Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 72 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 ... LastLast
Results 1,361 to 1,380 of 1421

Thread: Uncharted 4: A Thief's End

  1. #1361 SP
    Member Hider141's Avatar
    Din pacate nu ma pot pronunta in legatura directa cu problema ta, fiindca inca nu am U4.
    Dar pe topicul "Clubul Playstation 4" spuneau mai multi colegi ca meniul are lag odata ce au trecut la 4.00.
    Incearca eventual un rebuild database, fiindca 1-2 spuneau ca si-a revenit pe urma consola.

  2. #1362 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Au stricat astia mp-ul, toata lumea foloseste P90, e mult prea op

  3. #1363 SP
    Banned Templier's Avatar

  4. #1364 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Asa arată pe PS4 Pro
    img_20161103_190544.jpg

  5. #1365 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  6. #1366 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Nice


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #1367 SP
    Member vladthegamer's Avatar

  8. #1368 SP
    Junior Member meste's Avatar
    Imi dau seama ca poate aici ar fi trebuit sa pun cererea mea... http://www.consolegames.ro/forum/f11...uncharted-4-a/

  9. #1369 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Stie cineva daca serverele de MP pentru U4 sunt region locked? Ma refer la un lock dependent de originea jocului de baza.

  10. #1370 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by raducucosmin View Post
    Stie cineva daca serverele de MP pentru U4 sunt region locked? Ma refer la un lock dependent de originea jocului de baza.
    Nu este. Am jucat de pe cont US, varianta digitala, apoi varianta disc, tot regiunea NTSC.

  11. #1371 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Ma poate lamuri cineva cu multiplayerul? Tocmai ce am terminat povestea si m-am bagat 2 runde la multiplayer. Nu stiu cum adun puncte ca sa deblochez chestii. Din 2 runde una am castigat si tot nu am primit nimic, ce trebuie sa fac? Btw, ce mod de joc e cel mai fun si cel mai jucat sau, probabil cea mai importanta intrebare: merita investit timp in multiplayerul jocului?

  12. #1372 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  13. #1373 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Si uite asa castigi anul 2016

  14. #1374 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Cine are Triple Pack sau Explorer Pack, sau le cumpara pana in 13 Decembrie va primi noul DLC gratis. Ma gandesc ca dupa aceea va deveni mai scump de $25.

  15. #1375 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, e interesanta oferta de acum, dar pe de alta parte, au anuntat ca-l vom vedea si fizic, pe rafturile magazinelor, asa ca parca as astepta sa-l iau asa, ca standalone DLC la un pret asemanator, dar macar sa-l am si fizic la colectie

  16. #1376 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ediția specială nu conține acest story dlc, nu?

  17. #1377 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Nicio editie in format fizic nu contine acest DLC. Doar daca ai cumparat Triple Pack, care ulterior a devenit Explorer Pack o sa ai parte de DLC gratis.

  18. #1378 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Dar nu e un DLC oameni buni, au si spus ca e mai mult si va avea si o lansare retail. Avem topic dedicat.

  19. #1379 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Probabil e cum a fost First Light pentru Second Son.

  20. #1380 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Dar nu e un DLC oameni buni, au si spus ca e mai mult si va avea si o lansare retail. Avem topic dedicat.
    Corect, e un add-on si eram curios daca exista vreun cod în versiunea Special Edt sau Collector's. Din păcate în acest moment numai in versiunea Digital Deluxe sau separat la 25$.

    Descrierea mai exactă o găsiți in update
    http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1380872

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 72 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-12-2014, 12:58
  2. Uncharted 4 se numeste A Thief's End By paunstefan in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 13-06-2014, 09:09
  3. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:56
  4. End of Eternity Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2009, 07:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts