Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 65 of 74 FirstFirst ... 15 55 63 64 65 66 67 ... LastLast
Results 1,281 to 1,300 of 1470

Thread: Bloodborne

  1. #1281 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cu aia si cu flame trower sunt.

  2. #1282 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda, oficial cred ca am dat de cel mai greu lucru din jocu asta, de pana acum. Intre batalii, am mai terminat 2 dungeons cu tot cu boss-ii lor, pe care i-am omorat, in mare parte, din prima.

    Dar pe Ron chiar nu reusesc.

    Am incercat si sa omor toti paianjenii aia mici, inainte sa trec la atac la el, dar si sa trec direct la el, fara sa ma ating de ei. Trebuie sa recunosc faptul ca a doua optiune a fost cea mai ok, de pana acum. Si cam singura cu care am reusit sa-i scad viata pana aproape de 5%.

    Am incercat varianta cu flametrower si batu ala cu curent, dar si clasica prima arma, cu care fac cel mai mare damage.

  3. #1283 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Da cu electricitate in el.
    Phase 1: Ron sta degeaba si asteapta sa ii omori fratiorii, fa-o. Dupa ce scapi de ei sta degeaba sa ii iei jumatate din viata.
    Phase 2: Ron arunca cu gheata dupa tine in timp ce ii bati fratiorii, dar atacurile sunt destul de incete incat sa ai timp de potiuni. Dupa ce il bati iar, ramane cu vreo 15% viata.
    Phase 3: Ron e foarte agresiv acum, dar daca alergi repede la el ar trebui sa il omori inainte sa se activeze complet.

    LE: sau asa

  4. #1284 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Fraților, e Rom, nu Ron

  5. #1285 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, dar nu e mereu asa. Depinde. Am avut dati cand in prima faza i-am luat si peste 60% din viata, dar am avut dati cand in prima faza i-am luat doar 20-30% si s-a dus dincolo.

  6. #1286 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Fraților, e Rom, nu Ron
    Da' si viceversa...

  7. #1287 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Sincer nu imi e clar ce e cu Rom. Eu personal l-am batut din prima si nu sunt un expert in genul asta de jocuri. Mai greu mi-a fost cu Starving beast decat cu Rom. Cu Rom trebuie sa te misti mereu sa ii anticipezi miscarile. Sunt o gramada de filmulete pe you tube cum il omoara usor pe Rom. Depinde si la ce nivel ai arma. Eu personal l-am facut cu Axe. Apasam R2 si omoram tot pe langa mine si ii luam din viata destul de mult. Oricum,asta e intresant in jocurile astea. O sa fii foarte fericit dupa ce il omori ������

  8. #1288 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Daca acolo ti se pare greu Rom, nu vreau sa te vad cu el in chalice dungeons, intr-o camera 8 pe 8m si cu aceeiasi paianjeni pe langa el... sa vezi atunci cand "ploua cu gheata" din... tavan cum te rostogolesti fix in el.

    Pe Rom si eu l-am batut din prima, dar am stat ore bune cu alti bosi considerati usori...

    ps: lul la videou' de mai sus, "hardest boss in the game" my arse.

  9. #1289 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E ok. Azi l-am omorat din prima. Oricum a fost singurul moment de pana acum, care mi s-a parut greu.

    Dar nici macar nu a fost. Doar ca eram eu prea grabit

    Oricum. Cel mai greu boss de pana acum. Nu am murit cu restu, adunat, de cate ori am murit la Rom

    ---------- Post added 14-08-2017 at 20:10 ----------

    Hmmm...i don't get it. Am trecut de el, m-a dus mai departe dupa acel mic video, am ajuns la urmatoarul checkpoint si am zis sa folosesc blood souls-urile pe care le aveam, inainte sa le pierd, asa ca m-am dus sa le consum si cand sa merg inapoi...

    Well...exista vreun alt mormant de unde ma pot teleporta acolo, inafara de cele 3 normale (+ 1 inca neactivat) ?

    Daca merg inapoi acolo unde m-am batut cu Rom, nu am posibilitatea de a merge mai departe, ca mai devreme.

    ---------- Post added 14-08-2017 at 21:07 ----------

    LE: nevermind. Am ajuns acolo. Initial imi dadea Function unavailable, acum imi da la urmatorul din lista.

  10. #1290 SP
    Senior Member solecon's Avatar

  11. #1291 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Am mai zis,

    daca se inchid luminile in sala la psx si apare logo-ul from cu ceva font ca in bloodborne, im gonna jizz all over my keyboard!

  12. #1292 SP
    Member Otman's Avatar
    ^ me to

  13. #1293 SP
    Member codpin's Avatar
    Nu cred ca o sa fie cazul, cel putin anul asta, de un bloodborne 2. Mai probabil ar fi un remaster la demons souls, acum ca inchid serverele pt ps3 worldwide. Asta ar forta player base-ul sa se mute pe varianta de ps4.

    Sincer n-as fi trist nici cu asta, din moment ce nu mai pot juca DeS de cand mi-am dat ps3.

    Mai sunt oricum 2 zile si aflam

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  14. #1294 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Salut. Ce este peste 2 zile? Anunta ceva fromsoftware?

  15. #1295 SP
    Member Otman's Avatar

  16. #1296 SP
    495
    Member 495's Avatar
    omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg

    teaser de 2 sec cu "from software".

  17. #1297 SP
    Member Wagram's Avatar
    Unde ?

    LE:


  18. #1298 SP
    495
    Member 495's Avatar

  19. #1299 SP
    Member Otman's Avatar
    BAiiiii deci nu ma pot opri din zambet

    Sper ca e Bloodborne 2, nu vreau alt IP....nu vreau nimic.....vreau Bloodborne 2.

  20. #1300 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Pare ceva legat de ce spuneau ei de noul IP la care lucreaza. Si eu sper ca e Bdb 2 insa vedem ce este cand vor anunta explicit. Este insta buy asta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 65 of 74 FirstFirst ... 15 55 63 64 65 66 67 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts