Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 72 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 ... LastLast
Results 781 to 800 of 1421

Thread: Uncharted 4: A Thief's End

  1. #781 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Si mie mi s-a părut ca se aude puțin mai tare, dar am si avut volumul dat mai încet. Cred ca totuși exagerați cand vorbiți de aspiratoare. La ce mica e, mi se pare silentioasa

  2. #782 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Poate ai model mai nou, insa nu exagerez. Posibil si de la praf. O s-o curat sa vad daca mai face asa.

  3. #783 SP
    Member legokid220's Avatar
    Sper ca e de la 'beta', altfel.... daca ai sa te joci 2.3 ore cred ca o nenorocesti.
    Am observat ca la jocurile 60fps face asa, gen si la Infamous.
    Ori nu e optimizat, ori solicita consola foarte tare pt hardwareul pe care il are.

  4. #784 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    E cumpărată din prima zi când s-a lansat in RO deci nu e model nou

    Are loc destul sa respire? In lateral si in spate?

  5. #785 SP
    Member legokid220's Avatar

    As fi facut si eu un video dar am sters jocul.
    Ps: are destul loc cat sa danseze pe birou.. si in fata si in spate.

  6. #786 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Am eu modelul nou al consolei, si exact așa se aude, ca un aspirator (e prima dată când o aud ca face așa). Am crezut ca-si revine, însă după 2 min am oprit-o lol...

  7. #787 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Asa face la toti, e normal....jucati-va linistiti ca nu se intampla nimic...in afara de faptul ca e putin deranjant la ureche zgomotul , altceva nu are...

  8. #788 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    La mine nu face zgomot iesit din comun, care sa imi atraga atentia. Poate am jucat cu volumul prea ridicat?

  9. #789 SP
    Member legokid220's Avatar
    eu nu prea cred.. mai ales ca e un beta. Nu vreau sa fiu paranoic dar nu mi se pare normal.. poate revenim la vechia situatie YOLD.
    Iar daca jocul asta va ramane la aceeasi optimizare eu nu ma risc sa.l cumpar mai ales ca consola mi'a iesit din garantie.. si mai ales ca la jocuri din astea te pierzi cu orele

  10. #790 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Sigur astia scot jocuri care sa ne strice consola, obligandu-ne sa cumparam alta.

  11. #791 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by legokid220 View Post
    Sper ca e de la 'beta', altfel.... daca ai sa te joci 2.3 ore cred ca o nenorocesti.
    Am observat ca la jocurile 60fps face asa, gen si la Infamous.
    Ori nu e optimizat, ori solicita consola foarte tare pt hardwareul pe care il are.
    sal,
    asa am patit si eu cu consola mea(este prima varianta aparuta),ca sa scapi de "decolare" trebuie sa o desfaci, o cureti, ii schimbi pasta termoconductoare si ai sa ramai surpris ce consola silentioasa ai ,(ai grija la ce pasta folosesti)

    cele bune.....

  12. #792 SP
    Member legokid220's Avatar
    Sincer mi'e teama s'o desfac...
    Am avut un prieten care si'a desfacut ps3'u pt curatare si din neatentie s'a desprins procesoru sau GPU.... nu mai tin minte

  13. #793 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by legokid220 View Post
    Sincer mi'e teama s'o desfac...
    Am avut un prieten care si'a desfacut ps3'u pt curatare si din neatentie s'a desprins procesoru sau GPU.... nu mai tin minte
    se desface mai usor decat ps3 dar deja o dam in offtopic si deranjam ,daca vrei sa te ajut da-mi mesj pe prv si iti dau indicatii sau vedem cum facem

    cele bune

  14. #794 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar

  15. #795 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    auzi la asta..

    ".I replaced my thermal paste 2 months ago ...Today i started too play uncharted 4 beta weekend. After the 2nd match. My ps4 fan went nuts. Then i got a message ps4 has over heated ..Overheated ? it Shut down. 2 years that's all ps4 is built too last if your lucky. "

  16. #796 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ma gândesc ca o sa patch-uiasca jocul. Asa făcea si Rocket League, toată lumea se plângea ca e avion prin meniu si acum e ok.
    Cine știe cata pasta o fi pus si ăla..

  17. #797 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca umblii in el, e normal. Cine stie ce idiotenii a facut acolo si cum a inlocuit pasta aia. Sunt sigur ca daca nu umbla, nu erau probleme.

  18. #798 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mi-am comandat si eu pasta sa o schimb , sunt curios.

  19. #799 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Băieți, hai să mai discutăm totuși și despre joc; avem secțiune dedicată pentru hardware dacă vă pasionează meșteșugăreala.

  20. #800 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Când se termina beta?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 72 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-12-2014, 12:58
  2. Uncharted 4 se numeste A Thief's End By paunstefan in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 13-06-2014, 09:09
  3. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:56
  4. End of Eternity Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2009, 07:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts