Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 47 FirstFirst ... 37 45 46 47
Results 921 to 925 of 925

Thread: Ghid PlayStation 4

  1. #921 SP
    Junior Member Nic0tin's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Salut. Jocurile digitale sunt legate de contul acelei persoane. Cel mai probabil isi va sterge acel user de pe consola inainte sa ti-o vanda, ceea ce inseamna ca nu vei avea acces la jocurile respective. Sau cine stie, poate daca nu e interesat, iti vinde consola cu tot cu cont. Atata timp cat ai contul lui pe acea consola si este setat ca primary, poti juca jocurile si pe un alt cont (al tau, pe aceeasi consola).

    Dupa parerea mea, nu merita sa te complici cu conturile altora, sa ai parole/mail, etc. Fa-ti contul tau, jocuri gasesti pe toate drumurile. Mai ales SH, la preturi bune, dar si noi in magazin atunci cand sunt reduceri. Spor!
    Multumesc pentru raspuns Khufu.

  2. #922 SP
    Member morphine's Avatar
    Am o dilema cu partea audio de la ps4 și poate mă lămurește cineva. Am soundbarul conectat prin optic la tv. Soundbarul știe 5 canale dar nu știe dts, doar tv. La setări la audio output selectez optic sau hdmi ? Daca pun setarea hdmi nu mi se aud toate boxele de la soundbar in schimb sunetul este mai bogat. Ca efect de la Dolby. Care este setarea optima ?

  3. #923 SP
    Junior Member Dankys's Avatar
    Salutare la toata lumea! Vin si eu cu o intrebare poate s-a mai lovit cineva de asa situatie si in cazul in care mai exista discutia asta imi cer scuze.
    I-am creat cont separat baiatului meu si vreau sa ii mut si salvariile de pe contul meu unde s-a jucat destul de mult la multe jocuri sa le reia pe a lui. Am reusit sa le pun pe un hdd extern prin usb de pe contul meu, dar cand intru in contul lui sa-i dau doanwload from usb zice ca nu e nimic salvat pe acel hard. Precizez ca la mine le vede si la el pe cont vede hardul cu capacitatea respectiva ocupata, dar la save data nimic.
    Multumesc frumos

  4. #924 SP
    Manager paul's Avatar
    Salvarile sunt legate de cont, nu pot fi transferate altuia.
    Fie se joaca in continuare de pe al tau, fie reia de la 0 de pe al lui.

  5. #925 SP
    Junior Member Dankys's Avatar
    Multumesc frumos pentru raspuns, se pare ca asa este.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 47 FirstFirst ... 37 45 46 47

Similar Threads

  1. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Acesta sa fie noul Playstation Move pentru Playstation 4 ? By andreiaka in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 0 Last Post: 14-12-2013, 19:26
  4. Replies: 0 Last Post: 21-02-2013, 09:03
  5. Ghid: GTA IV By I Zuben I in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 10-09-2008, 09:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts