Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 37 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 ... LastLast
Results 481 to 500 of 736

Thread: God of War (2018)

  1. #481 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Noul Kratos este mega awesome !!!

    Vechiul Kratos era fun insa imi lasa impresia de joc pt tableta.. eu abia am terminat ( am tras de mine ) GOW3 remastered de pe ps4 ( n-am jucat seria ) .. il am pe raft , in schimb asta mi se pare mega , textele personajului pe cat de serioase sunt pe atat ma bufneste rasul uneori

    Jocul merita, este peste media jocurilor ce sunt acum pe piata.

  2. #482 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    ^Nu era mai simplu sa te uiti in setari decat sa astepti raspuns?
    Se poate, vezi in setari. Dar e nasol sa ataci clasic cu patrat/triunghi pentru ca nu poti ajusta camera in acelasi timp decat cu claw grip.
    Ce setari sanctus? Cum puteam sa intreb fara sa ma uit in setari

  3. #483 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Settings - Gameplay

    A treia sau a patra optiune, parca. O sa fie ceva la modul "option 1", "option 2" si "clasic". Alege clasic.

  4. #484 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Joaca de pe R1 R2 ca e naspa sa te lupti de pe triunghi pătrat si sa manevreze si camera in acelasi timp.

  5. #485 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ok so ~10 hours in, imi place ce vad, dar am o problema cu jocul si anume Leviathan-ul.
    Este the perfect cheesing tool, iar mini-bossi cu care te bati sunt atat de neiertatori cu loviturile incat practic te obliga jocul sa stai departe si sa tot arunci topoare-n ei pana cad lati. Foarte nesatisfacator combatul cu bossi/mini-bossi, nici nu se compara cu restul jocurilor din serie.

  6. #486 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Asa am zis si eu pana am ajuns la
    .

    Deja am vreo 30 de ore in joc, sunt la ultimele misiuni dar in acelasi timp am bagat si side quests, pt armuri si resurse rare. Am un set epic fain, ceva cu lava pe el cu stats si perks bune, dar am putut crafta doar doua bucati din el pana acum.

  7. #487 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    @eagle-eye, pe ce dificultate joci? Mie pe normal mi s-au parut foarte bine echilibrate luptele, nu prea am murit dar aproape mereu am terminat cu sub 15% viata. Oricum decat sa stai si sa arunci topoare 5 minute mai bine il pui pe o dificultate mai jos si te lupti normal.



    ---------- Post added 22-04-2018 at 20:57 ----------

    In legatura cu Atreus:

  8. #488 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pe normal joc.
    E ok, si-a mai dat drumul la lupte jocul, mai ales de cand... Stiti voi. Bat si f*t ca masina de cusut, cum s-ar zice.
    Da lung mai e fratie. Am jucat ca spartul weekendul asta si nu se mai termina. Am uitat cum e sa joci un joc bun nenica

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  9. #489 SP
    Banned wd87's Avatar

  10. #490 SP
    Junior Member seba890's Avatar
    Pentru cei cu probleme de preorder bonus.

    Si eu am 2 conturi pe PS. Un cont de US (pe care ma joc) si un cont de RO (care il folosesc pentru redeem la coduri). Am LE de la Altex made in austria si nu am intampinat nici o problema la redeem. Verificati sa aveti ambele conturi de PSN setate ca si primary pe consola si atunci o sa va apara bonus-urile.

  11. #491 SP
    Member Darku's Avatar
    @seba890 pe mine nu m-a ajutat.
    Am gasit buba, dar nu stiu cum sa o rezolv.
    butonul "download" nu poate fi apasat, vezi poza.
    Acelasi lucru apare si pe store direct din consola, pot downloada doar tema, restul scris purchased dar butonul donwload nu face nimic.
    Idei?
    Vreau sa trec jocul pe ultima dificultate si de aceea aceste mini-DLC-uri sunt importante pt mine...nu cheltui banii pe primele armuri.
    Attached Images Attached Images gow-issue-jpg.jpg

  12. #492 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Si eu am exact aceeasi problema si habar-n-am cum sa o rezolv. Foarte frustrant!

  13. #493 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Pe imaginea de la joc, apasati options-information-installed add-ons-view.
    Contul de pe care ati dat redeem la bonusuri e obligatoriu sa fie activat as primary pe consola voastra.

  14. #494 SP
    Member Darku's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelOfPain View Post
    Pe imaginea de la joc, apasati options-information-installed add-ons-view.
    Contul de pe care ati dat redeem la bonusuri e obligatoriu sa fie activat as primary pe consola voastra.
    Dupa ce dau options nu mai apare optiunea installed add-ons pentru ca add-on-urile Nu s-au descarcat.
    Repet, s-a descarcat doar tema nu si add-on-urile.
    Desi apare in cont ca le-am cumparat (8 add-ons purchased) butonul download nu face nimic, iar pe pagina desktop optiunea "download to PS4" nu este activa. :

  15. #495 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cumva toti care aveti aceasta problema, aveti jocurile de la Altex?

    De ce nu intrebati pe thread-ul Media Galaxy/Altex? Poate jocurile sunt luate din alta regiune si codurile sa fie de Europa.

  16. #496 SP
    Member adin33's Avatar
    Eu am cumparat jocul de la Altex si imi apar pe contul de Romania.
    Nu apare butonul de download, doar purchased.
    Attached Images Attached Images god-war_20180423181431.jpg

  17. #497 SP
    Member theSrN's Avatar

  18. #498 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by adin33 View Post
    Eu am cumparat jocul de la Altex si imi apar pe contul de Romania.
    Nu apare butonul de download, doar purchased.
    Nu cred ca in afara de tema se downloadeaza ceva. Scuturile si elementele cosmetice doar se "deblocheaza", ele existand deja pe disc. Din cauza aceasta e gri casuta de download cand ne uitam la addons in store.

  19. #499 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pai problema nu e ca nu apar pe contul de RO, ci ca nu apar pe contul de US. Suntem astia mai vechi putin de n-am prins RO la inceput si ne-am facut pe alte regiuni si am ramas sa jucam pe conturile alea pt trofee etc acumulate acolo.

    Legat de butonul de download, asta nici la mine nu aparea cand am dat redeem, dar stiu ca s-a mai intamplat asa si la alte jocuri si a mers. Acum deja pentru mine nici nu stiu cat ar mai ajuta astea dupa 12-14 ore de jucat.

  20. #500 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Oricum chestiile alea nu aduc niciun plus jocului, nu inteleg de ce va obositi. Eu nici nu am incercat sa le dau redeem.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 37 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand God of War (2018) Limited Edition in Bucuresti By shelbro in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 20-04-2019, 12:11
  2. Vand God of War 4 2018 Playstation 4 PS4 impecabil coduri nefolosite By scarules2006 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 11-05-2018, 07:40
  3. Replies: 4 Last Post: 25-04-2018, 21:39
  4. Replies: 4 Last Post: 14-04-2018, 19:57
  5. Replies: 1 Last Post: 28-03-2018, 18:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts