Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 43 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 856

Thread: PlayStation Store

  1. #21 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    tot atat costa si la altex
    chiar cu cativa lei mai putin

    Tomb Raider: Definitive Edition PS4 | ALTEX

  2. #22 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Outlast gratuit pentru subscriberi PS+ Disponibil pe USA, pe UK nu m-am utiat dar probabil a aparut si la ei.

  3. #23 SP
    Junior Member Mallex84's Avatar
    Parca pe PS4 daca nu ai PS+ nu poti sa joci online si nici sa downloadezi jocurile FREE din PS store asa am inteles.
    Mie mi-au expirat cele 14 zile de trial si totusi am putut sa downloadez Pinball si DC Universe online si chiar am si jucat online.
    Care sa fie explicatia?

  4. #24 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Pai Pinball este pe PS store si e gratis cu doar un table inclus din cate stiu(pt restu platesti), nu este o oferta PS+, e available pt toti userii. DC Universe Online este un joc free to play si nici el nu necesita sa fi subscriber PS+ Jocurile free to play gen Backlight Retribution,Warframe, Drive Club si altele ce vor mai fi disponibile pe store vor putea fi jucate online de oricine, indiferent ca este sau nu subscriber PS+

  5. #25 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Pai Pinball este pe PS store si e gratis cu doar un table inclus din cate stiu(pt restu platesti), nu este o oferta PS+, e available pt toti userii. DC Universe Online este un joc free to play si nici el nu necesita sa fi subscriber PS+ Jocurile free to play gen Backlight Retribution,Warframe, Drive Club si altele ce vor mai fi disponibile pe store vor putea fi jucate online de oricine, indiferent ca este sau nu subscriber PS+
    Eu stiu ca drive club o sa fie free doar pentru cei cu PS+, insa pentru cele care sunt acum jucabile numai in online multiplayer, n-ai nevoie de plus.

  6. #26 SP
    Junior Member nyiki's Avatar
    Salut, recent am intrat in posesia unui PS4 (prima mea consola) mi-am facut un cont PSN dar nu pot sa intru in PS store si in library scrie asa "THIS SERVICE IS NOT AVAILABLE IN YOUR COUNTRY OR REGION" ajutati-ma va rog ! am gresit cand mi-am creat contul PSN? Multumesc anticipat!

  7. #27 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Pentru ca nu e pentru regiunea in care esti, probabil ai selectat ca tara RO
    Trebuie sa-ti faci alt cont in care sa pui la regiune UK sau US (diferentele sunt la preturile de pe store, pe US sunt mai mici dar pana acum PS+ ul a fost superior pe UK, cel putin dupa parerea majoritatii de pe forum). Nu poti schimba regiunea unui cont odata ce ai selectat-o.

  8. #28 SP
    Member Buyk's Avatar
    Cred ca ti-ai facut cont pe Romania si din pacate noi nu avem PS store, iti recomand sa faci un cont pe UK sau US , iar ca adresa alege una de la un hotel.
    Un mic tutorial


    Dupa ce iti faci pe UK sau US alimenteaza contul cu carduri de pe allromedia , cdkeys.com sau www.gamepointsnow.com iar pentru US poti cumpara de pe Amazon cu card de Romania.
    Nu cumpara abonament si jocuri folosind card bancar romanesc direct pe PSN daca ai cont pe US si UK, din cate stiu iti baneaza contul. (nu stiu 100% de asta nu vreau sa vorbesc prostii ) dar cel mai sigur cumpara prepaid cards.

  9. #29 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Eu nu inteleg de ce zice lumea ca PS Store de pe UK e superior celui de pe US. Am avut pe Uk si am trecut pe US pt ca sunt mai multr chrstii in PS store si jocurile sunt mult mai ieftine decat pe UK. Singurul inconvenient ar fi ca iti downloadeaza putin mai greu jocurile (adica 3-4 mb/s, iar pe UK luam cu 7-8 ). Eu zic ca merita sa astepti o ora in plus sa se ia un joc si sa platesti chiar si cu 100 de lei mai putin pe el.

  10. #30 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Eu nu inteleg de ce zice lumea ca PS Store de pe UK e superior celui de pe US. Am avut pe Uk si am trecut pe US pt ca sunt mai multr chrstii in PS store si jocurile sunt mult mai ieftine decat pe UK. Singurul inconvenient ar fi ca iti downloadeaza putin mai greu jocurile (adica 3-4 mb/s, iar pe UK luam cu 7-8 ). Eu zic ca merita sa astepti o ora in plus sa se ia un joc si sa platesti chiar si cu 100 de lei mai putin pe el.
    PS+ ul nu store-ul..

  11. #31 SP
    Junior Member Andreyp95's Avatar
    Daca am activat trial-ul de ps+ de 14 zile cu card de Romania,credeti ca o sa mearga sa cumpar o subscriptie de o luna sau un an cu acelasi card?

  12. #32 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    nu.

  13. #33 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    A apărut strider pe store

  14. #34 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Cat costa?

  15. #35 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pe US e 15$

  16. #36 SP
    Junior Member sergiuxxx's Avatar
    salut, jocul Contrast nu trebuia sa fie free pentru PS+ subscribers? Nu il gasesc pe store decat cu bani. Am membership PS+ pe 1 an.

  17. #37 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Contrast a fost disponibil gratuit pana pe 8 ianuarie: PlayStation Plus in January: DmC, Soul Sacrifice, Borderlands 2, more - PlayStation.Blog.EuropePlayStation.Blog.Europe. Daca nu l-ai downloadat pana la acea data trebuie sa-l cumperi daca vrei sa-l joci. In momentul de fata, Outlast este jocul gratuit de PS4 pentru membrii PS+.

  18. #38 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    vedeti ca am vazut basement crowler pe store uk si cica mai apare azi Awesomenauts Assemble

  19. #39 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Dead Nation free pt cei cu PS+ si au bagat si cele 2-a harti multiplayer gratuite pentru KZ pe US store.

  20. #40 SP
    Junior Member sergiuxxx's Avatar
    Eu am PS+ pe 12 luni activat pe contul de UK (e setat ca Primary Account) si mai am un cont de US, de pe care am incercat azi sa downloadez Dead Nation gratuit...si nu a mers, sa inteleg ca trebuie sa astept sa apara jocul de downloadat pe UK store ca sa il pot lua gratuit? Sau il pot lua si de pe US dar nu am facut eu ce trebuie?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 43 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  2. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  3. Jocuri Playstation Store By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 68 Last Post: 08-09-2009, 13:18
  4. Playstation Store 27/02 Update By eXist in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 27-02-2009, 15:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts