Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 37 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 ... LastLast
Results 561 to 580 of 736

Thread: God of War (2018)

  1. #561 SP
    Member Johnny's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Si la mine tureaza destul de tare GoW-ul pe Pro, versiunea de la lansare. Parca se aude mai tare prin meniuri de obicei. Am observat ca la jocurile cu HDR face asa, chiar daca nu sunt foarte demanding grafic.
    Imi aduce aminte de cum se auzea PS4 Vanilla prin meniuri in AC Unity.
    Parca dupa un timp de obisnuiesti cu zgomotul de la Pro

  2. #562 SP
    Junior Member sikeone83's Avatar
    Salutare la toata lumea. De curand mi-am luat un PS4 doar pentru GOW si nu regret. Intrebarea mea, ce alte GOW pot juca pe ps4? Am vazut ca este GOW3 remaster. De celealte care au aparut pe ps3 pot sa le joc pe ps4 sau trebuie doar ps3? Multumesc de raspunsuri in avans.

  3. #563 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Din cate stiu eu doar GoW 3 a primit portate pe PS4. Celelalte jocuri din serie nu au fost portate.
    Singura varianta ca sa joci si celelalte titluri pe PS4, ar fi sa le joci prin Playstation Now.
    https://www.playstation.com/en-us/ex...laystationnow/
    Asta e un serviciu de game streaming cu subscriptie al lor. Nu stiu totusi cat de bine functioneaza pentru ca nu am incercat.

  4. #564 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Sunt foarte bune si celelalte jocuri din serie, unul dintre motivele pentru care mi-am luat playstation. Dar vezi ca sunt foarte de diferite fata de asta nou, atat ca și gameplay cat si ca sentimentele transmise de poveste. In jocurile vechi Kratos stie un singur lucru: sa fie nervos.

  5. #565 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Tocmai l-am platinat si eu. Din partea mea nota 10 pentru tot. Nu cred ca am intalnit un bug tot jocul, ceea ce reprezinta chiar o performanta pentru jocurile din ziua de azi. Pentru mine e acolo cu Mass Effect 2 si Witcher 3 in top all time.
    Mi-as fi dorit sa nu fie nevoie de asa mult grind in endgame, dar nah, vrei platina, trebuie sa muncesti putin.

  6. #566 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Fericit posesor de joc God Of War, nefericit posesor de consola PS4 Pro CUH-7016B (cumparata in vara lui 2017) ce face precum un supersonic in joc, dar si in meniul acestuia. Poate informatia asta este utila si altora. Daca nu este cu suparare, ce versiune PS4 Pro este silentioasa in acest joc? Am redus rezolutia de la 2160p la 1080p si tot este galagioasa... Ma cam bate gandul sa iau alta.

  7. #567 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Eu ma joc pe modelul cuh 7116b dar nu e galagioasa la modul in care sa te deranjeze.In general sta bine la categoria silentiozitate

  8. #568 SP
    Member Dell 17's Avatar
    Quote Originally Posted by chris diaz View Post
    Fericit posesor de joc God Of War, nefericit posesor de consola PS4 Pro CUH-7016B (cumparata in vara lui 2017) ce face precum un supersonic in joc, dar si in meniul acestuia. Poate informatia asta este utila si altora. Daca nu este cu suparare, ce versiune PS4 Pro este silentioasa in acest joc? Am redus rezolutia de la 2160p la 1080p si tot este galagioasa... Ma cam bate gandul sa iau alta.
    Mie mi s-a acrit de jucat pe ps4 din același motiv. Și când pun căștile o aud, parca stau într-un aeroport.

    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

  9. #569 SP
    Member morphine's Avatar
    Mi se pare mie sau jocul e ușor greut ? Nu-s chiar afon dar am murit cam des.

  10. #570 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    N-as zice. Poate esti tu underpowered, nu ai gear bun.

  11. #571 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    God Of War - How To Get The Infinity Gauntlet


    ---------- Post added 13-05-2018 at 23:51 ----------

    Quote Originally Posted by chris diaz View Post
    Fericit posesor de joc God Of War, nefericit posesor de consola PS4 Pro CUH-7016B (cumparata in vara lui 2017) ce face precum un supersonic in joc, dar si in meniul acestuia. Poate informatia asta este utila si altora. Daca nu este cu suparare, ce versiune PS4 Pro este silentioasa in acest joc? Am redus rezolutia de la 2160p la 1080p si tot este galagioasa... Ma cam bate gandul sa iau alta.

    De aia se joaca LA CASTI nu din fotoliu cu sucu de portocale langa tine

  12. #572 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by morphine View Post
    Mi se pare mie sau jocul e ușor greut ? Nu-s chiar afon dar am murit cam des.
    Acum depinde si pe dificultate te joci. Pe normal nu e greu, decat daca nu esti atent sau daca dai de un adversar cu cateva nivele peste, care te va omora dintr-o bucata. Oricum la inceput dureaza putin pana te obisnuiesti cu toata mecanica jocului.
    Pe parcurs devine mai usor si in functie de ce upgrade-uri iti faci. As putea spune ca partea de poveste devine chiar prea usoara pe Normal, daca stai sa faci multe side quests pana spre final.
    Totodata, tine minte ca nu toti adversarii sunt facuti sa ii omori din prima. Daca vrei sa intrii intr-o zona si dai de level prea mare, joaca story in continuare sau alte zone si te intorci mai tarziu sa "matrasesti" ce ti-a ramas

  13. #573 SP
    Member morphine's Avatar
    Jesus Christ tocmai ce-am făcut misiunea aia mișto cu Alfheim. Mi s-a făcut pielea gainaaaaa ! E superb jocul....

  14. #574 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Intrebare pentru cei care ati terminat jocul:


  15. #575 SP
    Member morphine's Avatar
    Update nou v1.22. știe cineva ce face ?

  16. #576 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Intrebare pentru cei care ati terminat jocul:

    Sigur o sa fie personaj central in partea a doua (sau a cincea?).
    Sunt deja teorii ca defapt ar venii sa iti ceara ajutorul.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  17. #577 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Quote Originally Posted by morphine View Post
    Update nou v1.22. știe cineva ce face ?
    Various bug fixes and improvements

  18. #578 SP
    Member Mishy's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Intrebare pentru cei care ati terminat jocul:

    Clar o sa avem continuare, Cory Barlog zicea ca are de gand sa scoata inca 5 titluri God of War

  19. #579 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Zicea ca in capul lui e destul material pentru inca 5 jocuri, dar nu a confirmat ca asta si-a propus.
    Btw, stiu ca am zis pe-aici ca o sa scriu review, dar nu reusesc deloc sa ma inteleg cu timpul, ajung tarziu acasa ca lucrez la 2 proiecte simultan si abia am timp pentr mine. Deci daca cineva vrea sa preia stafeta... be my guest!

  20. #580 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu aștept de la tine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 37 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand God of War (2018) Limited Edition in Bucuresti By shelbro in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 20-04-2019, 12:11
  2. Vand God of War 4 2018 Playstation 4 PS4 impecabil coduri nefolosite By scarules2006 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 11-05-2018, 07:40
  3. Replies: 4 Last Post: 25-04-2018, 21:39
  4. Replies: 4 Last Post: 14-04-2018, 19:57
  5. Replies: 1 Last Post: 28-03-2018, 18:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts