Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 74 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 ... LastLast
Results 1,261 to 1,280 of 1470

Thread: Bloodborne

  1. #1261 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Aaa da, cel mai bun sfat: cand vezi ca nu merge treaba, fa o pauza, iesi la o plimbare si mai târziu revii cu mintea limpede

  2. #1262 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Cu siguranta fa-l pe Darkbeast Paarl inainte de Rom. Vei revizita zona in care e Paarl dupa si devine mai dificila, asa ca poti explora o parte din ea acum.


  3. #1263 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Toată chestia e sa înveți mișcările inamicilor apoi e mult mai usor (de expl paianjenul l-am omorât din a 2 sau a 3 încercare )

    ---------- Post added 07-08-2017 at 07:23 ----------

    Pe cand la Ludwing am incercat de peste 100 ori (

    ---------- Post added 07-08-2017 at 07:26 ----------

    Mam ajutat mult si de wiki ca sigur fara sa citesti ratezi vreun bos sau arma /runa buna

    ---------- Post added 07-08-2017 at 11:57 ----------

    La pagina 58 am postarile de cand lam terminat
    Cred ca o sa il mai joc odată de la 0 dar sa termin mass efect si ds3
    Poti sa chemi npc sa te ajute la bosi o sa iti fie mai usor (Ludwing parcă se numea sabia aia buna )

    ---------- Post added 07-08-2017 at 11:59 ----------

    Si bosuu ala dat draq lawrence the first vicar

  4. #1264 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Eu am terminat jocul de 2 ori cu prima arma care am primit-o de la inceput Axe. Am si platinat jocul. Iti recomand sa faci si din dungeon inainte sa te duci mult in story. In dungeon sunt gem-uri foarte bune pe care in story greu le gasesti plus ca mai faci niste nivele in plus.

  5. #1265 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Sincer, mie dungeon-urile mi s-au părut destul de plictisitoare fata de restul jocului.

  6. #1266 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Da asa e. Si sunt si repetitive. Dar daca le joci in paralel cu story nu mai sunt chiar asa plictisitoare.

  7. #1267 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Boring dar au probabil cei mai memorabili bossi... si la adancimi mari poti gasi bosi mergand pe acolo, ca un inamic normal...

  8. #1268 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Da,asa este....ex:Amigdala din dungeon....ce batalie am dus cu asta. Viata putina, dmg mic !!!

  9. #1269 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Dungeons sunt foarte prost implementate, in afară de aia cu domnișoara nu au sens, sunt repetitive și slabe, nu îmi pare că oferă un plus jocului.

    Toata ideea jocului este să înveți, sistemul nu este o chestie prost gândită.

    Learn, git gud and praise the sun!

  10. #1270 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Mai sunt folositoare si pentru unele items dungeon-urile alea. Si ma rog, unele sunt necesare pentru Platina, for who is into that.

  11. #1271 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Da, sa zicem că sunt bune pt runele de 24%+, dar parca prea intri de fiecare data în același dungeon. Si faptul ca îți intrerupe co-op la fiecare level e la fel de enervant.

  12. #1272 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu nu joc pentru platina. Doar de placere.

    Momentan sunt blocat de vreo 3 zile (din care 1 nu m-am atins de consola) la Ron.

    E nevoie sa-l bat pentru a continua "povestea" ?

    Am facut pauza din batalie si m-am bagat la un dungeon nou. Am observat ca am luat-o invers la astea. Am facut 5-u si acum am intrat in 4. Are vreo importanta ordinea ?

  13. #1273 SP
    Member cosmins's Avatar
    Rom e unul din personajele care influenteaza jocul. Pe mine m-a ajutat OEE cu Rom

  14. #1274 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De 3-4 ori l-am adus la app10% dar nu am reusit mai jos.

  15. #1275 SP
    Member cosmins's Avatar
    Trebuie sa ii caftesti intai pe aiai mici apoi sa te ocupi de el si cand da cu rahaturile alea sa te misti, stiu ca teoria e simpla . Incearca sa chemi un jucator si in doi e mai simplu.

  16. #1276 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am incercat ambele variante. Cel mai mult i-am luat din viata fara sa ma ating de aia mici. Mai incerc. Nu ma grabesc nicaieri.

    Daca tot nu, apelez la OEE

  17. #1277 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Vezi ca ar fi trebuit sa fie si vreo 2 npcs pentru summon pe acolo. Iar daca nu e OEE disponibil, eu inca mai am jocul in consola

  18. #1278 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am incercat alte Boss battles cu NPC si mi se pare ca le-au super ingreunat, pentru ca a devenit mult mai greu de doborat. Asa ca d-aia inca ezit.

  19. #1279 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    E drept. Le creste hp-ul bossilor si cu npc summoned si cu oameni. Pe de alta parte unii npc's mai ales daca sunt rezistenti ii distrag atentia bossului

  20. #1280 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    La Rom incearca arma Tonitrus ca are bolt si niste gem-uri pentru bolt pe ea e minunat. Sau poti sa folosesi bolt paper pe arma pe care o ai. Rom e mai ,,sensibil " la bolt.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 74 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts