Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 66 of 72 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 68 ... LastLast
Results 1,301 to 1,320 of 1421

Thread: Uncharted 4: A Thief's End

  1. #1301 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Nick Gindraux, unul din oamenii care au lucrat la concept art-ul acestui joc superb.

    https://www.artstation.com/artist/ngindraux
    Attached Images Attached Images nick-gindraux-antananarivo-basement2.jpg nick-gindraux-antananarivo-busy-street4.jpg nick-gindraux-antananarivo-car-chase3.jpg nick-gindraux-antananarivo-farm2.jpg nick-gindraux-antananarivo-sketches-compiled.jpg nick-gindraux-antananarivo-wide6.jpg nick-gindraux-bell-cross-section2.jpg nick-gindraux-bell-paintover1.jpg nick-gindraux-clocktower-render4.jpg nick-gindraux-gas-truck-accident2.jpg nick-gindraux-jeep-front5.jpg nick-gindraux-madagascar-final-tower1.jpg nick-gindraux-madagascar-plains-ruins2.jpg nick-gindraux-madagascar-ridge3.jpg nick-gindraux-madagascar-sketches.jpg nick-gindraux-scotland-gate1.jpg nick-gindraux-scotland-foundation-pillar3.jpg nick-gindraux-passage-compiled.jpg nick-gindraux-oil-tanker3-post.jpg nick-gindraux-madagascar-tower-ruins1.jpg

  2. #1302 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Am terminat jocul si am început din nou, de data asta pe crushing. M-a întrebat daca vreau sa imi păstrez progresul, am ales YES si am facut o salvare noua, pe slot 2. Acum mi-a dispărut opțiunea de a selecta capitole sau bonusuri de endgame (ca si cum mi-ar fi șters salvarea), INCLUSIV DE PE SALVAREA 1 INIȚIALĂ PE CARE NU AM ATINS-O. In schimb colectibilele mi-au ramas salvate in statistici, ceea ce e si mai ciudat. Stie cineva o soluție? Nu e primul glitch pe care il întâlnesc, dar nu credeam ca ND au frecat meciul chiar asa...

  3. #1303 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Ciudat, mie mi-a dat overwrite la un singur slot, restul au ras intacte si functiona si chapter select.

  4. #1304 SP
    Member Mishy's Avatar

  5. #1305 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu vi se pare ca Nathan e un personaj foarte prost definit? Desi jocul in sine este hiper realist, protagonistul nu are deloc credibilitate, ii lipseste o esenta a caracterului. Nate pare sa fie cate nimic din toate. Spre exemplu, atunci cand...

  6. #1306 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Deloc

  7. #1307 SP
    Junior Member Sareth47's Avatar
    Nici pe departe.

  8. #1308 SP
    Member vladthegamer's Avatar

  9. #1309 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by EspiritusSanctus View Post
    Nu vi se pare ca Nathan e un personaj foarte prost definit? Desi jocul in sine este hiper realist, protagonistul nu are deloc credibilitate, ii lipseste o esenta a caracterului. Nate pare sa fie cate nimic din toate. Spre exemplu, atunci cand...
    Mie mi se pare mai degraba imatur. Un copil in corp de adult. Which in a videogame is fun cause you have all the trash talk with virtually none of the responsibility.

  10. #1310 SP
    Junior Member higara's Avatar
    Termin imediat The Last Of Us si vreau sa continui cu Uncharted 4. Sa ma astept la un joc mai bun sau e mult hype?

  11. #1311 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Joacă-l doar daca ai jucat trilogia înainte!!!

  12. #1312 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Nu e la fel de bun ca TLOU (ar zice toata lumea), dar arata ceva mai bine din punct de vedere grafic. Si povestea e de alta natura

  13. #1313 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Foarte frumos jocul. Am ajuns pe la capitolul 13. Mi se pare mie sau e mai putin shooting fata de celelalte?

  14. #1314 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    un pic mai putin. de fapt, oricum pare mai putin pentru ca ai posibilitati de stealth mai multe.

  15. #1315 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    stie cineva daca jocul venit in coperta asta e in engleza?
    merci
    Attached Images Attached Images 2016-05-19_573e0680ca506_uncharted4athiefs2016ps4germancover-610x361.jpg

  16. #1316 SP
    Banned Templier's Avatar
    este si in engleza. langa codul de bare e o imagine cu globul pamantesc si un 2 deasupra, aia e zona pt care a fost facut adica Europa

  17. #1317 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    100% engleza, chiar dacă e în germană coperta. Așa am avut si eu Alien Isolation

  18. #1318 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    nici n-am inceput bine si am dat de un bug




    sunt la capitolul 8 , primele 5 sunt mai mult filmulete la care asisti , marog , e ok jocul are si momente cand arata foarte bine dar si mult blur pt camera, iar sistemul de aimasist este cam imbecil ori joci ca o maimuta cu autoaim ori se misca ca un c*r fara

    adica scoti autoaim , stai in cover si te uiti spre inamic exact unde ar fi tinta doar ca ti-o pune mai jos sau mai sus decat ar fi normal in momentul in care pui tinta la ochi.. in fine, e ok jocul per totat insa hypeul e prea mare totusi, sunt curios de cum o sa fie cand ajung in mp ( am vazut ca si-a facut un update in sensul asta)

  19. #1319 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    updateul recent te lasa sa scazi sau sa scoti total motion blurul, incearca poate iti place mai mult asa

  20. #1320 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Daca nu ati vazut deja clipul, give it a try. Omul e printre putinii care mai scoate in evidenta si partile nereusite ale jocurilor, ca mai nou e la moda sa faci recenzii cat mai neutre cu putinta. E si o doza buna de ras, ca bonus.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 66 of 72 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 68 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-12-2014, 12:58
  2. Uncharted 4 se numeste A Thief's End By paunstefan in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 13-06-2014, 09:09
  3. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:56
  4. End of Eternity Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2009, 07:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts