Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 2 of 2

Thread: Help!

  1. #1 SP
    Junior Member vladulike's Avatar

    Help!

    Salutare,

    Am si eu ceva nedumeriri.Vreau sa-mi cumpar un ps4 in ianuarie 2014 special pentru online gaming.Chestia e urmatoarea: smecheria asta cu psn ca tara noastra nu e acceptata pentru a avea acces la ps+ de care avem nevoie pentru a juca online DAR,am inteles ca in viitorul apropiat va fi valabil si la noi(cine stie,poate chiar in ianuarie 29),comunicat oficial al celor de la sony.Vreau sa-mi cumpar DVD-UL cu jocul injustice gods among us ca sa-l joc online. Va fi valabil in 29 la altex daca intereseaza pe cineva.Sa ma scuzati daca pun intrebari de noobi dar nu am mai avut consola si vreau sa fac acum pasul.

    1.Pot juca online daca cumpar DVD si nu digital ? Am inteles ca se instaleaza oricum jocul pe hard,si ca trebuie lasat dvd-ul in ps4 ca sa mearga etc..oi vedea eu.

    2.Jocul va trebui sa-l inregistrez pe contul de uk,sau us care il voi face pentru a putea juca online?

    3.Cand vom avea si noi ps store , bineinteles ca vreau sa-mi fac cont de romania pentru a avea suport s.a.m.d.Marea intrebare pentru mine e daca voi putea folosi jocul si pe contul de romania daca deja l-am inregistrat cu contul de uk,us

  2. #2 SP
    Member blondutzu's Avatar
    1. da
    2. depinde, unele jocuri trebuiesc inregistrate (pentru a descuraja revanzarea) altele nu. Nu am idee cum va fi in cazul Injustice
    3. acelasi raspuns ca la 2

    Aceste intrebari au fost puse de 100 de ori, macar din respect pentru cei care au tot raspuns ai putea sa citesti thread-urile dedicate.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Help !!! By coceanu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 04-05-2014, 19:44
  2. Help me :( By paul_tautzan in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 1 Last Post: 29-08-2009, 17:14
  3. Help! By vali in forum HiFi
    Replies: 7 Last Post: 06-03-2009, 14:20
  4. HELP !! By sony94 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 27-02-2009, 18:57
  5. Help By Danny14 in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 20-01-2009, 20:16

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts