ca e editie Darth Vader

  19. #299 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Da, dar forţa este cu tine la acest controller, cred că cel aniversar sau cel camuflat arată mai bine, cel puţin aşa văd eu, mai este cel auriu dacă eşti fan bling, bling.

  20. #300 SP
    Junior Member Vespa's Avatar
    Toate 3 arata bine un felul lor. Le am pe toate 3, cel negru e mai glossy pe manere. Cel ariversar nu il folosesc desi am vazut ca acum se vinde si separat.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 28 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 ... LastLast

Similar Threads

  1. Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 5 By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 338 Last Post: 03-04-2024, 22:19
  2. Totul despre accesoriile consolelor Xbox Series X|S By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 103 Last Post: 24-03-2024, 11:28
  3. Totul despre accesoriile consolei Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 236 Last Post: 06-12-2019, 23:57
  4. Totul Despre Emulare pe PC... By Strike105X in forum Jocuri PC
    Replies: 3 Last Post: 09-12-2014, 18:08
  5. Totul despre WoW By Razvan in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 10-12-2009, 20:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts