+ Reply to Thread
Page 1 of 40 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 788

Thread: PlayStation Store

1. #1 SP
    Senior Member Srachi's Avatar

PlayStation Store

Pe aria PS3 este un thread de genul, cred ca nici aici nu strica sa fie unul. Ne mai tine la curent cu ce e nou in store.

Am intrat astazi pe store-ul UK si am vazut ca au bagat Zen Pinball 2, jocul se poate downloada gratuit dar nu are decat un table free, pentru restul trebuie platit.

Am jucat putin in modul 3D, imersia e fantastica. Pentru cei cu televizoare 3D recomand sa-l incercati.

A mai aparut si Flow care e cross platform, daca il aveti cumparat pe PS3 il puteti downloada gratuit.
    Attached Images Attached Images ps-store.jpg

2. #2 SP
    A aparut azi si Dont Starve pe store, faine jocuri de PS2 avem pentru PS4.

3. #3 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Incearcal mai ales ca este free la PS+, este chiar fun

4. #4 SP
    Sincer nu am avut rabdare sa joc mai mult de 5 minute. Am mancat toti copacii si buruienile apoi venit noaptea si m-a atacat nu stiu ce din intuneric, am apasat butonul PS si am continuat sa joc jocul cu consola stinsa, a fost mai fun

5. #5 SP
    Member 077danyel's Avatar
    asa e, nu e ptr toate gusturile ,orikm eu am jucat mai mult treb sa vanezi noaptea sa faci focul si multe altele si daca tot e gratis merge la plictiseala

6. #6 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    O să treacă ceva vreme până când o să avem conținut serios pe P+ pentru PS4.

7. #7 SP
    Senior Member flightcrank's Avatar
    Bataie de joc ,ce au oferit luna asta pt ps4,mai bine bagau un pinball ceva,era mai fun.

8. #8 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Luna viitoare probabil The Binding of Isaac: Rebirth, in martie DriveClub iar in aprilie Secret Ponchos. Cum spunea si Graft, nu au ce sa dea acum la început. Spre sfârşitul anului o sa vedem ceva mai interesant.

9. #9 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Mai mult ca sigur ca vor baga in lunile care vin Tomb Raider ( Define edition ) , nu vad de ce ar baga Killzone sau AC4 la PS+ avand in vedere ca se vinde asa bine.

10. #10 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    tomb raider definitive edition ii dau cel putin un an pana vine pe +, e jocul prea nou (nici nu a aparut macar) si nu are microtranzactii, nu prea au de ce sa-l bage asa repede pe + si sa nu-l lase sa se vanda singur la pretul full

11. #11 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by sol1d View Post
    tomb raider definitive edition ii dau cel putin un an pana vine pe +, e jocul prea nou (nici nu a aparut macar) si nu are microtranzactii, nu prea au de ce sa-l bage asa repede pe + si sa nu-l lase sa se vanda singur la pretul full
    E prea nou...? E o versiune "HD" a unui joc de anul trecut. Chiar ma indoiesc ca o sa vanda prea multe exemplare.

12. #12 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Pe februarie cica am avea Outlast.

13. #13 SP
    Member exodoom's Avatar
    aveti vreunul cont PSN US pe ps4? si daca da. Cat costa battlefield 4? si se merita sa-l cumpar de pe US store?

14. #14 SP
    naz
    Quote Originally Posted by exodoom View Post
    aveti vreunul cont PSN US pe ps4? si daca da. Cat costa battlefield 4? si se merita sa-l cumpar de pe US store?
    Jocurile digitale sunt mai scumpe decat cele retail. Fix invers fata de cum ar trebui sa mearga lucrurile.

Battlefield 4 era 50+ lire pe UK si il iei retail pe la 40.

15. #15 SP
    Member exodoom's Avatar
    da dar battlefield 4 in romania este 280de lei . in magazin

16. #16 SP
    naz
    Quote Originally Posted by exodoom View Post
    da dar battlefield 4 in romania este 280de lei . in magazin
    M-am uitat eu acum pe PS4, e 301 lei.

Daca il iei retail il mai poti vinde... digital nu prea.

L-am vazut sigilat pe forum-uri si pe la 180-200 lei.

17. #17 SP
    Member exodoom's Avatar
    Mai vreau sa stiu un lucru. Daca cont-ul main este pe PSN US si am PS+ pe el, daca vreau sa cumpar jocuri de pe EU store , Se poate? Si daca da, o sa pot folosii ps+ ul de pe contul de pe PSN US ca sa joc jocul de pe EU multiplayer?

Si daca am Battlefield 4 cumparat din US , pot sa-l folosesc pe o consola din EU cu cont PSN EU? o sa pot cumpara dlc-uri pentru el?

18. #18 SP
    Member 077danyel's Avatar
    a aparut tomb raider

19. #19 SP
    Cat costa?

20. #20 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    45 Lire parca

+ Reply to Thread
Page 1 of 40 1 2 3 11 ... LastLast