Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 37 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 ... LastLast
Results 501 to 520 of 736

Thread: God of War (2018)

  1. #501 SP
    Member Johnny's Avatar
    Eu am cont pe UK , toate addon-urile apar ca installed dar nu vad nimic in-game ( am jucat deja 10 ore ).

    Death's vow armor set & exile's guardian shield - PlayStation Forum
    Solved: God Of War DLC content listed in purchased under d... - Page 3 - PlayStation Forum

    Funny cum problema e solved dar iti zice doar cand trebuie sa apara addonurile ingame

  2. #502 SP
    Member adin33's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Pai problema nu e ca nu apar pe contul de RO, ci ca nu apar pe contul de US. Suntem astia mai vechi putin de n-am prins RO la inceput si ne-am facut pe alte regiuni si am ramas sa jucam pe conturile alea pt trofee etc acumulate acolo.

    Legat de butonul de download, asta nici la mine nu aparea cand am dat redeem, dar stiu ca s-a mai intamplat asa si la alte jocuri si a mers. Acum deja pentru mine nici nu stiu cat ar mai ajuta astea dupa 12-14 ore de jucat.
    Eu am cont de RO de cand a aparut ps3, deci de 11 ani. Asta spuneam si eu, nu este buton de download, doar le deblocheaza in game.

  3. #503 SP
    Member Darku's Avatar
    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Eu am cont pe UK , toate addon-urile apar ca installed dar nu vad nimic in-game ( am jucat deja 10 ore ).

    Death's vow armor set & exile's guardian shield - PlayStation Forum
    Solved: God Of War DLC content listed in purchased under d... - Page 3 - PlayStation Forum

    Funny cum problema e solved dar iti zice doar cand trebuie sa apara addonurile ingame
    Multumesc, o sa le urmaresc zilnic, poate se rezolva.

  4. #504 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by wd87 View Post
    1. Vorbeste frumos ca nu suntem la tine in parcare.
    2. Daca eu am lasat-o balta, nu vrei sa procedezi si tu la fel?
    3. Nu mai bine te bucuri de joc? Sau poate nu ti-a intrat inca alocatia.

  5. #505 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Gata si cu minunatia asta de joc! Platina si 100% in vreo 60+ de ore.

    Este remarcabil de bine facut! Ma sperie gandul ca o sa compar alte jocuri cu god of war si ca voi fi etern dezamagit.

    Este mai bun ca horizon (joc incredibil de bun), on par cu tlou la voice acting si story telling, ca gameplay peste witcher 3, dark souls etc. Ai luat cele mai bune chestii de la cele mai bune jocuri si a iesit cadoul asta pt gameri!

    Sper sa adauge ceva dlc cu taramurile locked de acum.


  6. #506 SP
    Member Mishy's Avatar
    Cel mai probabil o sa fie o continuare si vom explora acolo taramurile acelea.

  7. #507 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Dragose este grea platina ?!
    Trebuie sa termini jocul pe ceva dificultate pt platina ca la vechile GOW ?!

    Ciudat totusi ca ai zis cum ca ar fi mai bun decat Horizon.

  8. #508 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Are suport HDR ?

  9. #509 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Are si e chiar foarte bine implementat (bine, mai putin in anumite momente cand se face imaginea alba complet si te rupe la ochi )

  10. #510 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Super, abia astept sa pun TV-ul la treaba.

  11. #511 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Dragose este grea platina ?!
    Trebuie sa termini jocul pe ceva dificultate pt platina ca la vechile GOW ?!

    Ciudat totusi ca ai zis cum ca ar fi mai bun decat Horizon.
    Nu e grea deloc, nu are trofeu pt dificultate, din pacate. Toate colectibilele se pot lua dupa ce terminati jocul.

    Este ani lumina peste horizon si peste orice joc action, 3rd person, story based etc. my2c

  12. #512 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Guys, daca se gandeste careva sa vanda dlc-urile pentru armura si/sau acel xp boost let me know. Scuturile le am.

  13. #513 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vezi ca daca ai avut precomanda la editia normala (cea cu scuturile) nu poti activa si bonusul de la Limited Edition. Eu cel putin, nu am putut.
    Cand vreau sa dau redeem imi zice ca deja am 6 items din cele 18 si cand dai continue, apare o eroare.

  14. #514 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E atat de bun jocul incat am uitat complet ca am un cod de bonus content in carcasa
    Si totusi... NU SE MAI TERMINA!

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  15. #515 SP
    Member theSrN's Avatar
    Cool.

    Mai vorbim si noi despre joc?
    Mai are cineva probleme in a se adapta la camera/controls? Pe mine ma cam scoate din sarite, inca nu m-am obișnuit.

  16. #516 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by theSrN View Post
    Cool.

    Mai vorbim si noi despre joc?
    Mai are cineva probleme in a se adapta la camera/controls? Pe mine ma cam scoate din sarite, inca nu m-am obișnuit.
    Dunno... Camera e ca la orice joc lansat in ultimii ani, daca ai mai jucat ceva de la God of War 3 incoace ar trebui sa fii deja obisnuit. Eu mi-am pus quick turn pe backwards-L3, in rest am lasat default.

    Singura chestie nasoala mi se pare sa tintesc cand arunc toporul, dar asta e probabil pentru ca nu prea sufar shooterele.

  17. #517 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by theSrN View Post
    Cool.

    Mai vorbim si noi despre joc?
    Mai are cineva probleme in a se adapta la camera/controls? Pe mine ma cam scoate din sarite, inca nu m-am obișnuit.
    E putin dificil. Stilul de lupta ar trebui sa fie apropiat de Souls dar camera e mai aproape decat in Souls, cred ca mai spus asta cineva mai devreme.

    Spre exemplu: este o locatie in prima parte a jocului unde ai posibilitatea sa te lupti cu niste inamici de un nivel mult mai mare (care mie imi dadeau one shot). M-am incapatanat totusi sa ma lupt cu ei, si practic a fost un roll fest a la DS. Cu toate astea mi-a fost mai greu decat in DS pentru ca uneori camera era atat de tare bagata in gatul meu incat aveam 0 spatial awareness.

  18. #518 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Reported both for offtopic. Terminati cu porcariile de clasa a 3-a si voi si astia care incurajati. Vrei sa faci glume esuate cu "cand apare pe consola x", mergi pe spambox. Vrei sa raspunzi la fel de toxic, raspunzi tot acolo.

    To move this ontopic, sunt curios voi ce level erati cand ati terminat main story-ul. Eventual raspundeti in spoiler tags (de fapt, ar fi de preferat).

  19. #519 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    To move this ontopic, sunt curios voi ce level erati cand ati terminat main story-ul. Eventual raspundeti in spoiler tags (de fapt, ar fi de preferat).

  20. #520 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu n-am inteles nimic din cearta aia, jocul e bun de tot ������

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 37 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand God of War (2018) Limited Edition in Bucuresti By shelbro in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 20-04-2019, 12:11
  2. Vand God of War 4 2018 Playstation 4 PS4 impecabil coduri nefolosite By scarules2006 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 11-05-2018, 07:40
  3. Replies: 4 Last Post: 25-04-2018, 21:39
  4. Replies: 4 Last Post: 14-04-2018, 19:57
  5. Replies: 1 Last Post: 28-03-2018, 18:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts