Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 35 of 35

Thread: Curatare PS4

  1. #21 SP
    Member legokid220's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Exact, zgarieturile fine sunt inevitabile. Dar cine sta sa se uite pe consola ta cu lupa ? Asta e, apar zgarieturi si gata
    Poate la tine e nevoie de lupa dar la mine e praf facuta.
    prietena mea s-a gandit ea ca e bine sa stearga praful pe oriunde prinde l-a sters ca sa se tina mine. In fine... se zgarie oricum, orice ai face!

  2. #22 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Sa inteleg ca a dat pe ea cum dai cu peria pe pantofi ? Nasol atunci, cauta un cover nou pentru partea lucioasa.

  3. #23 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu am alta problema , cum curatam praful dintre grilele de aer de pe lateral ,fara ca acesta sa cada in interior ?!
    Am vazut ca se mai strange putin puf d-ala ,iar aspiratorul nu prea are loc intre cele doua parti.

  4. #24 SP
    Admin MonkY's Avatar
    N-ai tu aspirator puternic In plus, vezi la magazinele de specialitate, ca exista niste kit-uri de "duze" pt. aspiratoare (de toate marimile si pentru toate zonele greu de ajuns).

  5. #25 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    de puternic e puternic, insa intre santurile alea se pierde mult
    o sa caut capate d-alea , merci

  6. #26 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Uite, eu asa ceva folosesc: Kit mini-accesorii pentru aspirator Menalux D18N, universal.
    Attached Images Attached Images kit_aspirator.jpg

  7. #27 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    N-as vrea ceva cu perii , mi-e ca totusi "indeasa" printre grile puful ala .
    insa chestiile alea ascutite cred ca sunt exact ce trebuie !

  8. #28 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Aaa, deci nu sunt singurul obsedat de zgarieturiGood to know.
    Si eu ma gandeam la un cover mat...o data am sters praful si s-a zgariat, de atunci il las sa adune acolo

  9. #29 SP
    Junior Member EdenIsNotEnough's Avatar
    Eu ii tin tipla in care a venit pe el, si pe ps3-ul de langa el, cand ma joc, o dau la o parte , asta pana ii gasesc un autocolant care imi place, sau un cover dragut

  10. #30 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by EdenIsNotEnough View Post
    Eu ii tin tipla in care a venit pe el
    Nu pot sa cred asa ceva
    Stiam eu ca nu au disparut oamenii care-si tin telecomenzile in țiplă si pastreaza plasticul pe ecranul telefonului

  11. #31 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu il sterg pur si simplu cu o carpa microfibra auto de la valeo..n-are nimic .

  12. #32 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Lumineaza partea lucioasa cu o lanterna si revino cu feedback.

  13. #33 SP
    Junior Member EdenIsNotEnough's Avatar
    Cand am zis tipla ma refeream la folia aia semi transparenta in care a venit invelit .

  14. #34 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Rasco , da-l bre naibi de plastic iefin , consola sa mearga.
    cand zic ca n-are nimic ma refer ca arata ok , nu ca stau sa ma uit cu lupa.
    pe mine ma deranjeaza partea mata, am pus degetele pe ea si acolo au ramas urmele

  15. #35 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    dupa 3 luni (de cand am anulat butonul eject) am redesfacut consola sa o curat, nu era mare chestie dar nici curata
    Attached Images Attached Images img_0399.jpg img_0393.jpg img_0394.jpg img_0395.jpg img_0396.jpg img_0397.jpg img_0398.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Curatare Componente PS3 By slabunator in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 23-07-2010, 20:08

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts