Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 37 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 ... LastLast
Results 401 to 420 of 736

Thread: God of War (2018)

  1. #401 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Si eu am comandat de la eMag CE, nimic din partea lor. Si eu am emotii legat de ziua de maine, avand in vedere ca depindem de eMAG si de Curier. Sa speram ca totusi vom fi placut surprinsi! Astept raspunsuri de la cei care o sa il primiti!

  2. #402 SP
    Member adin33's Avatar
    Cei de la Altex mi-au trimis comanda, am si AWB, maine ajunge.

  3. #403 SP
    Member mitnic's Avatar
    Limited Edition Unboxing


  4. #404 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Venise o masina de la Nemo la munca si ma speriat putin...deja imi faceam scenarii in cap.
    Dar nu a fost sa fie

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  5. #405 SP
    495
    Member 495's Avatar
    La tracking-ul meu pe amazon scrie sec “arriving tomorrow by 8 PM”...

    Clar stau in fata casei si astept curierul, la bafta mea sigur ramane ultimul colet din camion! Ma gandesc serios sa il iau si digital si ori returnez discul ori il dau la schimb pt detroit become human.

    1st world problems, i know.

  6. #406 SP
    Member Mishy's Avatar
    Eu l-am luat digital si deseara la 12 ma pun la joc, nu am rabdare sa astept maine coletul.

  7. #407 SP
    Member kpy_here's Avatar
    Am sunat la eMag sa verific statusul comenzii. Mi s-a comunicat ca abia dupa ce intra in stoc (20 Apr.) o sa fie trimisa comanda.
    Eu am ales ridicare din Showroom Cluj, deci slabe sanse sa ajunga maine... Foarte profesionisti, nota 10

  8. #408 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu cred ca stiu aia la call center despre ce vorbesc si ce-i aia o precomanda. Din moment ce Sony a trimis comenzile catre parteneri astfel incat sa fie disponibile clientilor in ziua lansarii, nu cred ca eMag e mai cu mot si le primeste pe 20 ci 100% deja le au in depozite.

    Si eu am precomanda de LE la ei si sunt sigur ca o sa fiu anuntat maine sa merg sa-l ridic.

    LE: am vorbit acum cu cineva din sediu si mi-au confirmat ca azi/maine primesc transportul (in acte ar fi trebuit sa vina azi, dar nu pot garanta) asa ca cine are precomanda la eMag, sa-si faca repede la Altex sau sa mearga in magazine sa-l cumpere daca-l vor day 1

  9. #409 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Daca mergeti diseara prin Altex/MG aveti sanse sa faceti rost de joc.
    Doar va zic.

  10. #410 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Chiar asa de important e sa joci pe data de 20 fix la lansare? De fiecare data aceeasi povesti cu magazinele. Nu pierdeti nimic, e single player.

    First world problems, cum zicea si 495 mai sus.

  11. #411 SP
    Junior Member Ultranativ's Avatar
    "Salut,

    Iti multumim ca ai cumparat de la Media Galaxy!
    Produsul din comanda ta Media Galaxy cu nr. ---- a fost pregatit pentru livrare si urmeaza sa fie ridicat de catre curier."


  12. #412 SP
    Member kpy_here's Avatar
    E vorba de principiu. Daca eu sunt dispus sa platesc full price pentru joc, in ziua lansarii, si vanzatorii ar trebui sa faca ceva pentru cumparatori si sa il livreze la timp.

  13. #413 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Hello,

    You recently ordered "God of War Collector's Edition (PS4)" in your Amazon order #xyz and have successfully qualified for the following pre-order bonus:

    • Buckler of the Forge
    • Dokkenshieldr
    • Shining Elven Soul Shield

    We're pleased to include your code, as well as full redemption instructions, below:
    Its happening boiiiiiii

  14. #414 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Abia acum am vazut data estimata pentru livrare
    Jocul nici macar nu a fost predat curierului, deci nu imi mai fac sperante pentru maine
    Attached Images Attached Images emag.jpg

  15. #415 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vezi ce am scris eu mai sus, referitor la eMag...

  16. #416 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Initial am vrut sa comand de la Media Galaxy, dar n-am facut-o din cauza firmei de curierat (Nemo Express). Astia te cauta doar dimineata, iar eu nu o sa fiu acasa in prima parte a zilei.
    Emag imi trimite prin Fan Courier, iar astia au sediu la mine in oras, asa ca puteam sa trec pe la ei sa ridic pachetul dupa amiaza.

  17. #417 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Poti sa treci pe la Media Galaxy la magazin sa cumperi jocul.

  18. #418 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Asa as fi procedat. Problema e ca nu am magazine ALTEX/MG la mine in oras. Cel mai aproape e la aproximativ 45 km.
    Acum doua ore, cei de la Emag mi-au zis despre comanda mea ca e facturata si ca e pregatita pentru livrare. Nu imi mai ramane decat sa astept ziua de maine sa vad ce se intampla.

  19. #419 SP
    Member toto's Avatar
    Pentru precomenzile de la eMag , s-au primit codurile bonus pentru precomanda ?

  20. #420 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu cred ca au trimis nimic inca. Eu cel putin, nu am primit.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 37 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand God of War (2018) Limited Edition in Bucuresti By shelbro in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 20-04-2019, 12:11
  2. Vand God of War 4 2018 Playstation 4 PS4 impecabil coduri nefolosite By scarules2006 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 11-05-2018, 07:40
  3. Replies: 4 Last Post: 25-04-2018, 21:39
  4. Replies: 4 Last Post: 14-04-2018, 19:57
  5. Replies: 1 Last Post: 28-03-2018, 18:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts