Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 74 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 ... LastLast
Results 1,361 to 1,380 of 1470

Thread: Bloodborne

  1. #1361 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Vezi ca ai un buton in stats care iti explica fiecare ce face.

  2. #1362 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Am cautat pe google "bloodborne stats distribution" sau "best build".

  3. #1363 SP
    Member Mishy's Avatar
    Vitality si Endurance sunt cele mai importante, prima iti mareste viata si a doua stamina. In rest depinde ce arme folosesti. Sunt arme care se scaleaza mai bine cu Skill, unele cu Strength sau sunt care se scaleaza cu ambele. Arcane si Bloodtinge daca vrei sa folosesti Hunter Tools.

  4. #1364 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Eu iti recomand sa folosesti armele bazate pe Skill stat. Eu am jucat cu bastonul de la inceput si pe la jumate, raza mare de actiune facea toate confruntarile sa fie cacamaca.

  5. #1365 SP
    Member morphine's Avatar
    Am reînceput jocul. Când am ajuns la gascoaine ăla când trebuia sa inceapa video mi-a rămas blocat negru nu s-a mai incarcat să înceapă. Stau in fata tv și mă uit sec. Pot să-i fac ceva ?

  6. #1366 SP
    Member Mishy's Avatar
    Iesi din joc si intra iar, altceva nu ai ce face. Jocul se salveaza periodic asa ca ai mari sanse sa te dea chiar inainte de boss fight.

  7. #1367 SP
    495
    Member 495's Avatar

  8. #1368 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    De mult nu am coborat atatia sfinti pe pamant. Daca nu era olx-u spargeam discul de pereti. Si si asa sunt sanse sa nu scape. Plm de joc frustrant.

  9. #1369 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Cand incepi un astfel de joc, se presupune ca esti constient de ce o sa te astepte.
    Crede-ma ca am spart ceva controller-e la viata mea, dar, paradoxal, la jocul asta am reusit sa raman calm, pentru ca stiam ca altfel nu am sanse. Sper sa am timp sa revin la el sa ii fac si platina.
    Ramai calm si spor la joaca!

  10. #1370 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Cand incepi un astfel de joc, se presupune ca esti constient de ce o sa te astepte.
    Crede-ma ca am spart ceva controller-e la viata mea, dar, paradoxal, la jocul asta am reusit sa raman calm, pentru ca stiam ca altfel nu am sanse. Sper sa am timp sa revin la el sa ii fac si platina.
    Ramai calm si spor la joaca!
    Da, ma asteptam sa fie greu. De asta nici nu l-am luat sa-l joc pana acum. Acum am zis hai sa il incerc. E extraordinar de frustrant sa petreci o aproape o ora ca sa te omoare un rahat si apoi sa reiei ora aia de la capat. O sa ma calmez si ii mai dau poate o sansa...desi ideea aata de timp pierdut cand pot sa joc gramada de alte jocuri...nu stiu. Adevarul e ca iti da senzatii care in alte jocuri nu prea le-am trait. Eu nu mai stiu de cand nu m-am enervat asa la un joc, de exemplu. Si asta e o senzatie

  11. #1371 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Dacă îți maresti lv si înveți atacurile adversarilor nu o sa mai ai probleme prea mari poate pe la bosi
    Ps.Încearcă să te bati cu un adversar max 2 odată
    Pss. Eu m-am chinuit 2 zile sa trec de prima zona dar nu am renuntat l-am dus la capat am terminat si dlc plus dungeonurile

  12. #1372 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    E greu pana inveti harta si toate scurtaturile. O sa vezi ca sunt zone prin care poti trece in sprint pentru a te intoarce sa recuperezi blood echos pe care le-ai pierdut.

  13. #1373 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Joaca online si cheama in ajutor un vanator sau doi. O sa fie mult mult mai usor.

  14. #1374 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    M-am pripit . Secretul in jocul asta e sa fugi si sa cauti scurtaturi (chiar si pe youtube ). Nu m-am uitat de loc la tipuri si ponturi inainte sa il incep, pt spoilere.Dar e imposibil sa il joci cum l-am abordat eu, killarind fiecare creeatura iar si iar, fara sa fugi printre ele dupa ce mori. E adevarat, dupa ce te prinzi de cum trebuie jucat, jocul e chiar ok. Multumesc pt sfaturi!

  15. #1375 SP
    Member laurentiu885's Avatar
    Am inceput sa joc din nou Bloodborne pe contul de Romania si m-am blocat la Shadow of Yharnam .Cred ca am incercat de 10 ori dar nu am reusit sa trec mai departe (Level mic,arme destul de slabe).Problema e ca nu gasesc partener de co op .Posibil sa nu il mai joace multe persoane .Daca este cineva dispus sa ma ajute si are un hunter decent psn id-ul meu este Laurentiu-Live .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #1376 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Shadow of Yharnam omoara doar unul si pe ceilalti doi lasai cu putina viata pe ambii. Dupa ce omori pe unul dintre cei doi imediat dintr-o lovitura sau doua sa il omori si pe ultimul sa nu il lasi sa se transforme. Acum 2 zile mi-a expirat abonamentul ca te ajutam cu drag! Bafta!

  17. #1377 SP
    Member laurentiu885's Avatar
    Am reusit .Cel cu sabia mi-a facut mari probleme .Urmeaza paianjenul dar asta din cate imi aduc aminte e mai usor .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #1378 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Multi spun ca este greu Rom (paianjenul), pentru mine a fost unul dintre cei mai usori bosi. Depinde de fiecare. Bafta in continuare!

  19. #1379 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Revin cu o intrebare. Nu stiu ce am facut ca la un moment dat am gasit ceva mesaj pe jos pe langa o fantana in apropiere de unde sunt aia doi varcolaci. Si cand am deschis mesajul a venit sa ma ajute un individ Father Gascoine. Am dat de monstru ala mare de pe pod si evident ca am murit. Acuma nu mai gasesc nicaieri sa il chem iar pe individ. Care e modalitatea? PS.Joc offline. Mersi!

  20. #1380 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Esti la Cleric Beast, primul boss, care este si optional. Trebuie sa ai 'insight' minim 1 si 'old hunter bell' ca sa chemi ajutor de la NPC-uri. Ultimul boss este de vreo 10x mai greu decat asta, asa ca pregateste-te pentru o aventura de neuitat .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 74 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts