Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 43 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast
Results 461 to 480 of 856

Thread: PlayStation Store

  1. #461 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Ps plus us sau uk? Pretul pt us e bun pe cdkeys. Pe cdkeys pot folosi datele mele sau tb sa folosesc adresa de uk? Azi mi-am comandat ps4 si pana vine maine ma pregatesc cu una, alta.

  2. #462 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Poti folosi adresa ta pe cdkeys. Cat despre + pe US/UK, in principiu pe US o sa ai si reduceri la jocurile deja mai ieftine ca pe UK, dar iti pierzi posibilitatea de a salva in cloud daca ai contul principal pe UK..

  3. #463 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Contul meu de ps3 pe care vreau sa il preiau pe ps4 e pe us, as vrea sa fie cel principal. Atunci cand cumpar un joc de pe magazinul romanesc o sa pot sa-l joc online pe contul us?

  4. #464 SP
    Member piratu360's Avatar
    Am reusit sa activez codul de Vanguard Armory de la Destiny pe store-ul nostru... Poate intereseaza pe cineva...

  5. #465 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Contul meu de ps3 pe care vreau sa il preiau pe ps4 e pe us, as vrea sa fie cel principal. Atunci cand cumpar un joc de pe magazinul romanesc o sa pot sa-l joc online pe contul us?
    Dacă îl vei folosi în continuare pe cel de US, baga acolo Plus. Jocurile de pe RO ar trebui să-ți meargă. N-am încercat, dar eu joc pe contul de UK jocurile luate de pe US, asa ca..

  6. #466 SP
    Member eangel's Avatar
    Iha. A aparut pe store Dragon Age Inquisition la 169 ron!

  7. #467 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Vezi ca pe US e 39$ ~= 140 lei

  8. #468 SP
    Member eangel's Avatar
    Merg in continuare pe storeul de ro ca am ps4 abia de o luna si am cont chiar de la lansarea pe ro. Prefer sa nu ma complic cu 2 conturi pe consola ca sa pot folosi storeul de us, si sa cumpar psn cards si alte cele. Pe ro merge direct cu cardul. Dar ai dreptate, 29 lei de aici cu 15 din alta parte oana la urma se aduna ceva diferente

  9. #469 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Ah, dacă ai doar RO foarte bine. Deși ar fi bine sa ai și un cont de cumpărături pe US, pt ca acolo apar tot felul de oferte speciale diferite de Europa.

    La jocuri noi preturile sunt cam asa.. 210 US, 270 RO, 320 UK

  10. #470 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by eangel View Post
    Iha. A aparut pe store Dragon Age Inquisition la 169 ron!

    Si Deluxe Edition la 199 ron.

  11. #471 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Exista vreo sansa sa cumpar de pe US store cu card de Ro?

  12. #472 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Nu cred, am incercat eu pe UK si n-a mers.

  13. #473 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Nu. Pt US Store poti sa cumperi coduri valorice de pe Amazon.com. Iti faci cont acolo, pui o adresa de US (vreun hotel de pe booking.com, dintr-un stat fara taxe online, de ex Ohio) si va merge sa cumperi coduri digitale cu cardul de RO.

  14. #474 SP
    Junior Member bcamil92's Avatar
    Nu pot folosi nici un network feature de ieri. Îmi da notificare ca e under maintainance. Aveți și voi problema asta?

  15. #475 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, i-au rupt "hacării", din nou

  16. #476 SP
    Junior Member sebi1309's Avatar
    Salut. Am cumparat de curand o consola PS4 pentru fiul meu in varsta de 10 ani si nu am experienta in acest domeniu.
    Am cumparat abonament pe 3 luni PS Plus-UK si intentionez sa cumpar jocul "Plants vs. Zombies Garden Warfare PS4". Varianta digitala a jocului costa 35Lire pe PSN-UK store si 40$ pe PSN-US store dar pe US nu am cont.
    Daca imi fac cont pe PSN-US si cumpar doar jocul de aici fara a mai lua si PS Plus, fiul meu se va putea juca acest joc de pe contul de UK unde am PS Plus? Precizez ca jocul necesita neaparat conexiune de internet si abonament PS Plus activ, altfel nu se poate juca nici macar offline.
    Multumesc.

  17. #477 SP
    Member flightcrank's Avatar
    da,merge.

  18. #478 SP
    Junior Member Mallex84's Avatar
    Salut si Craciun Fericit.
    Voua va merge PS Store pe UK, ca incerc de 30 min si imi da eroare Cannot connect to the server.
    Vreau sa stiu daca e de la ei sau poate am eu vreo problema cu netul

  19. #479 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    DDoS attack, vezi pe Clubul PS4

  20. #480 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Sunt de c**** PSN , nu merge la nimeni .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 43 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  2. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  3. Jocuri Playstation Store By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 68 Last Post: 08-09-2009, 13:18
  4. Playstation Store 27/02 Update By eXist in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 27-02-2009, 15:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts