Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 37 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 736

Thread: God of War (2018)

  1. #41 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    A new beginning maybe? Cine stie, poate asa a ales dupa evenimentele de la finalul titlului nr. 3....who knows

  2. #42 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    De mentionat ca titlul jocului nu e God of War 4, nu e un sequel la seria trecuta. Cel mai probabil nu vor avea legatura povestile.

  3. #43 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Barlog a spus dupa conferinta ca nu e sequel, prequel, citez: It's a reimagined God of War. Asa a spus ca il vede el pe Kratos in alta mitologie.

    LE: am gasit si o sursa, dimineata eram zombalau, scuzati citatul
    http://www.dualshockers.com/2016/06/...m-cory-barlog/

  4. #44 SP
    Junior Member lamur's Avatar
    Un fel de God of War legends

    Ar fi foarte tare sa iasa mai multe jocuri d'astea cu Kratos ca main character, in diverse mitologii. Poate in urmatorul se bate cu Thor si Odin. Si la un final va aparea si God of War 4... trebuie sa vedem cum se termina povestea din 3.

  5. #45 SP
    Member pufy's Avatar
    Grafic este fenomenal, gameplayul este awesome dar dpdv al timpului este o mizerie.

    L-au pastrat pe fraierul asta dupa atatea jocuri si sincer mi se pare cea mai cretina decizie, sunt foarte curios daca s-au gandit ca jocul nu o sa se vanda daca nu apare albinosul asta suparat in el.
    Norse Mythology ! puteau sa faca un personaj nou sau sa aleaga altul dar au preferat metoda "safe".

    Chiar daca nu am fost fan, nu sunt de parere ca jocurile precedente sunt proaste dar va intreb pe voi, sunteti incantati ca nu s-a incheiat povestea acestui personaj? dupa 5 jocuri.

  6. #46 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Pira View Post
    Ma framanta rau sa stiu ce fras cauta in lumea vikingilor... putine detalii ceva, inca nimic?
    Nu stiu ce cauta impreuna cu un copil intr-o cabana in padure, da' sper ca pustiu ala e fisu', altfel...ceva da cu virgula.

  7. #47 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by pufy View Post
    Grafic este fenomenal, gameplayul este awesome dar dpdv al timpului este o mizerie.

    L-au pastrat pe fraierul asta dupa atatea jocuri si sincer mi se pare cea mai cretina decizie, sunt foarte curios daca s-au gandit ca jocul nu o sa se vanda daca nu apare albinosul asta suparat in el.
    Norse Mythology ! puteau sa faca un personaj nou sau sa aleaga altul dar au preferat metoda "safe".

    Chiar daca nu am fost fan, nu sunt de parere ca jocurile precedente sunt proaste dar va intreb pe voi, sunteti incantati ca nu s-a incheiat povestea acestui personaj? dupa 5 jocuri.
    Mie Kratos nu mi s-a parut fraier in jocurile precedente si nici acum nu arata rau.

  8. #48 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by pufy View Post
    Chiar daca nu am fost fan, nu sunt de parere ca jocurile precedente sunt proaste dar va intreb pe voi, sunteti incantati ca nu s-a incheiat povestea acestui personaj? dupa 5 jocuri.
    A scris Dante mai sus, povestea nu are legătură cu jocurile precedente. E un alt univers, un God of War reimaginat.

  9. #49 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by pufy View Post
    Chiar daca nu am fost fan, nu sunt de parere ca jocurile precedente sunt proaste dar va intreb pe voi, sunteti incantati ca nu s-a incheiat povestea acestui personaj? dupa 5 jocuri.
    Eu cred ca ar fi bine ca in acest joc Kratos sa dea stafeta altcuiva, poate chiar pustiul respectiv, dar pentru a se face trecerea la un alt personaj cred ca e nevoie de o tranzitie iar jocul asta poate fi chiar asta. Habar n-am, dau si eu cu presupusul Partea cu "n-are legatura cu seria de pana acum" eu nu o cred.

  10. #50 SP
    Junior Member lamur's Avatar
    God of War is all about Kratos. Kratos = God of War. Fara Kratos nu e GoW. Zic eu. E ca si Iron Man fara Tony Stark. Asa batran si plictisitor cum e el.

  11. #51 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Mai bine continuau seria god of war... Putea sa fie si asta o continuare. Ceva de genul "dupa nu stiu cati ani....."

  12. #52 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mie mi se pare mai buna abordarea asta, GOW 3 (cel de pe ps4 caci alea de pe ps3 nu le-am jucat) mi s-a parut ok pt un joc pe telefon sa zicem exagerez normal, dar 2D-ul ala transformat in semi 3D cu o camera infecta..not cool.

  13. #53 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Tu sigur nu ai jucat altceva?

  14. #54 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vad ca am postat degeaba acel link, hai sa incerc asa:

    The gameplay is being re-imagined, but the storyline is being continued within Norse Mythology.
    We play as Kratos for the whole game.
    The game is set “many years aftr God of War 3
    It’s a much more intimate and player-controlled experience.
    The accessibility should be the same as previous game, but the gameplay is totally different.
    It’s a big game, but it’s not an open world.
    “More to come” on more characters that will be included in the game.
    The game will be released “soon,” not this year.
    Quicktime Events won’t be included in the same way they were in the previous games
    Quote Originally Posted by Inuhanyou View Post
    Mai bine continuau seria god of war... Putea sa fie si asta o continuare. Ceva de genul "dupa nu stiu cati ani....."

  15. #55 SP
    Banned Templier's Avatar
    parerea mea e ca o sa faca un cluster f@k al mitologiilor. GoW 3 s-a termintat cu imagineaa in care nu mai apare Kratos mort ci doar o pata de sange. de acolo presupun ca o sa zica ceva de genul ca nu stiu ce zeitati mai exista in lume si acele zeitati ( nordice ) l-au salvat pe Kratos ca aveau acasa niste probleme si au vazut cat de eficient e Kratos. putin brain washing si nu isi mai aduce aminte de nimic in legatura cu Olimpand so on. nu cred ca acel copil sa fie fiul lui Kratos, din filmulet am dedus ca e destul de interesat cum a fost crescut acel copil de mama sa, ce l-a invatat si ce nu si astfel daca ar fi fost copilul sau unde era el in timp ce copilul era crescut de mama sa.

    jocul pare interesant si ma bucur ca o sa ma joc un alt GoW. nu ma deranjeaza ca e tot cu Kratos, brand recognition. stilul over the sholder e ok si grafic mi se pare de 10. ne asteapta o alta trilogie dar la cum zic ei ca e o reinterpretare asa o sa avem mai multe trilogii in toate mitologiile so HAPPY DAYS!!!

  16. #56 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Da reimagining cu spartan rage, tatuajul imens reminescent din gow trecute, cicatricea imensa de pe abdomen....

  17. #57 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, universul...

  18. #58 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Tu sigur nu ai jucat altceva?
    de ce ,vrei sa-ti imprumut CD-u ?!

  19. #59 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by Templier View Post
    nu cred ca acel copil sa fie fiul lui Kratos, din filmulet am dedus ca e destul de interesat cum a fost crescut acel copil de mama sa, ce l-a invatat si ce nu si astfel daca ar fi fost copilul sau unde era el in timp ce copilul era crescut de mama sa.
    Pai din gameplay reiese ca e copilul lui.
    Dupa ce omoara trolul, cand gaseste din nou caprioara (minutul 7:02), copilul zice "father, look".

  20. #60 SP
    Banned Templier's Avatar
    ^ ai dreptate. am revazut filmuletul si copilul asa zice. e totusi ciudat dialogul dintre ei

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 37 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand God of War (2018) Limited Edition in Bucuresti By shelbro in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 20-04-2019, 12:11
  2. Vand God of War 4 2018 Playstation 4 PS4 impecabil coduri nefolosite By scarules2006 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 11-05-2018, 07:40
  3. Replies: 4 Last Post: 25-04-2018, 21:39
  4. Replies: 4 Last Post: 14-04-2018, 19:57
  5. Replies: 1 Last Post: 28-03-2018, 18:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts