Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 37 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast
Results 181 to 200 of 736

Thread: God of War (2018)

  1. #181 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dole sau Chiquita?

  2. #182 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Dole, bio. Aveam o impresie proasta despre ele, dar mi-am luat ieri cateva si am ramas impresionat .

  3. #183 SP
    Member Popae36's Avatar
    .........

  4. #184 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    daca joci bine , te astept in liga de elita a BF1 ( de pe ps4 )

    adevarul este ca e si pacat sa nu joci exclusivele de la ps, daca-ti plac totusi jocurile, mai ales ca or sa mai vina ceva goodies in viitorul apropiat.


    nu stiu de ce , dar am impresia ca esti fan bmw
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    abia acum mi-am dat seama ca ai la nickname Popa e36 o sa fi nevoit sa-ti schimbi nick-ul in Popa F30
    eu zic ca n-are cum sa nu-ti placa modelele mai noi, mai ales daca-s si dotate.

    spor la jocuri atunci
    Cu tot respectul, dar am vaga impresie ca tu ori ne minti in legatura cu varsta pe care o ai, ori posteaza fratiorul sau verisorul de 12 ani in locul tau in repetate randuri. Una din doua...

  5. #185 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Bai da mai vorbim si noi ceva despre joc ? Sunt doar curios...

  6. #186 SP
    495
    Member 495's Avatar

  7. #187 SP
    Member noss <3 ciorica's Avatar
    Stie cineva cand va fi lansat?

  8. #188 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    După cum au zis pana acum ar trebui sa apară in primăvară. Nu se știe o data exactă.

  9. #189 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Sper sa aflam peste cinci zile o data mai exacta.

    https://www.playstation.com/en-us/ca...on-experience/

  10. #190 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    The PlayStation Store page for Sony Santa Monica’s upcoming action game reveals a March 22, 2018 release date.

  11. #191 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cory a anunțat 25-35 de ore de gameplay. Niiiice!!!

  12. #192 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Buuun!

  13. #193 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Cory a anunțat 25-35 de ore de gameplay. Niiiice!!!
    Nu conteaza cantitatea ci calitatea. Ramane d vazut

  14. #194 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    God of War, Cory Barlog, 25 de ore minimum? De-abia aștept martie 2018, nu mai rămâne nimic de văzut până atunci.

  15. #195 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Inca ma intreb cum au pastrat 3rd person-ul in timpul luptelor cu monstrii aia mari, pe care te poti sui, care vor fi prezenti, din cate am inteles.

  16. #196 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    Quote Originally Posted by 495 View Post
    Inca ma intreb cum au pastrat 3rd person-ul in timpul luptelor cu monstrii aia mari, pe care te poti sui, care vor fi prezenti, din cate am inteles.
    se face zoom out la camera, poti vedea un exemplu in gameplayul de la PGW, cand apar 3 inamici pe ecran si Kratos face un atac AOE camera isi face zoom out pt a arata toata actiunea pe ecran, ca si in primul gameplay cand apare trollul si camera se mareste pt acea scena, doar pt ca are camera 3rd person nu inseamna ca o sa-ti stea fixata pe umar tot timpul, ca si in jocurile Batman Arkham unde atunci cand sunt peste 10 inamici pe ecran se largeste camera pt a incapea toata actiunea, cam ca in 95% din jocurile 3rd person de actiune

  17. #197 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    God of War, Cory Barlog, 25 de ore minimum? De-abia aștept martie 2018, nu mai rămâne nimic de văzut până atunci.
    Esti cam categoric, se vede cine este in target-ul marketing-ului. Pe mine ma lasa rece gameplay-ul pe care l-am vazut, avand in vedere ca au renuntat la combat-ul precedent cat de cat bazat pe skill, pentru a face un film interactiv.

    Nu inseamna nimic nr de ore de gameplay. Ma gandeam ca multi au inteles asta. Prefer 9-10 ore de gameplay dinamic, foarte replayable, in loc de 25-45 de ore de gameplay liniar si monoton.

  18. #198 SP
    Member Mishy's Avatar
    Imi place mult seria asta, dar combat-ul devine plictisitor dupa atatea titluri. God fo War Ascension nici in ziua de azi nu l-am terminat pentru ca ma plictisea acelasi still de combat ca in primele 3 plus cele de pe PSP. Eu zic ca o schimbare nu ii strica.

  19. #199 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by clovnusor View Post
    Esti cam categoric, se vede cine este in target-ul marketing-ului. Pe mine ma lasa rece gameplay-ul pe care l-am vazut, avand in vedere ca au renuntat la combat-ul precedent cat de cat bazat pe skill, pentru a face un film interactiv.

    Nu inseamna nimic nr de ore de gameplay. Ma gandeam ca multi au inteles asta. Prefer 9-10 ore de gameplay dinamic, foarte replayable, in loc de 25-45 de ore de gameplay liniar si monoton.
    Pe tine te-au lăsat rece multe jocuri de pe generația PS4/XOne. Ai rămas prea nostalgic... Anul asta de exemplu, a fost un an cu foarte multe jocuri bune. Anul viitor o sa avem un an la fel de bun daca nu cumva și mai bun, mai ales pentru cei cu PlayStation 4.

    PS: Pentru mine schimbarea e binevenita, nu mai eram atras de vechiul gameplay.

  20. #200 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Ai dreptate Dant3, nu te contrazic. Multe jocuri au fost praf in ochi, iar generatia asta s-a dovedit a fi una a remaster-urilor si a open world-urilor in care iti pierzi vremea. Asta nu inseamna ca nu imi plac jocuri pe generatia actuala, de ex. Nier, Nioh, BB, DS3, Alien Isolation... sunt cateva..

    Sunt doar dezamagit ca genurile care imi plac f.mult se transforma in altceva, lucru pe care eu nu-l agreez. Nu stiu daca era cazu ca Gow sa devina TLoU dar aia e. De-abia astept sa fiu contrazis, sincer.

    Mishy, eu cred ca te-ai blocat la trial of archimedes. Ascension are pe departe cel mai bun combat din serie.. au introdus blade hook-ul care mareste posibilitatea de combo, plus diversele variatii ale blades of athena, arme secundare ca-n Bayo, etc...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 37 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand God of War (2018) Limited Edition in Bucuresti By shelbro in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 20-04-2019, 12:11
  2. Vand God of War 4 2018 Playstation 4 PS4 impecabil coduri nefolosite By scarules2006 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 11-05-2018, 07:40
  3. Replies: 4 Last Post: 25-04-2018, 21:39
  4. Replies: 4 Last Post: 14-04-2018, 19:57
  5. Replies: 1 Last Post: 28-03-2018, 18:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts