+ Reply to Thread
Page 21 of 21 FirstFirst ... 11 19 20 21
Results 401 to 404 of 404

Thread: PlayStation VR

1. #401 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pretul corect pt inchiriat? Daca e de la un prieten, pretul corect ar fi o cinste mica
    E cam obositor sa stai sa te joci jocuri normale pe VR in theater mode, plus ca nu se vede mai bine decat pe un TV, dar poti avea un ecran destul de mare.
    Eu unul as prefera input lag vs jucat pe VR 2D games. Btw, vezi poate are TV-ul vreun game mode, sa mai rezolvi din problema.

2. #402 SP
    Junior Member Lotta's Avatar
    Salut, ceva pareri legate de jocul Skyrim VR, de la useri care l-au jucat? Merita achizitionat jocul?

Ca un exemplu legat de ultima intrebare, de curand am cumparat Batman VR, care s-a dovedit a fi o mare dazamagire. Inainte de achizitie, am cautat review-uri legate de joc, iar marea majoritate au fost pozitive.
    Grafica ok, actiune zero, extrem de scurt!
    Nu faci nimic in afara de a te teleporta dintr-o parte in alta si de a scana diferite lucruri. Bani aruncati la cosul de gunoi!
    Momentan, din pacate, poti numara pe degete jocurile care sa fie atractive pentru vr.
    Pana acum, au meritat cheltuiala doar jocurile Robinson: The Journey, Until Dawn: Rush of Blood, Ultrawings, Resident Evil 7, Superhot.
    Restul, cam rebuturi extrem de scumpe pentru ceea ce ofera.

3. #403 SP
    Member lucas22010's Avatar
    am comandat Firewall Zero Hour la Altex, sa vedem cand ajunge...
    a mai comandat cineva?

4. #404 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Si eu l-am comandat

Sent from my iPad using Tapatalk

+ Reply to Thread
Page 21 of 21 FirstFirst ... 11 19 20 21