Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 55 of 55

Thread: Everybody's Gone to the Rapture

  1. #41 SP
    Member deepjinx's Avatar
    M-a impresionat, cred ca pretul e OK. Punctele tari sunt muzica, povestea, si vocile.

  2. #42 SP
    Member geo971986's Avatar
    Cred ca jocul asta are cel mai prost sistem de save din toate timpurile!

  3. #43 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Adica? Eu am jucat vreo 2 ore si dupa ce am vazut ca face save am iesit din joc. Nu ma da tot acolo?

  4. #44 SP
    Member geo971986's Avatar
    daca vezi simbolul de save e ok..insa partea proasta e ca checkpointurile sunt rare si puse numai dupa ce vizualizezi memoriile storyline-related. Daca incepi intr-o zona (cum am facut eu) si am explorat diverse pana am ajuns in celalalt capat si am dat exit, ma da inapoi in prima zona sau unde am avut ultimul encounter cu luminile alea. Ma asteptam sa isi faca un save automat din cand in cand insa nu...decat daca progresezi pe "firul epic" iar daca dai exit inainte de asta, ai belit carasu mai pe romaneste Nu stiu daca achievementurile si le salveaza automat...acolo ar fi si mai grav, mai ales cu alea 31 de harti...

  5. #45 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hai ca azi îl cumpăr și eu, văd ca e 40 de lei pe PS Store România. O să revin cu impresiile mele

  6. #46 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cumpărați jocul, o să aveți parte de o experiență extraordinară. Merită cei 40 de lei. Coloana sonoră și grafică de nota 10 cu 10 steluțe.

  7. #47 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu mai am bani pe card si mi-e lene sa ies sa ma duc sa-mi pun
    Cred ca astept sa bage la Plus.

  8. #48 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu ar trebui să mai aștepți, azi l-am jucat din nou, superb. Cumpără-l, acum!!! Plusul e pt mizerii, n-ai să vezi anul ăsta acest joc, pardon, experiență

  9. #49 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Mama mia ce prostie de "joc" Cum au putut sa lase pernosajul sa se miste ca melcul de incet? Foarte enervant! Probabil l-au facut asa sa ai experienta asta mai lunga ca daca se avea o viteza de deplasare mai mare termina lumea jocu in juma de ora.

    Daca nu-l jucam cu subtitrare nici nu as fi stiut care personaj vorbeste auzind doar vocile lor. Poveste? Care poveste? Aia fara cap si coada? Nici la sfarsit nu-ti dai seama clar ce sa intamplat pe acolo, cumde si de ce.

    Chestia asta doar muzica a avut buna in rest nimica. Daca dadeam bani pe el m-as fi simtit foarte rau, groaznic de rau!

  10. #50 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Chiar am crezut ca esti sarcastic pana cand ai zis de muzica.

  11. #51 SP
    Banned asperas's Avatar
    Noaptea, (numai cu casti) este senzationala trecerea prin aceasta experienta! Mi-a luat in jur de 4-5 ore primul playthrough(ai trofeu pt statul in loc..super!)

  12. #52 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Fiecare cu gusturile lui, mie unu nu mi-a placut. Muzica este superba dar in rest am fost lasat rece. Da, stiu de acel trofeu, l-am luat din greseala ca m-am luat cu alte treburi in timpu jocului.

  13. #53 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu ar trebui să mai aștepți, azi l-am jucat din nou, superb. Cumpără-l, acum!!! Plusul e pt mizerii, n-ai să vezi anul ăsta acest joc, pardon, experiență
    Ii dau un quote ptr posteritate. Din pacate n-ai sanse de mama Omida (mai tb sa tragi la lvl)

  14. #54 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    După un an de zile, trist dacă aștepți un joc să fie gratuit.

  15. #55 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    In cazul astuia, eu zic ca e de inteles. Nu e chiar pentru toata lumea, sunt 50% sanse sa-ti placa, probabil ca si eu l-as fi asteptat sa fie gratis.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Blueray gone bad problema comuna PS3 ??? By XXsalau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 05-02-2012, 22:18
  2. Replies: 0 Last Post: 22-12-2011, 09:49
  3. Media Library - Everybody Dance E3 Trailer By andreicristian9 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 09:26
  4. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 09:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts