Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 21 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 ... LastLast
Results 341 to 360 of 402

Thread: No Man's Sky

  1. #341 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Care sunt ăia care nu l-au jucat? Nominalizează te rog, sa nu interpretez aiurea.

    LE: Pe asta l-am încărcat destul la un amic, norocul meu. Într-adevar Mafia 3 nu prea am jucat dar si acolo noroc cu evoluția și presa, nu cred că toata presa a înnebunit. Da, au fost jocuri si mai rele dar nu despre asta e vorba aici, nu mai dezvolt, oricum o fac degeaba. Îmi mențin parerea, asta mai mult de 20$ nu merită, Mafia 3 la fel, sunt indulgent, crede-ma.

  2. #342 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu de tine spuneam, tie ti-am mai explicat cu ceva pagini in urma parerea mea dupa ore bune cu jocul, parere pe care nu mi-am schimbat-o pana acum. Mafia 3 e alt joc, alte probleme si pentru un alt topic. Cat despre indulgenta, nu e vorba de asa ceva, ci doar despre parerea ta, care nu e un adevar absolut, asa cum nu e nici a mea. Dar cand unii fac un joc praf fara sa-l incerce, doar de dragul de a continua un hate, nu vad niciun castig pentru nimeni.

    @asperas, sa te abtii de la a mai folosi asemenea cuvinte pe forum. Nu esti in mahala.

  3. #343 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dar nici nu vreau sa impun cuiva părerea mea, chiar ma bucur când văd ca părerea mea coincide cu a majorității. Bineînțeles că părerea mea sau a ta nu înseamnă adevărul absolut, daca era asa azi găseai icoane cu noi in biserică.

  4. #344 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Cum probabil tudy s-a referit la mine, ma vad nevoit sa intervin si sa explic de ce am zis ce am zis (ca sa fiu onest, nici nu ar trebui, este evident, dar ma rog).

    Nu sustin niciun val de hate, daca se uita lumea cu niste pagini in urma, inainte de lansare, o sa vad ca eram chiar entuziasmat de acest proiect si de ce poate sa devina cu ajutorul unui suport continuu. Hate inseamna ura si este un cuvant mult prea greu cand vine vorba de un joc. Eu nu le iau asa personal. Zic ca e mizerie si trec peste. Nu duc o cruciada toata viata. Asta ar fi una dintre explicatii. (glume de stand up)

    Valul de recenzii de pe net, atat video cat si de prin articole, este mai mult decat suficient sa te ajute in a-ti face o parere macar de diletant. Cu Youtube si Twitch esti si mai avizat. Inteleg sa fie unii bolanzi si sa "haituiasca" ca asa e natura lor, dar cand zic atat de multi ca lucrurile nu sunt asa roz cand vine vorba de joc, incepi sa te intrebi care minte.

    Eu chiar imi doresc ca acest joc sa devina macar jumatate din ce baliverne a varsat Sean pe unde a fost bagat in seama cu o camera si un microfon. Tocmai asta este problema, ca nu au livrat ce au promis. Cu alte cuvinte, au mintit. Care au fost factorii, de ce nu ai vrut sa fie sinceri, poate au fost presiuni...nici nu mai conteaza. Au mintit cu buna stiinta. Cum a fost punctat mai devreme, daca erau sinceri, puneau un pret de 20-30 de cocari, ziceau ca atat au reusit pana acum, nu e mult, dar vor continua sa aduca content. Si lumea ii intelegea, trebuia sa fii absurd sa visezi cai verzi pe peretii galaxiei.


    Da, nu l-am jucat, dar nu trebuie sa il fi jucat ca sa vad ca este total diferit de ce s-a prezentat.

  5. #345 SP
    Member cosmins's Avatar
    Sa "ne radem" putin

  6. #346 SP
    Member blondutzu's Avatar

  7. #347 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Auzisem ca au fost infirmate zvonurile astea si ca au declarat ca de fapt lucreaza la update unde sa bage base building, multiplayer, crafting, etc. Nu mai stiu daca si astea erau tot zvonuri sau nu... in orice caz, jocul asta nu se mai poate salva decat daca se reface complet. Ma indoiesc ca ar vrea Ubi si Bethesda sa cumpere o fosila din-asta.

  8. #348 SP
    Member blondutzu's Avatar
    si eu zic ca e cam aberatie, Bethesda suna plauzibil totusi, dar de Ubi ma indoiesc ca ar avea cum sa cumpere studiouri cand le sufla Vivendi in ceafa.

  9. #349 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ma mir ca in SUA unde aia se judeca pentru orice rahat, nu i-a dat nimeni in judecata

  10. #350 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai nu sunt audiati deja? Pentru false advertising sau ceva de genul ala... ca alt motiv sa-i dai in judecata n-ai avea.

  11. #351 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu am vazut un update acum vreo 2 sapt. Dar daca va uitati la alte jocuri, mai ales de la EA si Ubi, in update history sunt trecute zeci de explicatii si informatii despre ce au cuprins update-urile. La No Man's Sky in 6-7 update-uri scrie la toate "bug fixes" si atat

    Poate ne fac o surpriza cu un update pentru Pro

  12. #352 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    No Man’s Sky update adds base building, new game modes and freighters

    Am vrut sa pun si postarea de pe Twitter, dar mi-a făcut o scârbă prea mare, căutați Sean Murray...

  13. #353 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    No Man’s Sky gets gigantic update with new modes, features, fixes and more


  14. #354 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    sigh, why did I ever buy this game...

  15. #355 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ce aveti ma, ati tot urlat ca si-au batut joc si ca s-au ascuns ca isi baga picioarele in proiect, ca nu le pasa, ca sunt nesimtiti, etc. Iar acum vin cu un update cu multe chestii noi si interesante, cea ce ne da sperante si pentru viitoare update-uri, si tot nemultumiti sunteti. Amintiti-va de Driveclub care era nejucabil in primele 12 luni.

  16. #356 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    ... Amintiti-va de Driveclub care era nejucabil in primele 12 luni.
    Alo, cum adica nejucabil!Eu l-am jucat fain frumos din day 1 timp de 2 ani. De la nefunctionarea partii de online mp timp de 2-3 luni pana la nejucabil 12 luni e cale lunga, 1 la mana. Si 2 la mana, Driveclub nu mi-a dat 1 singur crash timp de 2 ani cat l-am jucat, pe cand NMS mi-a dat peste 20-30 de crashuri in 1 luna!
    Hai sa nu facem comparatii intre cele 2 jocuri ca sunt cam absurde.

  17. #357 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Driveclub avea probleme tehnice mai mult, alea pot fi reparate in timp. NMS, pe langa puzderia de probleme tehnice, e broken ca design, la ala n-ai ce sa-i mai faci. Or baga ei feature-uri peste feature-uri, dar gandeste-te un pic cat de confuz o sa fie jocul acum. Tot jocul iti sugereaza sa explorezi, sa mergi, sa sari din sistem in sistem, universul e al tau. Iar acum iti dau base building care sa te tina pe o planeta. See something wrong there? Bravo lor ca macar incearca si ca nu au dat bir cu fugitii, dar... tot nu are niciun scop jocul si nu gasesc nicio satisfactie in update-ul asta nou. Sa-mi fac baza si sa minez/culeg resurse ca sa ce? Care-i rolul lor? Care-i challenge-ul? Intrebari fara raspuns.

  18. #358 SP
    Member cipvas's Avatar

  19. #359 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mai bine ieși la o pizza de Ziua Bărbatului

  20. #360 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    merită si de pe olx la aceeași suma. După Foundation update e jucabil, eu am petrecut vreo 30 de ore in el si nu m-am plictisit.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 21 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. Wayward Sky By tudyniuz in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 11:30
  2. Replies: 0 Last Post: 07-12-2014, 13:01
  3. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57
  4. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 15:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts