Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 36 FirstFirst ... 26 34 35 36
Results 701 to 709 of 709

Thread: God of War 4

1. #701 SP
    Junior Member Giogio's Avatar
    Omul joacă incredibil. Și da, tot urmăresc pe YouTube de vreo două zile... Oamenii ăștia au calculat și învățat exact mișcările pe dinafară. Plus mult Skill și ore pierdute. Cinste lor. Sunt prea slab

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. #702 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Pai da, cam la asta se reduce tot sistemul de combat din GoW. Inamicii au pana in 10 atacuri, mie nu mi s-a parut prea greu sa le memorez. Ma rog, eu sunt masochist si de obicei ma chinui cu jocuri mai grele.

Sigur reusesti sa bati orice boss daca exersezi in maxim o ora, doar adapteaza-te la situatie.

3. #703 SP
    Senior Member bicky1310's Avatar
    Si daca nu ai facut-o deja, poți pune pe Easy si nu mai sunt asa o mare problema Valkyries. Iar daca vrei oricum sa faci 100% asigura-te ca macar toporul si sabiile le ai upgradate maxim.

4. #704 SP
    Junior Member gabridinu's Avatar
    @Espiritus tare tips. Merci.
    Si eu am terminat jocul dar n am batut vreun Valkyries.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

5. #705 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Am omorat toate valchirele in afara de ultima pe dificultate normala fara mari probleme, am avut talsimanu ala care iti reumple runele si dai cu puterile alea in ele, nu am bagat nici o mare strategie numa la damage ma gandeam sa le dau cat mai rapid. Ultima, sefa valchiriţelor pentru mine a fost prea grea si aveam level mai mic ca ea parca si doar am injurato de cateva ori si pa.

6. #706 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    N-as zice neaparat ca e "skill", ca nu trebuie sa improvizezi sau sa reactionezi la chestii noi pe moment, ci e pur si simplu muscle memory. Stii exact ce o sa faca inamicul asa ca e vorba doar de "timing" - in opinia mea nu e tocmai un skill.

7. #707 SP
    Member PS4&PS3's Avatar
    16 secunde -

8. #708 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Dic ce damage lua!

9. #709 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Da, si eu am facut in 16 ore.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 36 FirstFirst ... 26 34 35 36