Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 43 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast
Results 221 to 240 of 856

Thread: PlayStation Store

  1. #221 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ba da poti, daca ai PS Plus pe un cont poti sa te joci MP de pe orice cont, vezi ca avem un ghid pe aria PS4, ai răspunsuri acolo pt. mai multe întrebări
    http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1060738

  2. #222 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    adica ce ? update-urile la echipa din februarie ? ce inseamna DLC-uri la FIFA ?

    am citit tot - dar nu m-a luminat .

    deci imi cumpar FIFA de la ALTEX , PS+ pe cont de USA , si pot accesa tot ? MP ? DLC- etc ? sau trebuie pt DLC sa imi fac cont pe UK si sa iau DLC-uri de acolo si dupa sa ma joc MP ca am cont de PS+ pe US ?

    ce bataie incredibila de cap este ..

  3. #223 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    adica ce ? update-urile la echipa din februarie ? ce inseamna DLC-uri la FIFA ?

    am citit tot - dar nu m-a luminat .

    deci imi cumpar FIFA de la ALTEX , PS+ pe cont de USA , si pot accesa tot ? MP ? DLC- etc ? sau trebuie pt DLC sa imi fac cont pe UK si sa iau DLC-uri de acolo si dupa sa ma joc MP ca am cont de PS+ pe US ?

    ce bataie incredibila de cap este ..
    iti dai singur batai de cap daca mai citeai pe aici te luminai ,e foarte simplu ai 1 ps4 poti sa iti faci conturi cate vrei si pe ce tari vrei dar de regula principalele sunt Uk sau Us iti activezi ps+ pe una dintre ele(sau pe amandoua daca iti permiti) si apoi te joci linistit online pe orice cont mai ai
    daca iti cumperi jocuri din magazin si vrei aditional content (dlc) iti cumperi dupa UK si iti merg pe orice cont mai ai (eu nu cred ca are dlc fifa stiam ca merge sa cumperi doar coins )

  4. #224 SP
    Member LordKratos's Avatar
    Ps4 free games for september 2014 are: sportsfiends and velocity 2x

  5. #225 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mie mi se par ok




  6. #226 SP
    Banned Templier's Avatar
    Quote Originally Posted by LordKratos View Post
    Ps4 free games for september 2014 are: sportsfiends and velocity 2x


    my thoughts exactly!

  7. #227 SP
    Junior Member dancretzu's Avatar
    Cand credeti ca o sa bage si jocuri care nu sunt indie in oferta PS+ pentru PS4?

  8. #228 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Doamne ajuta sa fie cat mai repede. Practic, in ultimele luni PS+ a fost doar pentru multiplayer.

  9. #229 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Luna viitoare, DriveClub

  10. #230 SP
    Junior Member dancretzu's Avatar
    Greseala mea...am pus intrebarea gresit.
    Cand credeti ca o sa bage si jocuri free to play care nu sunt indie in oferta PS+ pentru PS4?(la categoria instant game collection).
    Ma gandesc ca un joc ca DriveClub nu o sa intre din start la categoria asta.

  11. #231 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    DriveClub chiar o sa fie in octombrie free pentru cei cu PS+ doar ca nu o sa fie jocul full. Mai platesti ceva pentru jocul full.

  12. #232 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Ceva adica 50 de dolari fata de 60 standard.

  13. #233 SP
    Junior Member dancretzu's Avatar
    M-am informat putin dupa ce am vazut comentariul tau si am observat ca asa e. DriveClub Playstation Plus Edition.
    Multumesc de info!

    Se pare ca usor, usor apar jocuri din ce in ce mai bune pentru Playstation 4.

    Intrebare de incepator: cum dau "Thank you" la un post? Am cautat butonul sau setarea, dar in zadar.

  14. #234 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Ai nevoie de 10 posturi cel putin

  15. #235 SP
    Junior Member dancretzu's Avatar
    Multumesc!

    Si ca sa fiu on topic, care vi s-a parut cel mai bun joc din instant game collection pentru PS4 pana acum? Resogun poate?

  16. #236 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Mie sincer si Fez si Road not Taken mi s-au parut geniale.

  17. #237 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by dancretzu View Post
    Greseala mea...am pus intrebarea gresit.
    Cand credeti ca o sa bage si jocuri free to play care nu sunt indie in oferta PS+ pentru PS4?(la categoria instant game collection).
    Ma gandesc ca un joc ca DriveClub nu o sa intre din start la categoria asta.
    Cand o sa existe si altceva decat mana de jocuri retail care totusi sunt in primul an de viata si inca se vand prea bine (fiind putine) ca sa fie bagate free.

  18. #238 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by dancretzu View Post
    Multumesc!

    Si ca sa fiu on topic, care vi s-a parut cel mai bun joc din instant game collection pentru PS4 pana acum? Resogun poate?
    Resogun, Trine 2, Strider, Fez...Sunt cateva jocuri foarte foarte bune.

  19. #239 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Din ce am incercat pana acum: Trine2, Stick it to the Man, Pixeljunk Ultimate.

  20. #240 SP
    Junior Member gustrita's Avatar
    Cel mai bun mi s-a parut Trine 2, dar foarte aproape Resogun, Dead Nation, Velocity 2x. Per total au fost jucabile toate nu pot sa ma plang de vreun joc, cu exceptia Sports Friends asta ultimu de l-au bagat si super stresantul si enervantul towerfall era sa sparg 2 controlere la el pe hardcore

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 43 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  2. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  3. Jocuri Playstation Store By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 68 Last Post: 08-09-2009, 13:18
  4. Playstation Store 27/02 Update By eXist in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 27-02-2009, 15:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts