Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 70 of 72 FirstFirst ... 20 60 68 69 70 71 72 LastLast
Results 1,381 to 1,400 of 1421

Thread: Uncharted 4: A Thief's End

  1. #1381 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Co op-ul

  2. #1382 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    A aparut coop-ul, cum vi se pare? Am jucat pe hard si mi se pare greu, nu am reusit sa trecem de valul al 15 lea

  3. #1383 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Mie mi s-a parut greu si pe Light Insa eu am jucat solo, cu AI.

    Oricat de tare imi place seria Uncharted, si oricat de mare completionist as fi, nu o sa irosesc timpul cu un bronz si argint (3 stele pe Crushing). Mi se pare foarte prost optimizat dificultatea si parca se bazeaza pe pay-to-win...

    Pentru Crushing este necesar o echipa foarte buna si foarte coordonata, fiecare membru sa aiba nivelul 50 atins :/

  4. #1384 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Nu prea a fost conceput sa-l termini pe crushing direct. Avansezi in level si ai mai mult la viata, deblochezi anumite abilitati... Level recomandat pt crushing parca era 50 din cate imi amintesc, asta in conditiile in care incepem level 1, fiind separat de multiplayer competitive. Una peste alta e distractiv cu prieteni, gratis e bine venit.

  5. #1385 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Am terminat si eu jocul. Impresia pe care mi-a lasat-o ma duce cu gandul la o reinterpretare a unuia dintre sloganurile PlayStation: "Greatness does not await, greatness is truly here". Genial.

  6. #1386 SP
    Member cristian77's Avatar
    Se mai joaca MP ca pe vremuri? Suntem ceva romani sa facem echipa?

  7. #1387 SP
    Junior Member Kr13g3r's Avatar
    Am terminat ieri Crushing, 3 stele (pt cele 2 trofee). Bataie mare de cap, mai ales Stages 9,10.
    Pt bossul din stage 8 puteti folosi urmatorul bug: cand aceste apare, sariti toti in apa dupa corabie, asteptati sa vina la marginea ei si inotati in stanga si in dreapta, pana sefu' nu cade in apa si moare ))

  8. #1388 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Are cineva sa imi imprumute un disc regiunea 2 pentru cateva ore, in sectorul 2?

  9. #1389 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar



  10. #1390 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Foarte bune video-urile, multe chestii pe care nu le-am observat, chiar daca sunt si eu atent la detalii. O capodopera. Atunci stii cand iti place un joc mult, dupa ce il termini si la scurt timp vrei sa-l reiei. Cam asta e sentimentul meu pentru intreaga serie.
    Sony au un talisman in "curtea" lor. Pe Naughty Dog. Ca de altfel ei mi-au vandut consola, am luat-o initial doar pentru Uncharted.

  11. #1391 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Se mai baga cineva la 3 stele pe crushing?

  12. #1392 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar

  13. #1393 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Astazi am postat cateva aspecte negative legate de modurile MP si Survival ale U4 atat pe blog-ul PS cat si in formului PS dedicat.

    As fi postat si pe forumul de support Naughty Dog dar acolo nu se mai pot loga oamenii de cateva zile bune, dupa ce a luat amploare o discutie despre problemele cu modul Survival.

    Am avut surpiza neplacuta ca postul de pe forumul comunitatii PS sa fie ascuns si disabled in mai putin de o ora de la postare, si comentariul unui alt user sters imediat.

    http://community.us.playstation.com/.../td-p/46193894

    Nu am mai avut o asemenea experienta neplacuta cu niciun developer sau distribuitor de jocuri, pana si cel de la Ubisoft tratau altfel problemele de genul asta. Chestia asta ma face sa reconsider din ce in ce mai mult creditul pe care l-am acordat acestei companii, si banii destul de multi pe care i-am platit pentru produsele lor.

    http://community.us.playstation.com/...t/false#M92297

  14. #1394 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Cand am vazut ce trofee sunt la Survival am zis ca nu o sa imi bat capul cu cele 2 trofee Crushing, chit ca sunt completionist gamer (fac 100% tot ce incep, si ce pot), dar pana la o anumita limita. MP din Uncharted 4 nu m-a cuprins deloc, nu mi-a placut absolut nimic din el, incepand cu minunatiile alea de superputeri.

    Cat de excelent este campania SP, atat de dezamagitoare este partea de MP.

    Si mare rusine ca sterg threadurile fanilor, cum a fost sters si threadul lui Aeriou, care ulterior a fost readus la viata, apoi prin patch au facut mai greu de obtinut 3 stele pe Crushing. Neseriosi domle...

  15. #1395 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Depinde de persoana care modereaza forumul la ei pe site, dar mai la toti se intampla asa daca le scrii ceva ce nu le convine pe forumul lor.

  16. #1396 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Nu chiar. Dadeam exemplul cu Ubisoft pentru ca am trait experienta asta dupa AC Unity. Ce am scris acolo desi extrem de critic nu a fost sters.

    Evident, depinde de moderator, care poate nici nu e din echipa developer-ului. Dar asta nu schimba cu nimic faptul ca un asemenea comportament e gresit.

    Forumul o fi al lor, dar banuiesc ca nu exista doar pentru a le crea un mediu prin care sa fie pupati in fund. Iar post-ul meu desi destul de vehement nu continea nimic licentios sau nedrept la adresa lor.

  17. #1397 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da-le mesaj pe Twitter cu problema asta!

  18. #1398 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Eu zic sa privesti partea buna: daca ti-au sters postul, macar l-au citit inainte .

  19. #1399 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    ^^^ You have a point.

  20. #1400 SP
    Member mircoid's Avatar
    Survival 100%

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 70 of 72 FirstFirst ... 20 60 68 69 70 71 72 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-12-2014, 12:58
  2. Uncharted 4 se numeste A Thief's End By paunstefan in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 13-06-2014, 09:09
  3. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:56
  4. End of Eternity Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2009, 07:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts