Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 43 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 ... LastLast
Results 761 to 780 of 856

Thread: PlayStation Store

  1. #761 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Ah, am ajuns prea tarziu. Daca mai are cineva un cod de reducere pe care nu il foloseste, dau o bere.

  2. #762 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Eu nu promit bere dar un cod aș vrea și eu. Mersi.

    Sent from my HTC One using Tapatalk

  3. #763 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Voi ce folositi pentru plata/achizitia unui cod PSN pe site-uri precum cdkeys.com sau EF? Folositi debit card sau PayPal?

  4. #764 SP
    Member musat's Avatar
    Pe cdkeys se foloseste/folosesc paypal. Este mai safe decat sa folosesc direct cardul.

  5. #765 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Dar de ce va complicati cu tot felul de site-uri si nu luati de pe Amazon? Găsiți mai rentabil?

  6. #766 SP
    Member Hider141's Avatar
    Fiindca cel putin pentru conturile US e foarte greu sa gasesti coduri PSN cu livrare digitala pe amazon (sau cel putin eu nu am reusit sa le gasesc).
    In schimb pe g2a sau cdkeys le ai la 2 click-uri distanta.

  7. #767 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Cum sa nu găsești pe Amazon cu livrare digitala? Daca scrii pe Amazon.com playstation network card e primul rezultat

    Sursa: am cumpărat de vreo 10 ori.

  8. #768 SP
    Member Hider141's Avatar
    Acum mi-am dat seama de problema. Nu eram logat pe cont, si de asta nu vedeam nimic vandut de SCEA (Sony).

    Mersi ca m-ai corectat.

  9. #769 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Si eu tot de pe amazon iau. E cel mai simplu si livrarea este instat. Trebuie doar sa pui o adresa de US.

  10. #770 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Mersi baieti, eram curios daca lumea mai foloseste PayPal.

  11. #771 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Eu iau de la RobertDinu si tot cu PayPall platesc. Deci e intens folosit

  12. #772 SP
    ACT
    Member ACT's Avatar
    Baieti, am cautat seria de jocuri Crysis pe ps Store, dar singurul rezultat pe care il găsesc este Crysis 3 pt Ps3. Celelalte doua jocuri ale seriei nu se mai găsesc pe ps Store sau cum?

  13. #773 SP
    Member parazitu86's Avatar
    PS Romania din pacate nu este actualizat cu toate jocurile vechi, daca vrei seria crysis digital trebuie sa le cumperi ori de pe Uk ori Us store. Mare pacat ca nu avem toate jocurile incarcate pe magazinul romanesc. Asa am facut eu cu BF1943 l-am achizitionat de pe US si il joc pe accountul principal de Ro.

  14. #774 SP
    ACT
    Member ACT's Avatar
    Așadar, trebuie sa imi fac un cont nou pe US sau UK?

  15. #775 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sau poți sa trimiți un mesaj celor de la PlayStation România și le spui sa le "urce", au mai făcut treaba asta in trecut.

  16. #776 SP
    Member Hider141's Avatar
    Sau daca nu faci ce spune colegul Dant3, poti sa-ti faci linistit un cont de US. Multi dintre noi avem conturi de RO, UK si US, si luam jocuri de pe oricare dintre ele cand le prindem la promotie.
    Sau, si daca nu sunt la promotie de multe ori au pret putin mai mic pe US decat pe RO sau UK.

  17. #777 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Sau poți sa trimiți un mesaj celor de la PlayStation România și le spui sa le "urce", au mai făcut treaba asta in trecut.
    wow pe asta nu o stiam și chiar s-au urcat jocuri pe store? de curiozitate care este mail-ul la care îi pot contacta și ruga ce jocuri să urce pe store?

  18. #778 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  19. #779 SP
    ACT
    Member ACT's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Sau poți sa trimiți un mesaj celor de la PlayStation România și le spui sa le "urce", au mai făcut treaba asta in trecut.
    Le-am trimis un mail in legătura cu jocuri vechi care nu se găsesc pe Store, jocuri lansate intre anii 2007-2012. Poate vor ține cont

  20. #780 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca nu țin cont, sa trimiți apoi un mail către adresa lor din Bulgaria si UK. Baftă!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 43 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  2. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  3. Jocuri Playstation Store By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 68 Last Post: 08-09-2009, 13:18
  4. Playstation Store 27/02 Update By eXist in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 27-02-2009, 15:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts