Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 72 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 ... LastLast
Results 801 to 820 of 1421

Thread: Uncharted 4: A Thief's End

  1. #801 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Acum s-a terminat la ora 19. Am jucat ultimul match si dupa care a dat You have been disconnected, si la reload Error initializing session manager.

  2. #802 SP
    Banned Templier's Avatar
    eu nu m-am prea jucat, datorita colegului nostru Musat am jucat demo-ul de pe U collection acum ceva timp, multumesc din nou Musat.

    legat de ce MP cred ca o sa rezolve cu zgomotul facut de consola pana lanseazza jocul.
    ce ma nemultumeste insa la MP este faptul ca nu se mai pot lua de pe jos arme ci gasesti munitie pt arma pe care o ai. era mult mai distractiv la U2 / U3 si mult mai interesant sa joci intr-un meci cu diverse arme ( asta daca esti trigger happy )

  3. #803 SP
    Junior Member Chewie's Avatar
    Destul de average la ce a fost disponibil, dar macar mi-a mai luat din hype, oricum campania sp e ce conteaza.

    Cat despre consola, nu stiu ce probleme au cei cu modelul nou, dar la mine a fost la fel ca in orice joc care incinge la maxim, silentioasa.

  4. #804 SP
    Member esop's Avatar
    Am reusit vineri seara sa intru si eu pe Multiplayer Stress Test.

    O parere venita din partea cuiva care nu a jucat pana acum seria Uncharted. Chiar mi-a placut. Am jucat fara sa exagerez aproape 5 ore pana spre dimineata.

    Nu am intalnit decat un singur bug si acela cand mori, te poti trezi cu un ragdoll care zboara frumos prin aer, a se vedea pe la minutul 0:40... in rest nu am ce sa reprosez la multiplayer. Adevarul ca am intrat fara nici un fel de asteptari in joc, poate si de asta am fost placut impresionat. Chiar mai mult, dupa ce am vazut si demo-ul pentru single player, m-am hotarat ca pana apare Uncharted 4 in aprilie-mai, sa-mi iau trilogia neaparat.

    Ps. am vazut discutia legata de consola. Pot spune ca mie nu mi-a facut nici un fel de probleme.


  5. #805 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by esop View Post
    Ps. am vazut discutia legata de consola. Pot spune ca mie nu mi-a facut nici un fel de probleme.
    ce serie de consola ai ?! CUH-1200 ?!

  6. #806 SP
    Member esop's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    ce serie de consola ai ?! CUH-1200 ?!
    CUH-1216B. sper sa nu zic o prostie. o sa verific cand ajung acasa. modelul de 1TB venita cu editia Star Wars Battlefront

  7. #807 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Da, e mai linistit modelul asta , d-aia nu ai auzit-o vajaind prea tare

  8. #808 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  9. #809 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Eu am modelul vechi si nu am auzit nici un zgomot ciudat (am jucat in total undeva la 15 ore U4), la fel si la rocket care joc in fiecare zi cate 3-4 ore tot normal se aude. Doar cand instalez un joc de pe cd face niste zgomote mai ridicate. Mentionez ca stau la 2m de consola si am cati cu o singura casca( alea originale din pachet).

  10. #810 SP
    Junior Member cristimunte's Avatar
    va fi jocul anului o capodopera.incredibil

  11. #811 SP
    Member Victor420's Avatar


    De observat: Muschi faciali ce se deformeaza, si maneca bluzei care isi formeaza cute in functie de miscarea bratului.

    P.S. mana aia de pe stanca arata ciudat

  12. #812 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Mie sincer mi-a plăcut multiplayerul . Si faptul ca acuma exista si câte o clasa , e foarte bine + acele skiluri .

  13. #813 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  14. #814 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar

  15. #815 SP
    Banned Templier's Avatar
    ^ so dumb. IT'S THE SAME CONTROLLER!!! e doar albastru si atat

  16. #816 SP
    Senior Member Zero's Avatar

    Uncharted 4: A Thief's End

    In comparatie cu alte controllere de la alte editii de colectie unde nu era schimbata doar culoarea ?!

  17. #817 SP
    Banned Templier's Avatar
    good point! nu ma refer la butoane in + dar e o singura culoare

    hai sa vedem niste controllere cool si sa comparam cu ce avem noi mai sus
    Attached Images Attached Images god-war-ascension5.jpg 2952718-etc-controller-fo-vaultboy-angle.jpg titanfall_controller1.jpg uncharted-ps3-controller.jpg

  18. #818 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cel mai mult mi-au plăcut doar 3 de PS4, ediția aniversară, Star Wars și cel de la MGS LE

  19. #819 SP
    Member Kratos666's Avatar
    La misiunile principale din story, o sa mearga jucate in co-op?

  20. #820 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Sper ca NU!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 72 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-12-2014, 12:58
  2. Uncharted 4 se numeste A Thief's End By paunstefan in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 13-06-2014, 09:09
  3. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:56
  4. End of Eternity Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2009, 07:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts