Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 133 of 145 FirstFirst ... 33 83 123 131 132 133 134 135 143 ... LastLast
Results 2,641 to 2,660 of 2894

Thread: PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

  1. #2641 SP
    wob
    Junior Member wob's Avatar
    La Emag comanda lansata si platita online astazi va fi livrata in 1-2 luni. La telefon de confirmarea comenzii primul lucru mi s-a spus ca nu este pe stoc, nu se stie data cand va fi livrat, daca doresc sa anulez comanda sa mi se returneze banii. Dupa ce am confirmat ca sunt dispus sa astept, am reusit sa scot un "va dura probabil cel putin o luna, va contactam dupa 4 aprilie, cand aflam mai multe de la furnizor". Ce-o fi dupa 4 aprilie nu stiu.. alternative nu exista decat 2300 ron la pc garage.. aia nu sunt sanatosi cu pretul ala.. ps: 1800 inapoi la pc garage nu mai e stoc s-a vandul vr-unu' la 2300?? dumnezeule
    A mai facut cineva comanda la Emag zilele astea?

  2. #2642 SP
    Junior Member Ndafaldier's Avatar
    Eu am facut tot la emag,dar acum 3 saptamani.Vazusem vineri ca aparea stoc limitat,le-am trimis un email sa vad daca sunt sanse sa primesc consola zilele aceastea si nici pana acum nu am primit un raspuns.Sa speram ca vor aduce un numar mai mare de console la inceputul lunii.

  3. #2643 SP
    Member Sepy's Avatar
    Ieri pe la ora 17 : 00 am primit un tel de la emag ma gandeam wow ..... max 2 zile si ma joc
    Dupa trei patru vorbe au zis ca nu au in stoc .... iar la sfarsit au zis ca trebe sa astept minim , atentie MINIM O LUNA JUMATE

  4. #2644 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am văzut azi în altex Grand Arena din Metalurgiei un PS4, nu am întrebat, l-am văzut pe raft şi am mişcat cutia să văd dacă are ceva în ea.

  5. #2645 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pentru cine vroia PS4: http://www.consolegames.ro/forum/f89...aystation-4-a/. Good luck!

  6. #2646 SP
    Member Dante's Avatar
    Eu cautam dar am luat tot de la un coleg de forum

  7. #2647 SP
    Junior Member sergiutzu1970's Avatar
    am cumparat PS4 + kILLZONE din carrefour Militari la 1630 ron acum 4 zile, nu e gluma, mai era 1 pe stoc

  8. #2648 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Da ,duminica mai era doar cea expusa la 1630.F bun pretul,mai bine va reorientati spre magazinele Carrefour,vad ca au preturi mai bune ,cand vine vb de Ps4.

  9. #2649 SP
    Member Sherwood's Avatar
    Ma repet(in caz ca nu a fost sters ce am postat aici...acum ...1-2 sapt.),la Altex P.Neamt au pe raft 1 cutie sigilata Ps4(reverificat acum 2 zile...pret 1800ron).
    Puteti cere la orice Altex sa verifice la tel stocul cu cei din P.Neamt....si sa va trimita consola la magazinul respectiv(in prealabil o achitati in avans).
    Bafta

  10. #2650 SP
    Banned fann's Avatar
    consola simpla sau model cu un joc?

  11. #2651 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    La Altex la 1800 de lei e consola simpla, fara joc.

  12. #2652 SP
    Junior Member sergiutzu1970's Avatar
    Tot in Carrefour, dar Orhideea am gasit aseara charger station duallshock4 pe care il caut de 2 sapt la toate magazinele online si cele consacrate si ...stoc zero.Nu fac reclama dar sunt sigur ca putina lume dornica de PS4 s-ar gandi la Carrefour, eu am plecat dupa detergent si ca orice adult am intrat inati la electronice..

  13. #2653 SP
    Banned fann's Avatar
    era vorba ca la inceputul lunii aprilie vor fi console ps4 disponibile, mai este putin si este jumatatea lunii aprilie si nimic, ce mincinosi mai sunt si acesti retaileri

  14. #2654 SP
    Junior Member Ndafaldier's Avatar
    Pe mine m-au sunat astazi cei de la Emag si mi-au transmis ca vor primi consola in stoc la sfarsitul lunii iunie sau inceputul lui iulie.

  15. #2655 SP
    Junior Member Asadar's Avatar
    Quote Originally Posted by Sherwood View Post
    Ma repet(in caz ca nu a fost sters ce am postat aici...acum ...1-2 sapt.),la Altex P.Neamt au pe raft 1 cutie sigilata Ps4(reverificat acum 2 zile...pret 1800ron).
    Puteti cere la orice Altex sa verifice la tel stocul cu cei din P.Neamt....si sa va trimita consola la magazinul respectiv(in prealabil o achitati in avans).
    Bafta
    Consola ramasa este cea expusa, cutia de sus este goala..nu pune lumea sa sune degeaba:-)

  16. #2656 SP
    Junior Member floreaalex's Avatar
    Caut si eu sa achizitionez un Ps4 sub pretul pietei,nu neaparat sigilat.Am luat toate anunturile de peste tot si ba am dat de tepari care nu au venit sa ne vedem,ba nu mai era anuntul valabil.Daca mai are cineva una de vanzare sau stie pe cineva si ma poate indruma v-as fi recunoscator.Scuze daca postez unde nu trebuie

  17. #2657 SP
    Junior Member Gandomyr's Avatar
    Se găsește pe vreo undeva în țară? Dar să fie un stoc reînnoit, nu rămasă din stocul inițial.

  18. #2658 SP
    Member flightcrank's Avatar
    o bucata sigilata in media galaxi auchan militari,mai stau 1h pe aici,sunati mă daca vreti sa o rezerv0726246668.

  19. #2659 SP
    Junior Member Elanu's Avatar
    Hey hey !

    Sunt nou aici, deci be gentle
    Am comandat (cu plata integrala) acum o saptamana de la Flanco (sau mai mult) un PS4, si a ramas sa fiu anuntat cand ajunge (a fost precomanda). Ei mi-au spus ca o sa ajunga la sfarsitul lunii aprilie. Cand suni la eMag - care cica au cumparat mai demult Flanco - si intrebi, spun ca nu au data de livrare pentru ca nu exista in Romania. Altex (si Media Galaxy) zic tot la sfarsitul lunii. Acum, stie cineva altceva despre livrare ?

    P.S. Am citit pe aici, dar eram curios daca se stie ceva mai de actualitate.

  20. #2660 SP
    Junior Member Elanu's Avatar
    Update A ajuns ieri pe la 16:00 La Flanco daca se face acum precomanda, o sa ajunga in iunie. Am intrebat

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 133 of 145 FirstFirst ... 33 83 123 131 132 133 134 135 143 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  4. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  5. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts