Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 74 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 ... LastLast
Results 1,181 to 1,200 of 1470

Thread: Bloodborne

  1. #1181 SP
    Member Mousey's Avatar
    Trebe sa ai ceva shortcut/lift acolo. Bossul din zona aia e cel mai ușor (din câte îmi aduc aminte), deci n-o sa pierzi prea mult timp

    Sent from my LG-H850 using Tapatalk

  2. #1182 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Keep running. You'll get there.

  3. #1183 SP
    Member cosmins's Avatar
    Ai o poarta care o deschizi si ajungi mai repede la boss, eu dupa ce adunam tot ce avem de adunat din zona respectiva si cand muream, ca asa e jocul asta e imposibil sa nu mori , nu mai pierdeam timpul sa mai omor inca odata toti monstrii si aplicam tactica : "run Forest run", dupa cum ziceau si colegii bossul mi s-a parut cel mai simplu din joc.

  4. #1184 SP
    Member Mishy's Avatar
    Singura lampa e cea de la inceputul zonei, alta nu e. Ai probleme cu boss fightul de acolo?

  5. #1185 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu am probleme cu bossul in sensul ca nu am ajuns la el, am pierdut 20k exp la un ogre si am zis ca mai bine iau o pauza astăzi.

    Pana acum Cleric a fost singurul boss pe care nu l-am învins din prima încercare, dar cumva stau cu frica in san sa nu mor pentru ca mi-e groaza de drumul pana acolo. Mi se pare normal sa fie checkpoint înainte de fiecare boss, ma rog.

  6. #1186 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Eu am rămas blocat la bossul ăla unde tot trebuie sa alerg după el. Ceva cu nightmare. De vreo lună lol

  7. #1187 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Ma poate ajuta cineva cu Amygdala din Defiled Chalice? Bossul asta e ridicol...

  8. #1188 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Ai reusit? Daca nu, pot intra eu cam intr'o ora.

  9. #1189 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Am reușit cu @raducucosmin, thanks. A doua încercare a fost cu noroc, ca prima data s-a terminat cu un one hit kill*. O mizerie de game design, băieții nu au fost în stare sa faca un inteligent artificial capabil, asa ca l-au făcut doar OP.

    * - in condițiile in care aveam bara de viata la maximum si level 500 cu glitch-ul de infinite exp

  10. #1190 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    glitch-ul de infinite exp

  11. #1191 SP
    Member mircoid's Avatar
    Ai facut Amygdala din Chalice cu ajutor si cu glitch de xp. Asta ne spune multe.

    Trimis de pe al meu SM-G900F folosind Tapatalk

  12. #1192 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Ca ai level 1, ca ai 500, tot dintr-o lovitura de picior te face, stai liniștit.

  13. #1193 SP
    Member mircoid's Avatar
    Eu sunt foarte linistit.
    Pentru mine, Amygdala din Cursed and Defiled a fost cam singurul challenge din Bloodborne. A fost ...

  14. #1194 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Am reușit cu @raducucosmin, thanks. A doua încercare a fost cu noroc, ca prima data s-a terminat cu un one hit kill*. O mizerie de game design, băieții nu au fost în stare sa faca un inteligent artificial capabil, asa ca l-au făcut doar OP.

    * - in condițiile in care aveam bara de viata la maximum si level 500 cu glitch-ul de infinite exp
    Yw. Boss-ul asta e aiurea din cauza faptului ca e destul de impropriu plasat intr-o arena disproportionat de mica si cu o saritura care iti da one shot indiferent de level, in timp ce camera e ****ed up la maxim de dimensiunea si scalambaielile boss ului

  15. #1195 SP
    Member Mishy's Avatar
    Saritura acea e foarte usor de evitat, trebuie sa faci cativa pasi in fata cand sare in aer si nu o sa te loveasca. Dar ai dreptate e cam aiurea boss-ul plasat intr-o arena asa mica.

  16. #1196 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar

  17. #1197 SP
    Member rolleer's Avatar
    Quote Originally Posted by Clopotarul View Post
    Ouuu Yeeeeeeeah

  18. #1198 SP
    Member Mishy's Avatar

  19. #1199 SP
    Junior Member Chr0m3's Avatar
    Sincer as prefera Demon's Souls 2, dar am o presimtire ca vor anunta un Demon's Souls remaster... sper sa ma insel.

  20. #1200 SP
    Member codpin's Avatar
    Eu sunt hyped pentru oricare din ele, fie Bloodborne 2, Demon's Soul 2 sau chiar un remaster pt primul. Bineinteles ca as prefera un joc nou si nu un remaster dar m-as intoarce oricand in Boletaria cu o grafica actualizata

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 74 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts