Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 37 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 ... LastLast
Results 441 to 460 of 736

Thread: God of War (2018)

  1. #441 SP
    Junior Member Ultranativ's Avatar
    Quote Originally Posted by Phi View Post
    Care mai sunteti in Timisoara, ati primit ceva? Sau noi suntem ultimii oameni, le capatam saptamana viitoare?
    Mie mi-a ajuns acuma 10 min cu Nemo

  2. #442 SP
    Ω Pira's Avatar
    Am jucat 2 ore azi-noapte si abia acum de Journey begins.

  3. #443 SP
    Member Johnny's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Gata, a ajuns si la mine. Mi-a zis baiatul de la curier ca e al 6lea sau 7lea GoW livrat azi.



    ---------- Post added 20-04-2018 at 13:09 ----------

    Acum observ faptul ca acea cutie de la LE numai in engleza nu e iar comanda Altex din surse dubioase...
    E in ceha. Sunt curios daca toata lumea cu LE a primit asa sau sunt cativa norocosi si cu el in engleza. Sper ca jocul si restul pachetului sa fie in engleza.

  4. #444 SP
    Member Darku's Avatar
    Si eu am primit LE in Ceha si @seba890 la fel...deci toti o avem asa. Dammit.

  5. #445 SP
    Member Johnny's Avatar
    Quote Originally Posted by Darku View Post
    Si eu am primit LE in Ceha si @seba890 la fel...deci toti o avem asa. Dammit.

    Made in Austria. Cei care au cumparat de la Emag cum au primit LE?

  6. #446 SP
    Junior Member mateimatthew's Avatar
    S-au trimis.Eu cel putin am primit.

  7. #447 SP
    Member Darku's Avatar
    Important este ca jocul si Artbook-ul sunt in engleza, coperta de carton mai putin conteaza. Made in Austria si la mine.

  8. #448 SP
    Member Johnny's Avatar
    Quote Originally Posted by Darku View Post
    Important este ca jocul si Artbook-ul sunt in engleza, coperta de carton mai putin conteaza. Made in Austria si la mine.
    Atunci e ok.

  9. #449 SP
    Member Mishy's Avatar
    Am jucat in jur de 5 ore si nu pot spune decat ca jocul e incredibil, e o combinatie intre The Last of Us si seria Souls. Singura chestie care nu imi prea place e camera in timpul combat-ului, e prea aproape de Kratos si cateodata e frustrant ca nu iti dai seama cand esti atacat chiar daca exista sageti care sa indice asta.

  10. #450 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Am jucat in jur de 5 ore si nu pot spune decat ca jocul e incredibil, e o combinatie intre The Last of Us si seria Souls. Singura chestie care nu imi prea place e camera in timpul combat-ului, e prea aproape de Kratos si cateodata e frustrant ca nu iti dai seama cand esti atacat chiar daca exista sageti care sa indice asta.
    Multam pt impresii. O sa-l iau si eu eventual cand mai scade hype-ul (si pretul) si vad ca am avut dreptate cand l-am comparat cu TLoU, desi altii se agitau ca spray-urile pe aici ca nu-i asa. Ce pot sa zic, bravo SSM si nu-i condamn pt decizia de a schimba combatul doar ca de-abia astept sa treaca si "moda" asta cu combat gen soulsborne si sa trecem la ceva mai dinamic si skill/reflex-based.

  11. #451 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Stie careva unde apar bonusurile de la precomanda si cele de la LE? Mai trebui avansat in joc, sa apara astea in meniu? Auntci cand le-am dat redeem, mi-a dat sa downloadez doar tema, nu si scuturile+armura.

  12. #452 SP
    Member adin33's Avatar
    Deschizi meniul si acolo ai bonusurile chiar de la inceput.

  13. #453 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Tocmai ce-am terminat o sedinta de 10 ore! E fabulos!

    Imens, complicat, fun, actiune, giant set pieces, grafica incredibila, un joc aproape perfect! Nu am nicio zona mai mult de 50% si pana la platina trece suta de ore lejer! Mai ales ca vreau sa fac run-uri diferite, acum am inceput cu “tanc”, pe defence, vitality si cooldown.

    Masterpiece!

  14. #454 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Ok. Ok. Ok. Mi-am zis in sinea mea..."Nu il cumpar! E mult hype, sa lasam sa treaca". Intru pe forum, sunt lovit din toate directiile cu poze, diferite unghiuri si stiluri, GoW in prim plan! (cam cum sunt spamati oamenii zi de zi pe FB cu poze care au ca personaj principal o pisica/caine, bebelus sau o farfurie de tocana cinstita). You know what? M-am dus in Altex, as vrea sa zic ca l-am luat de pe raft si m-am dus la casa, dar baiatul de la jocuri mi-a zis ca daca vreau GoW sa ma duc direct la casa. Zis si facut, mi-au adus jocul din spate, platit contactless (se stie) bagat in plasa. Instalat, dat drumul la stream si...5 ore mai taziu am iesit din el.

    BaBaieti...jocul este chiar atat de bun pe cat il lauda oamenii. They are not bull****ting...I repeat...this is not a drill! Jocul asta e pe bune, LEGIT! Chiar nu ma asteptam sa arate asa bine si sa "se joace" asa bine. Controlul este foarte bine pus la punct, imi place acest nou stil care imi pare o combinatie de TLOU si DS. Este o gura de aer proaspat pentru serie si cred ca si cei mai puristi fani nu au cum sa hatereasca. Raspunde bine la comenzi, nu "agata", incercat atat pe PS vanilla cat si pe PRO. Vizual este mai mult decat un festin. Compresia de Twitch/Youtube nu ii face dreptate, sa fiti siguri de asta.

    Joc pe dificultatea a 3a, vreau intr-adevar sa imi puna niste probleme, ceea ce a si facut. Nu vorbesc doar de bossi, chiar si "plebii" iti pot pune probleme mai ales ca sunt foarte pro-activi cand vine vorba de atacuri si vin in haita. Scutul si block-ul pe el este excelent implementat, ca sa nu mai vorbesc despre Axe-ul bumerang, that is the ****! Camera iti face feste uneori, dar nu este chiar asa deranjant incat sa iti provoace frustrari (cameramanul ramane putin in spate ). Nu dau spoilere, dar cand m-am intalnit cu primul "antagonist" si am vazut cum decurge intrevederea mi-am zis "wow". Kratos e un tata asa sever, de multe ori am crezut ca il ia la palme la cum il repede Atreus este chiar foarte bine executat ca personaj. Poti sa faci upgrade-uri atat pe Kratos (normal), cat si pe prichindel. Nu stiu daca se stiau aceste lucruri, pentru mine totul e nou pentru ca nu urmaresc trailere sau articole care sa imi dea spoilere de obicei, imi place sa descopar atunci cand joc.

    Cam atat pana acum. M-am oprit ca nu vreau sa diluez experienta cu un maraton. Acest weekend nu poate sa fie mai bine plasat. Eu rar scriu despre jocuri, dar baietii astia au facut o treaba foarte buna si merita felicitati. Faceti-va un serviciu si luati acest joc. Jur pe rosu ca nu m-a platit nimeni sa scriu aceste randuri.

  15. #455 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    De unde dau full screen ca nu gasesc in setari de nici o culoare? E cu border negru 1/4 de ecran..

  16. #456 SP
    Member Hazer's Avatar
    Cei cu Pro si 4K, jucati pe Performance sau Resolution?

  17. #457 SP
    Member Darku's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Stie careva unde apar bonusurile de la precomanda si cele de la LE? Mai trebui avansat in joc, sa apara astea in meniu? Auntci cand le-am dat redeem, mi-a dat sa downloadez doar tema, nu si scuturile+armura.
    Am aceeasi problema, am dat redeem la cele 2 coduri, mi-a descarcat doar tema, iar celelalte 8 mini-DLC (scuturi, armuri, amuleta) nu s-au descarcat si nici nu le vad in meniu, nu se vad in inventar. Ce nu am facut cum trebuie?
    Pana la urma ai rezolvat cumva problema?
    Pls help!

  18. #458 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Se misca vizibil mai bine pe performance dar nu am luat oled 4k sa il tin in 1080p. Favour resolution all day everyday!

    Mai alea dupa ce vine photo mode:
    https://www.polygon.com/platform/amp...war-photo-mode

  19. #459 SP
    Member Hazer's Avatar
    ^ Asa m-am gandit si eu. Prefer 30 FPS constant decat sa tot varizere intre 30 si 50..

  20. #460 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Cu toate ca si eu am OLED 4k tin jocul pe performance. E mult mai bine, parca ma dor ochii cand mișc camera de la framerate-ul de pe Resolution, unde mi se pare ca mai scade si sub 30. Mai ales pe OLED unde framerate-ul scăzut e mult mai deranjant decat pe LCD din cauza faptului ca timpul de răspuns e foarte mic pe OLED si nu e aproape nici un blur intre frame-uri. Răspunde si mult mai bine la controale pe Performance si se simte. Si nici nu observi pixelii aia in plus decât daca stai pe loc sa te holbezi la cine stie ce.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 37 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand God of War (2018) Limited Edition in Bucuresti By shelbro in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 20-04-2019, 12:11
  2. Vand God of War 4 2018 Playstation 4 PS4 impecabil coduri nefolosite By scarules2006 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 11-05-2018, 07:40
  3. Replies: 4 Last Post: 25-04-2018, 21:39
  4. Replies: 4 Last Post: 14-04-2018, 19:57
  5. Replies: 1 Last Post: 28-03-2018, 18:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts