Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 37 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 ... LastLast
Results 541 to 560 of 736

Thread: God of War (2018)

  1. #541 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Este un joc epic, l-am terminat si eu aseara si pot sa spun ca merita fiecare bănuț, calitatea si atmosfera sunt uluitoare. Am petrecut ore bune numai pe sight seeing. Din punctul meu de vedere un 10+

  2. #542 SP
    Member clovnusor's Avatar
    L-a jucat careva pe un ps4 non pro? Si ala decoleaza? Nu stiu ce pasta de dinti au folosit Sony dar ma scoate din sarite cand ma joc aproape orice 20 min si incepe sa faca ca o turbina.

  3. #543 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Eu sincer nici nu aud (sau nu bag de seama) sunetul. Bine...joc si cu volumul mai tare decat deobicei,fiind la mine in camera.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  4. #544 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Quote Originally Posted by clovnusor View Post
    L-a jucat careva pe un ps4 non pro? Si ala decoleaza? Nu stiu ce pasta de dinti au folosit Sony dar ma scoate din sarite cand ma joc aproape orice 20 min si incepe sa faca ca o turbina.
    Jucat pe PS4 vanilla editie 2014 inainte de pro, nu a decolat, ba din contra s-a comportat foarte bine.

  5. #545 SP
    Member Mishy's Avatar
    ^Versiuen similara am si eu, mai are cateodata momente cand zici ca vrea sa-si ia zborul, dar cel putin cat timp am jucat GoW nu am patit, nici dupa sesiuni mai prelungite de joaca. Conteaza daca jocul e digital sau pe blu-ray?

  6. #546 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Versiunea noua de Pro este surprinzător de mută.

  7. #547 SP
    Member Dell 17's Avatar
    La mine decolează ps4 pro. Nu chiar ca la battlefront, dar pe aproape.

    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

  8. #548 SP
    Member morphine's Avatar
    Silențios și la mine varianta noua de pro și sta și pe verticala.

  9. #549 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Si la mine tureaza destul de tare GoW-ul pe Pro, versiunea de la lansare. Parca se aude mai tare prin meniuri de obicei. Am observat ca la jocurile cu HDR face asa, chiar daca nu sunt foarte demanding grafic.
    Imi aduce aminte de cum se auzea PS4 Vanilla prin meniuri in AC Unity.

  10. #550 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Este un joc super liric. Cel mai bun de pe generatia asta de Playstation.

    Si nu, nu decoleaza consola vanilla, an 2014. Poate prin meniu, dar rar si nu cum facea in AC Unity, de exemplu.

  11. #551 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  12. #552 SP
    495
    Member 495's Avatar

  13. #553 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Cam ii strica imaginea .. nu mi se pare nici amuzant si e si plin de spoilere pt cei ce inca nu l-au jucat.

  14. #554 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    clueless gamer tocmai asta e, bascalie si nu stie sa joace prea bine (e promo in sine). daca treci peste astea e funny.

  15. #555 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Da stiu, nu traiesc sub o piatra, unele clipuri sunt ok , insa asta nu imi pare inspirat deloc.

  16. #556 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Decat sa te uiti la asa ceva mai bine te joci. My 2 cents.

  17. #557 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Am ajuns si eu cumva tarziu la petrecere, si sper sa nu se mai fi mentionat deja. Are cineva Pro-ul editie limitata? Este revizia B?
    Ma intereseaza daca este mai "linistita" in joc decat varianta Pro lansata in urma cu ~2 ani (damn, au trecut 2 ani de-atunci, pe cand cu PS5?!).

  18. #558 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Da, am eu proul editia God of War Leviathan Grey. Este surprinzator de tacuta, am activat supersampling si joc jocul in favour resolution.

  19. #559 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Bun. Mersi de info!

  20. #560 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    A aparut o parodie cu Hitler si pentru God of War

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 37 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand God of War (2018) Limited Edition in Bucuresti By shelbro in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 20-04-2019, 12:11
  2. Vand God of War 4 2018 Playstation 4 PS4 impecabil coduri nefolosite By scarules2006 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 11-05-2018, 07:40
  3. Replies: 4 Last Post: 25-04-2018, 21:39
  4. Replies: 4 Last Post: 14-04-2018, 19:57
  5. Replies: 1 Last Post: 28-03-2018, 18:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts