Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 43 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 ... LastLast
Results 421 to 440 of 856

Thread: PlayStation Store

  1. #421 SP
    Junior Member EuGeniu's Avatar
    Nu stiti, pot cumpara o luna de ps+ (uk store) cu ajutorul psn card ( £25 UK PlayStation Network Card (PS Vita/PS3/PS4) - AllRoMedia.com - Your Gaming Source ) . Sau am nevoie de un card bancar ? Multumesc

  2. #422 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Poti cumpara linistit.

  3. #423 SP
    Junior Member EuGeniu's Avatar
    Faza e ca in store, cand vreau sa adaug 1 luna ps+ in cos, dau click la subscribe, si imi apare: you need a credit card on file to purchase this item.
    In waller nu am nici o lira momentan, si as vrea sa stiu sigur inainte sa imi iau psn card.
    ps: cand incerc de pe vita, imi scrie : to use this content, you must first save your billing information with your account. Ofertele cu 3/12 luni nu au asa ceva, se adauga direct in cos. Presupun ca totusi e nevoie de card bancar atasat pt 1 luna ps+...

  4. #424 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Nu ai cum sa cumperi cu cardul de România pe un cont de UK, us, etc. Îți trebuie carduri valorice cu care sa alimentezi contul

  5. #425 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Man stii ca avem ps store pe romania nu ?

  6. #426 SP
    Junior Member EuGeniu's Avatar
    Asta stiu, vreau doar sa aflu daca pot cumpara o luna ps+ din store, neavand card bancar atasat de account. (momentan am doar psv, deci 1 sg account)

  7. #427 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Ce vrei tu sa faci mai exact? Vrei sa știi dacă în momentul când îți vei pune banii necesari în cont pentru a cumpăra ps+, vei avea nevoie sa ai atașat un card la cont?

  8. #428 SP
    Junior Member EuGeniu's Avatar
    Quote Originally Posted by valentin2007 View Post
    Ce vrei tu sa faci mai exact? Vrei sa știi dacă în momentul când îți vei pune banii necesari în cont pentru a cumpăra ps+, vei avea nevoie sa ai atașat un card la cont?
    Exact, pt ps+ 1 luna.

  9. #429 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Da, vei avea nevoie sa ai un card atașat contului doar dacă vei cumpăra din magazinul ps Store acea luna de plus. Îți poți cumpăra card valoric cu o luna de plus sau cat vrei tu și ii dai redeem în cont.

  10. #430 SP
    Junior Member EuGeniu's Avatar
    Clar, mersi mult.

  11. #431 SP
    Member vallio's Avatar

  12. #432 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    In descriere apare asa:

    Originally released as an add-on for Assassin’s Creed IV Black Flag, Adewale’s epic adventure is now available as its own stand-alone title purchase of Assassin’s Creed IV Black Flag is not required.

  13. #433 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Ambele sunt DLC uri standalone, adica nu ai nevoie de AC Black Flag respectiv Killzone Shadow Fall pt a le putea juca.
    Dupa cum spune si Dant3, e trecut in descriere la ambele:
    Assassin’s Creed Freedom Cry ofera: Over 3 hours of new single-player gameplay
    iar Killzone Intercept: Online Co-op multiplayer mode

    Eu nu as arunca bani pe asa ceva, dar alegerea iti apartine.

  14. #434 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    dintre cei care aveti cont pe psn uk, a primit careva vreun mail legat de oferta de mai jos?

    https://www.playstation.com/en-gb/le...minimum-spend/

  15. #435 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Despre ce e vorba ca nu înțeleg?

  16. #436 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    au trimis mailuri care anumiti useri din UK si Spania, cu vouchere de 20% pentru orice achizitie peste 20 GBP respectiv peste 20 de EUR.

  17. #437 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hmmm, eu am luat azi PS Plus pt un an dar prin cod, nu cred ca primesc asa ceva. În cazul in care trimit vreun voucher, o sa-l donez aici

  18. #438 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    oricum cica voucherele respective nu se aplicaud ecat pentru jocuri, nu ptr subscriptii sau aplicatii etc.

    in alta ordine de idei, se pare ca cele doua conditii erau: sa ai cont setat cu date care sa denote ca esti din UK sau Spania, si sa ai setat in cont ca esti de acord sa primesti mailuri de marketing de la Sony (nu-s sigur daca si de la terti).

    eu aveam bifat cel cu newsletter-ul sony dar nu si celalalt (spre ex).

    Dant3, daca iti intra ceva in urmatoarele doua zile, ma abonez

    de altfel voucherele respective expira pe 14 dec. oricum, cei cu UK, verificati-va mailurie, poate aveti parte de o supriza.

    EDIT (Reply): @Dant3, multumesc

  19. #439 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Iti trimit pm daca primesc ceva

  20. #440 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    12 Deals of Christmas PS4:
    Alien Isolation = 25 Lire / 134 Lei pe PSN Store

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 43 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  2. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  3. Jocuri Playstation Store By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 68 Last Post: 08-09-2009, 13:18
  4. Playstation Store 27/02 Update By eXist in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 27-02-2009, 15:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts